Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
7. sep 2009

ja uvidím ako to budem zvládať v robote ak bude toho veľa tak asi sa ozaj dám na PN

tinika
7. sep 2009

zuzu ja som to tiez preto teraz urobila, uz bolo dost stresu, som nestihla občas ani jest a bolo mi blbo a to mi za to nestoji

vavenka
autor
7. sep 2009

Dobre ranko 🙂
Uz nech je piatok 😀 sa neviem dockat.... Este si asi pre istotu spravim jeden test, len neviem kedy, mozno v stredu - pre pokoj v dusi a ulahcenie cakania 😅

zuzub
7. sep 2009

no ved to a my máme niekedy v robote hrozný blázninec 😒 no uvím, doki mi povedal,že ked na mna toho bude veľa nech prídem a dá mi PN.tinika a tebe hned predpísal vychádzky? a ako ich máš?

tinika
7. sep 2009

zuzub ano hned, mam od 10-12 a 14-16 takze cez tyzden nemam sancu ist s mm niekde kedze robi od 8-17 hihi ale ked pocuvam ako baby aj do chorvatska na dovcu isli pocas PN a tak asi to aj ja občas porusim, len dufam ze akurat mna nenačapu, kedze peniazky treba.

zuzub
7. sep 2009

a tie kontroly zo soc.chodia aj cez víkend?

tinika
7. sep 2009

zuzi pokial viem tak ano a preto cez vikend skoro nikde nechodim, ale cez tyzden sama sestrička mi povedala, ze keby dačo ta napisu papier a aj kamoska mi vie pozhanat, tak cez tyzden doobedu sa nebojim az tak

zuzub
7. sep 2009

tni a to do koľkej môžu najneskôr prísť?

katka444
7. sep 2009

ahojte, mne je dnes znovu nejako 😝 rano ma taak natiahlo. ale ustala som to. dufam, ze to uz v tom 3 mesiaci skonci.

tinika
7. sep 2009

zuzi neviem, ale niekto mi spomínal ze o 9,30 večer boli ta neviem ako oni robia či maju aj nočne.
kati neboj ono to raz skonči uz len vydržať musis, nezavidim ti to je pravda

zuzub
7. sep 2009

ahoj Kati, tak to nič moc...mne zatial nie je zle neviem či to ešte len príde? 😕

tinika
7. sep 2009

tak zatial pa, idem k lekarke, pekny den a katka nech ti to rychlo prejde

zuzub
7. sep 2009

ahoj tini

katka444
7. sep 2009

ahoj tini,
no mne to zacalo v tom 6-7 tt

janulik.j
7. sep 2009

ahojte 😉
Kati neboj to prejde uvidis daj tomu tak mesiac a bude po nevolnostiach a vykukne brusko a uz si budes uzivat tehu 😉 Pamatas si mi raz napisala, nech ti je zle, len nech si tehu 😀

Tini a vy sa kedy idete prestahovat? Nam by mali tento tyz. vymenit okna a konecne snad zacat robit jadro, lebo bez toho sa nepohneme dalej.

Vsetkym maminkam aj tehulkam prajem pekny slnecny dnik 😎

vavenka
autor
7. sep 2009

Som bola teraz na WCku a na gatkach som si nasla stopy po hnedom vytoku 😖 a hned mam po nalade....
Tak uz len dufat ze to nic zle nebude. Ach jaj....

zuzub
7. sep 2009

vavenka 😒 ale treba dúfať,že to nič neznamená,nepôjdeš,ale radšek k doki? ja sa inak tiež stále sledujem...

vavenka
autor
7. sep 2009

Zuzi az v piatok idem - dokina je v blave.... Tak ale beriem duph 3x denne, ascorutin mi dat nemoze - to by si kontrovalo s injekciami - takze uz len cakat... No jo - a dufat ze to nic neznamena.... Az sa bojim ist zas na wcko 😖

zuzub
7. sep 2009

vavenka tieto pocity poznám ☹ veľmi ti držím palce, aspoň že máš ten duph.ja tiež keď idem na wcko tak mám strach 😒

vavenka
autor
7. sep 2009

Zuzi a ozaj, ako ti ide pichanie? Stale bezpolestne? Ci sa ti uz podarila aj nejaka ta modrinka? 😉

zuzub
7. sep 2009

na začiatku som mala modrinky, ale teraz nie,dnes ma riadne štípla 😨

vavenka
autor
7. sep 2009

Zuzi ja to mam takisto - niekedy stipe - niekedy nie - niekedy ostane modrina, niekedy len bodka po vpichu...
Si rano pichas? Ja vecer, rano ako sa poznam by som zabudala 🙂

zuzub
7. sep 2009

ja ráno a to sa musí vavenka aj v rovnakú hodinu?

vavenka
autor
7. sep 2009

Zuzub nieee, nemusi - podla mna, len nech je to raz denne proste.....

zuzub
7. sep 2009

lebo mne doki hovorila,že by to malo byť raz za 24hodín

katka444
7. sep 2009

ahojte, vavenka ale ak by si to mala znova nepojdes radsej na pohotovost? ci okrem dufiku ajtak nic ine neurobia? 😒

vavenka
autor
7. sep 2009

Kati no asi nic ine....
Som bola na wcku a papier cisty, tak snad to bude ok 😠

katka444
7. sep 2009

juj vave, tak nech uz na tom hnusnom toaletaku nic nieje 😠
😉

zuzub
7. sep 2009

vavenka tak hádam to už bude ok 😉

vavenka
autor
7. sep 2009

joj zlate ste, dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre