Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

adenka
3. sep 2009

ahojte babule,

juuj tu sa krasne stehotnelo 😵 😵 ...
katka krasna fazulka 😵
vave husty vytok bol moj jediny priznak az po prve zvracanie v 8tt takze nebojaj 😉 🙂
shaarka a co to citam....tak aj ty??? blahozelaaaaaam a strasne sa tesim 😵 😵

my stale dokrmujeme, mala je konecne spokojna, vcera sme ani pri kupani nerevali, tak nahodim fotoze 🙂
no uz si aj zvykam na nocne vstavanie ale dnes mi tak pri kojeni o 4tej rano doslo ze najblizsie roky si asi svojich 10 hodin nepospim... 😨 🤐 😀

zuzub
3. sep 2009

ešte k tým menám, mne sa tiež Páči Laura a Kristián, Alex, ale veľmi sa nehodia k nášmu priezvisku 😒

tinika
3. sep 2009

zuzub kristian aj mne ale priezvisko mame na N takze smola hihi
adenka no na to nespanie sa "tesim" aj ja hihi

slniecko4
3. sep 2009

ahojte kočky.. 🙂 k tým menám, Kristián jednoznačne viedol u nás,my sme skôr nemali meno pre dievčatko.. 😀
a ináč,holky,neviete,čo zaberá na pálenie záhy počas tehotenstva? nejak som s tým nemala problém doteraz,ale odkedy som v 7mom mesiaci,sa to nejak rozbehlo.. 😒

tinika
3. sep 2009

slni neviem čo zabera, občas mam tiez ten problem, ale mala som aj pred tehu 😠
ty si uz 28tt? utekas mi 🙂 ale jeden z terminov aj u nas bol 3,12 hihi tak uvidime ako to bude nakoniec

katka444
4. sep 2009

ahojte 🙂

konecne piatok. mne sa tak strasne nechcelo vstavat. uz sa tesim na zajtra, ze budem moct pospat 🙂

tinika
4. sep 2009

ahoj kati, ani mne sa nechcelo, som si pospala do 8 a zajtra iez nebudem velmi vyspavat, bo treba varit robošom ale nedela to isti

katka444
4. sep 2009

ahoj tini, dnes mi je nejako 😝 asi to budem mat podla pocasia. len dufam ze nebudem blinkat, lebo som v praci. uz do seba nasilu tisnem jogurt. aby som zasitila zaludok. potom mi je lepsie.

katka444
4. sep 2009

tini v ktorm tt uz vidno pohlavie na sone?

vavenka
autor
4. sep 2009

Ahojte 🙂
Aden tak to je fajn ze mala sa upokojila, radsej prikrmovat ako nechat malu hladnu, to je jasnacka....
Kati, uz vidno brusko? Kedy sa odfotis?
Slni ze 28tt, jo jo, pribuda Ti to...
Ja som dnes vstala v pohode - figel je ale v tom ze uz o deviatej drichmem pred telkou, takze hodin mam naspatych neurekom 😀 😀

tinika
4. sep 2009

kati svagrina uz myslim videla v 16tt ja az v 20tt takze este mas času, čo by ste radsej baby? chlapčeka alebo dievčatko?

vavenka
autor
4. sep 2009

Tini - Ty si taka odbornicka na tieto veci - kolko % z hrubej mzdy sa dostava, ked si cely mesiac na PN?
Mna gyndoska urcite da na rizikove, aj ked dufam ze sa nejak so sefom aj s nou dohodneme, ze budem pravovat doma a raz-dvakrat chodit na firmu.... No uvidime.....Taky cas o tyzden sa uz budem chystat k dokine a poobzerat fazulu 😅

katka444
4. sep 2009

ahoj vavenka, no ja som teraz cez to grckanie schudla 2-3 kg, tak neviem. ale pneumatiku stale mam 😀 mm vravi, ze brusko mam take ake aj bolo. mne sa zda, ze mozno trosku narastlo. ale ked som fotila, tak to moc nebolo vidno.

tini mne je jedno co to bude hlavne nech je vsetko v poriadku. a zvedava budem len preto ake vecicky nakupovat. a mozno kusocek viac by som chcela dievcatko 😵

katka444
4. sep 2009

juj vave tak uz o tyzden ides na sono 🙂 mozno uz bude aj srdiecko 😉

vavenka
autor
4. sep 2009

Kati - no to budem este len 6tt - ale nechame sa prekvapit 🙂
Ja mam tiez pneumatiku - akurat pozorujem ze ju uz nejako neviem stiahnut 😀 😀

ingulik
4. sep 2009

bre ranko baby...ja som prave vstala a mala este stale buvka 🙂
katka...ja som pohlavie videla uz v 15tt...zavisi ako je babo otocene, nasa mala akurat vtedy otrcila ritku 🙂
vave...drzim palce 😉
tini...nejako rychlo ten cas bezi, dufam ze sa stihneme stretnut este pred tvojim porodom...hihi...lebo nejako mi nevychadza byt v PO...to si asi skor hodim stretko s Vave 😉

katka444
4. sep 2009

jeej babenky aj ja sa chcem stretnut. ale ked som od vas tak daleko ☹ 😢

ingulik
4. sep 2009

hm katka...to by bolo ake super, ale s malymi babatkami a v tehu sa asi tazko da nieco take realizovat, ze by sme dali stretko niekde v strede SR 😒 ....ale zas nic nie je nemozne 😕

zuzub
4. sep 2009

ahojte kočky, ja som práve prišla od doki z edokronologie, zobrala mi krv a v utorok 8.9. idem po výsledky tak som zvedavá či všetko ok.inak s tým spánkom je to u mňa podobné už o 21hod by som najradšej spala a v noci a nadránom sa furt budím...
vavenka sa sa neviem rozhodnúť či mám ísť na PN doki vravel,že keď budem chcieť tak ma nechá a ja sa neviem rozhodnúť 😨

katka444
4. sep 2009

zuzub, musis vediet ako sa citis a aka zataz je na teba kladena v praci. a podla toho sa rozhodnut 😒

som prave oznamila svagrinke, ze cakame babo 🙂 sa tak tesila 🙂 sice cez telefon, ale uz som nevydrzala 😵

vavenka
autor
4. sep 2009

Kati 🙂
Zuzub ja som tiez este taka nerozhodna - mam na to este tyzden na premyslenie...
Kati tu ani nejde o to ako sa citime, ale skot o nasu "anamnezu" - predosle potraty a tak....
Lebo ja sa naozaj citim skvele, ale tak neviem ci pre istotu neostat doma - aby som si to potom nebodaj nevycitala.... Tazko no.....
Som teraz testla - nasla som doma este jeden testik, tak dufam ze na dlhu dobu posledny 😀

katka444
4. sep 2009

vave tak daj do albumu tie dialnice. nech sa aj my pokochame 🙂

ja som myslela, ze ked uz mate tie injekcie, tak uz vam nic nehrozi 😨 . ale zase ak mate v praci klud, nesere vas kazdy den sef a sedite v kancelarii, tak je asi lepsie ist do prace. clovek sa odreaguje. doma neviem co by som robila. a mozno by som na tehu aj zbytocne vela myslela, co tiez niekedy neni dobre. ale ak vam aj tak hrozi to riziko potratu, aj s liekami, tak to radsej ostante doma 😉

shaarka
4. sep 2009

vavi, jaky pekny test 🙂
kocky, mam z vas obrovsku radost! 😵

katka444
4. sep 2009

shaarka my z teba tiez 🙂 ty si naj prekvapko mesiaca august 😵

vavenka
autor
4. sep 2009

Shaari 🙂 som spokojna jak som ho pekne vycikala 🙂
Kati no je to zlozitejsie... Mne lekarka povedala este pri preventivke - ze ked si najdem // tak hned idem na rizikove.... Ja chodim casto sluzobne prec - tisice km v aute - + dochadzam do prace 75 km tam 75 km spat.... A jasne - kazda z nas ma sefa, aj stresy - hoc sme "len" v kancli za compom...
Jedine, kvoli comu vaham je financna stranka veci 😒

katka444
4. sep 2009

vavenka krasny test. ten ma aku citl.?

katka444
4. sep 2009

ach ved tie financie. tak to radsej ostan doma. take cesty si teraz urcite nemozes dovolit.
ja mam nastastie super sefa. ked by som aj cely den nic neurobila, tak by mi to toleroval.

vavenka
autor
4. sep 2009

Kati to je mamatest 10tka.... Som chcela uz rano spravit, ale som na to zabudla a isla na wcko, az potom ma trklo 😀 takze obednajsi moč ....

vavenka
autor
4. sep 2009

Prd mamatest - jasne RapiClear 😀

vavenka
autor
4. sep 2009

Kati no uvidim ako sa dohodnem so sefom - sluzobka urco nehrozi-to odmietnem, a ked sa dohodneme na nejake dni ze budem robit z domu a len 2x do tyzdna cestovat do fabriky, tak to takto vezmem... Ak sa nebude dat, tak sa dam vypisat....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre