Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
7. sep 2009

vavenka,ale veď my to musíme spolu dotiahnuť do úspešného konca 😉

vavenka
autor
7. sep 2009

Zuzi som o tom presvedcena - uz ked nam takto pekne vysli datumy 🙂 To by nebolo len tak pre nic za nic 😀

zuzub
7. sep 2009

presne tak vavenka 😉

zuzub
7. sep 2009

práve jedna kolegyňa doniesla PN, že ma salmonelozu 😲 no ešte,že som ja nebola v robote....

tinika
7. sep 2009

si predstavte ze som v čakarni sedela 4,5 hodiny, aj pacienti uz hovorili ze ma mala sestrička zobrat prednostne ked som tehu a ona nič 😅

tinika
7. sep 2009

waw asi v 5 alebio viac temach bol pridany prispevok presne 14,13 hihi tak pekne to tam svieti

tinika
7. sep 2009

janulik dufam ze do konca septembra to uz stihame

vavenka
autor
7. sep 2009

Tini ty kokso ze 4,5 hod... A to si bola u obvodnej? Si chora?

katka444
7. sep 2009

no tinika, tak to si sa nacakala. to ta ozaj mohli zobrat hned. mala si sa vtisnut, ze pustitema s tým deckom 😀

zuzub
7. sep 2009

fuuuha,že 4,5 hodiny teda to pekne.ja idem zajtra po výsledky na endokrinologiu, tak som zvedavá 😕

tinika
7. sep 2009

vavenka u koznej, som bola vypalovat bradavicu a mam nejaky exem či čo na rukach
na buduce vraj uz mam zaklopat a rovno ist ta huuraaaa sak som si nadrobila s čakanim

zuzub
7. sep 2009

kde ste všety? ja som sa práve napraskala makovníka zapila som to grankom! 😅 toto som nejedla už sto rokov 😀 nech žujú tehotenské chúťky 😉

zuzub
7. sep 2009

teda nije žujú ale ŽIJÚ 😀 😀 😀

tinika
7. sep 2009

zuzub ja mam chut na palacinky, zajtra si ich urobim na obedik ja sa blukam po konovi a po ff a mukarim a čakam kym mm zavola ze mam ist po neho na byt

zuzub
7. sep 2009

no ani palacinku nie sú zlé 😉

tinika
7. sep 2009

a mm prisiel peso potvora hihi
zuzi ja velmi často nerobim bo sa najem uz z tej vone ked ich peciem hihi ale teraz mam fakt chut a uz dlho som nemala

ingulik
8. sep 2009

ahojte kocendy...ste tu toho popisali...tak idem teda citat a prajem krasny dnik 🙂
ja som slamena vdova, manzelik je na cviceni cely tyzden a potom ide do Francuzska, tak sa poriadne ani nevidime 😒

zuzub
8. sep 2009

dobré ránko 🙂 ja dnes idem na tu endokrinologiu.

ingulik
8. sep 2009

tini dik za kontakt, som jej napisala tak som zvedava co napise...diiik

tinika
8. sep 2009

Bre ranko
Ingu nezavidim ti tu samotu, mne stači ked mm isiel na sluzobku na jeden alebo dva dni. A teraz uz nastastie fakt chodi len malokedy

vavenka
autor
8. sep 2009

Bre ranko,

ja som tiez rano bola u obvodnej pre recept na injekcie a zlata dala mi 2 recepty po 3 balenia, takze mam na 2 mesiace pokoj 😀 a este sestricka ma zle rozumela - som bola asi 8ma v poradi - hovorim jej ze len pre recept na injekcie som si prisla - a ona rozumela ze vakcinu mi treba tak ma vzala bez frflania 😅 - az potom jej trklo ze ine pocula, ale uz nechala tak....Joj dokina zlata jak mi gratulovala.... Som zvedava ako sa bude tvarit gyndoska v piatok 😅 😅

tinika
8. sep 2009

vavenka 🙂

katka444
8. sep 2009

caute zeny, ja dnes makam ako diva, ani na MK nestiham. ale to makam len tak light aby sa babu nic nestalo 😀

katka444
8. sep 2009

inak dnes zacinam treti mesiac tehu. dnes som 8 tt + 1 den, cize to je 9 tt ak som spravne pochopila 😅 ci nie?

zuzub
8. sep 2009

ahojte, tak už som v práci , na endokrinologii všetko ok 🙂 ja som si tiež bola dať predpísať injekcie u obvodnej a sestrička sa ma pýta, že to si ako dlho budete pichať? a ja že celé tehu a ona úplne zhrozená, že to vážne??? to ja by som nemohla 😀 v duchu si myslím, určite by si mohla keby si tak veeeeeeeeľmi chcela bábo 🙂

tinika
8. sep 2009

katka ano, ked mas ukončeny 8tt tak to sa dalej pise 8+1,8+2 a to je teda uz 9tt ja som tiez z toho občas bola dopletena hihi

adenka
8. sep 2009

ahojte,

ako sa tu mate? nasa malinka je anjelik, chodime uz von tak sa vytesujem 🙂

ako sa maju nase tehulky?

ingulik
8. sep 2009

ajoj aden 🙂 stretla som minule nasu byvalu kolegynu spolocnu...korculiarku...tak sme si trocha zapominali 😉

no my sme dnes boli u ocnej tak nam preplachovali slzny kanalik....juj to bolo kriku ale hned potom mala chudatko zaspala od vycerpania...vo stvrtok na kontrolu tak dufam ze oukej to uz bude a do poradne tiez ideme, dohodnut ockovanie....ja by som aj proti rotavirusom chcela...mamicky, davali ste ockovat svoje dietky aj proti tomu ci ee?

tini...no uz mi odpisala, ze urobi aku budem chciet tak musim popremyslat. 🙂

ingulik
8. sep 2009

a adenka...mala je peknucka 🙂

zuzub
8. sep 2009

ahojte, ja som bola na WCku a našla som si na intimke taky žltkasto-hnedkastý výtok ☹ neviem čo si mám o tom myslieť ani či je viac žltý alebo hnedý 😒 dúfam, že to nie je nič zlé 😔 zajtra ráno volám hneď dokimu či by som mohla prísť,veľmi sa bojím 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre