Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

domka28
10. feb 2009

na to vinko sa chcem aj ja spytat...myslite ze sa moze...?ten moj tak provokoval tento vikend ked si dal za pohar...a teraz mame take dobre vina doma....myslite ze mozem...za pohar?asi by sa nemalo vobec pocas prvych troch mesiacoch, nie?

evus
10. feb 2009

domka,deci urcite neublizi a ako som pisala,mne lekarka odporucila v tehu dat si kazdy den pohar cerveneho koli tomu,ze som bola chudokrvna

ingulik
10. feb 2009

no domka, ja by som pocas prvych troch mesiacov radsej vydrzala...ono totiz ani samotny lekari netusia ake mnozstvo alkoholu je skodlive pre plod...a tiez kazdy typ buniek a tkaniva ma inu toleranciu...takze to radsej vydrz...

domka28
10. feb 2009

ahoj evus...mam sa fan...v piatok idem konecne k dokimu....strasne sa bojim aj tesim......teraz som mala v okoli tolko bab , co potratilo alebo malo aj mimomaternicove...
...a ty sa mas ako?

ingulik
10. feb 2009

co lekar to iny nazor... 😖

evus
10. feb 2009

domka,urcite bude vsetko v poriadku 😉 ...ja sa mam fajn,deti su zdrave takze super

ingu,tak jasne,ze v tych prvych troch mesiacoch si treba davat vacsi pozor,ale ked si vezmes,ze niektore zeny co fajcia,droguju a chlascu o stosest,tak deti maju uplne zdrave

tinika
10. feb 2009

Ingu no zabehla som do obchodu, lebo doma nebolo nič čo by ma oslovilo a nakupila som tooolko somarin - pomarančový a jablkový džús, puding. lupačku, potom taky kolačik, rožky, 3 nugatove čokoladky a jednu siestu .Super ne? 😀

domka28
10. feb 2009

ozaj a poculi ste ze plesnive syry by sa tiez nemali....

ingulik
10. feb 2009

tini super 🙂 ja som zjedla banan s nutelou
evus....sak hej, ale som presvedcena, ze keby som to ja napr. prehnala s alkoholom tak by sa daco pokaslalo...zakon schvalnosti funguje na 100% a zas keby sme sa mali vyhybat vsetkemu skodlivemu, tak umrieme hladom, smadom a bez vzduchu...
podla mna treba prist do kontaktu asi so vsetkym v normalnej miere (to plati aj o detoch - nech sa zaspinia a zafulaju), ved inak by nasa imunita nemala odkial brat info... 😎

katka444
10. feb 2009

tinik nejak ti v tom nakupe chyba ovocie a zeleninka

vavenka
autor
10. feb 2009

Domka ano ja som o tom pocula, ale ktovie co je na tom pravdy, dokonca som pocula ze ani tavene syry by sa nemai, ani veci ako bryndza, ono keby si si mala vsetko zobrat k srdcu tak si na chlebe a vode.....

tinika
10. feb 2009

katka mrkva a jablcka su v chladničke, budem si ich odšťavovať.

ingulik
10. feb 2009

ja som pocula ze ani pastety by sa nemali...to kvoli listeriam a salmonelam...

evus
10. feb 2009

domka...je milion veci,ktore by tehotne nemali,v malom mnozstve aj plesnive syry tehotne mozu,svagrina,ta v tehu jedla nivu na ranajky,obed aj vecer,mala na nu v tehotenstve nenormalnu chut a bambulku ma zdravu

ingu,vsak jasne,ten zakon schvalnosti 😒

domka28
10. feb 2009

inak evus chcem sa spytat....ty mas uz dve deticky...pri druhom bolo n atebe tehotensvo skor vidiet alebo nie....ja som pri prvom do 4 mesiaca ani brucho nemala....a teraz som zacala len 3. mes.a uz mi vybelo...

domka28
10. feb 2009

...ja ho tiez milujem....a strasnu chut mam na pizzu so 4 druhmi syra...som fakt nevedela ci mozem...dokonca vraj ani horčica by sa nemala lebo moze sposobit potrat...ja neviem ale to sa mi zda prehnane...

petulig
10. feb 2009

ingu nutelaaaa, to je moj zivot🙂
v nedelu som robila kolacik piskota potreta nutelou, na nu banany a slahackaaaaaa, jaaj este ma doma caka polka plechu 😀

evus
10. feb 2009

domka,presne tak som bola na tom ako ty,pri Karin bolo brusko vidno az ku koncu stvrteho mesiaca a pri Miskovi uz v tretom,mozno budes mat chlapca,pri chlapcoch vraj vidno brusko skor 😉

evus
10. feb 2009

opustam vas,ideme s malym trosku na prechadzku.

ingulik
10. feb 2009

aj ja vas opustim...idem sa naobedovat a bezim do mesta...zhanat este nejake veci na svadbu...pekny den... 🙂

tinika
10. feb 2009

No baby, myslím že ovu je dnes, hoci sa mi zda skoro, ale výtok je taký ťahavý a teraz ma trocha brucho začalo tak slabulinko bolieť mrchovsky.

vavenka
autor
10. feb 2009

Tini ja mam vytok uz take 3-4 dni pred ovu 😉

tinika
10. feb 2009

aha, no tak neviem, možno bude až o par dni, ale aj tak to asi nestihnem využiť

nikka_
10. feb 2009

Ahojte baby, ako sa máte

Katka prajem ti aj ja všetko naj, naj, naj k narodeninám. Hlavne veľa zdravia a nech ťa neopúšťa trpezlivosť pri čakaní na // 🙂 ,lebo čoskoro určite prídu.

vavenka
autor
10. feb 2009

Ahoj Nikka, ako sa mame? Maly poslucha?

katka444
10. feb 2009

ahoj nikka. dakujem.

dnes sa tu toho moc nepopisalo 😒

zuzub
10. feb 2009

ahojte 🙂 ja osm v práci a nemám čas ani čítať ani písať....

katka, prajme ti všetko len to najsamlepšie a hlavne // a ešte viacej nádherné a zdrevé dieťatko 🙂
a od majky je niečo nové??? 😕

vavenka
autor
10. feb 2009

Ja tiez tu chodim nakukat ze ze co s MAju 🙂 nasmu podnikovemu pravnikovi za vcera narodila Viktorka 🙂 juj sa to v mojom okoli riadne rozbehlo s tehulami a certvymi maminami 😀

zuzub
10. feb 2009

no vavenka možno sa na teba niečo nalepí 😀 😀 😀

nikka_
10. feb 2009

malý poslúcha, už druhú noc celú prespal, bez papania a práve mi spí na rukách, takže sa mi dosť zle píše 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre