Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
5. sep 2009

zuzub jasne

zuzub
5. sep 2009

jaaaj ale ja som si myslela,že to až neskôr 😒

katka444
5. sep 2009

ahojte, ja som sa na zaciatku tehu tiez skoro rano budila. tak asi je to normalne.
zuzub a krize ta mozu boliet z tehu.

tinika
5. sep 2009

ahoj kati
zuzi neboj, to nebude cele tehu, mna zase strasne bolela panva, pri kazdom kroku a uz to preslo 😉

katka444
5. sep 2009

co porabate? mne tu mm drieme na gauci, tak som si zapla PC. a asi sa tiez pustim do zehlenia, ked ste to tu uz tak dnes rozbehli 🙂

zuzub
5. sep 2009

jeej ja už mám 6tt 🙂
ahoj Kati

tinika
5. sep 2009

kati ta prijemne zehlenie, ja papam polievku a oddychujem chvilu, inac učtujem a chystam sa robit večeru pomaly

zuzub
5. sep 2009

a čo dobre ideš robiť tini na večeru?

tinika
5. sep 2009

zuzi rezne a zemiaky a uz netusim co budem varit buduci tyzden robosom, ked zase maso, dajte tip

katka444
5. sep 2009

tak skus prezmenu nejake na prirodno a ryzu alebo pecene kuracie nohy

katka444
5. sep 2009

v aprilovkach su uz 2 babenky co cakaju dvojicky. esteze niesom medzi nimi. moj otec je z jednovajecnych dvojiciek, jeho brat dvojicka ma dvojvajecne baby a mamin brat ma tiez dvojvajecne dievcata. tak som raada, ze ma to obišlo 😝

zuzub
5. sep 2009

že kuracie nohy, 😀 😀 😀 to je dobré, my budeme mať zajtra slávnostný obed lebo príde k nám moja mamina a starká, taká neskoršia oslava mojich narodiek 😉

tinika
5. sep 2009

pečene nohy mali minulu sobotu ale to prirodno moze byt a este dačo musim vymysliet
kati a to fakt? ja ze to kazdu 2 generacie su, svagrina ma ujov dvojčata, ale neivem či jedno či dvoj vaječne, ale ja ich nerozpoznam tak snad jedno 🙂

zuzub
5. sep 2009

ńáhodou dvojičky su podľa mňa super, všetko dvojmo 😀

katka444
5. sep 2009

ved hej dvojmo ale aj roboty dvojmo a starosti dvojmo. neviem si predstavit ako by som snimi sla na nakup, ked uz zacnu behat. to si stale na niekoho odkazana. to by nebolo bohvieco 😒

zuzub
5. sep 2009

no je to určite makačka 😒

zuzub
5. sep 2009

kočky pijete kavičku teraz v tehu?

tinika
5. sep 2009

tak kati a k tomu este pes hihi by som sa zblaznila, je to síce pekne, ale ja si chcem uzit jedno a potom druhe babo

katka444
5. sep 2009

tini presne tak

zuzub ja nepijem, som citala, ze kava ma take ucinky, ze moze vyvolat potrat. ale ja som nebola nejak moc kavickova ani predtym, takze mi vobec nechyba. len ked je tlakova niz 😝

tinika
5. sep 2009

ja tiez nie som kavickova ale občas dam kapučino alebo kovcu

vavenka
autor
5. sep 2009

No masko dovarene, uz aj zjedene 🙂
Tini sprav im fasirky alebo holubky 😉
Alebo gulas...
Ja pijem kaveju, len som obmedzila z 5 denne na 2 denne....
A absolutne !! sa neriadim ziadnymi somarinami typu nejest nepit lebo to a ono (samozrejme neberiem do uvahy alkohol drogy a podobne)

zuzub
5. sep 2009

ja som pila 2x denne a teraz som su kúpila 2v1 takže to by mohlo byť ok, nie?
ja som vavenka podobného názoru, 2x som si na všetko dávala pozor nejedla nepila a pod a ako to dopadlo? 😔
podľa mňa v malom množstve nič neškodí

tinika
5. sep 2009

vavenka
fasirky mali v utorok, gulas dnes a holubky neivem, ale som rozmyslala o nejakej kapuste .. dik za tip

zuzub
5. sep 2009

tini sprav pečené mäso, kapustu a zemiaky alebo knedlík

tinika
5. sep 2009

zuzi tak presne, take dačo urobim
dakujem vam za rady 😉

vavenka
autor
5. sep 2009

A inak na margo tych plesnivych syrov: moja gyndoska dokonca nivu odporuca miesto solenia napr, cestoviny ked sa robia alebo tak - samozrejme nie kazdy den a tepelne upravenu takze ja uz necitam ziadne "skvele" rady... a uz normalne ked dakedy citam akymi idiotskymi radami su schopne sa daktore zeny riadit, tak nieze na smies, ale nervy chytam !!!
Podla mna nie je nic nad zdravy sedliacky rozum... A nie sme chore, ale tehotne. Zuzi ked mas chut na kafe tak si ju prosto daj - jasne ze nie 5 denne a nie smrtaka - ako som pisala - vsetko z mierou 🙂

zuzub
5. sep 2009

inak prvé dve tehu mi káva bola úplne protivná a teraz v poho môžem, ale ja som aj tak pila 1-2 denne a také, že do veľkej šálky väčšia lyžička a dosť veľa mlieka som si dávala, keďže mlieko vôbec nepijem tak aspoň takto

tinika
5. sep 2009

tak vavenka aj ja to hovorim, sak treba vsetko s mierou

tinika
5. sep 2009

jooj tak sprosto mam tie vychadzky, normalne sa cez tyzden s mm ani von nedostanem, a teraz? telka je v cudu a vychadzky uz tiez a ja az teraz mam čas ☹ tak mi treba hihi

vavenka
autor
5. sep 2009

Tini a to takto striktne dodrziavas vychadzky??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre