Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

evus
10. feb 2009

maju sa vobec od vcera poobedia neozvala,pred hodinkou som jej pisala sms,ale nic 😒 ,hadam sa nic zle nestalo

zuzub
10. feb 2009

jaaaj evus nestras 😨 asi už rodííííííí 😉

nikka_
10. feb 2009

evuš ja ked som bola na vzdydárni, ani mi nenapadlo niekomu písať, ani manželovi, 😉

snazivazuzi
10. feb 2009

evus, teeeda... dufam ze je vsetko v poriadku. Mozno jej robili sekciu a spinká.

evus
10. feb 2009

baby vsak ja viem,ked su bolesti,tak kaslete nakazdeho,nieto este niekomu pisat,ale chudatko,zeby sa trapila od vecera az doteraz??? 😲 to hadam nie ☹ ...

zuzi,po sekcii ta budia a potom uz mas problem zaspat kedze myslis stale na babo

nikka_
10. feb 2009

evuš moja mama rodila od piatku večera do nedele obeda - celý čas bola v nemocnici,

aj ja ked som bola v pôrodnici, tak tam bola jedna pani, ktorú doniesli asi hodinu po mne, odtiekla jej plodova voda, a ešte na druhý deň večer bola stále na vzdychárni, a to ja som došla v piatok o pol jednej v noci

janulik.j
10. feb 2009

ahojte bosorky 😉
Majuuuuu hrozne drzim palceky, nech ide vsetko ako po masle. dufam, ze uz to ma stastlivo za sebou. uz sa tesim na nove babatko v nasej temicke 🙂
Nikkus, tak to ti zavidim prespanu noc a o kolkej rano vstal? Kubko sa zobudil len raz o 3tej ale o 6tej uz bol vyspaty, ale ja nieeeeeeeeeeeeeee 😀 potom sme este o 8mej zadriemali ale zacal sused vrtat 🙄

nikka_
10. feb 2009

Janulik, zaspal o pol deviatej, vypil 170ml mlieka, potom sa síce zobudil o pol dvanástej, ale to bol smädný, vypil iba 20ml čaju, a o 5 min, hned zaspal, a vstal až o siedmej, takže paráda, včera zasa zaspal o deviatej, a vstal až o pol šiestej.

nikka_
10. feb 2009

inak práve sa malý zlostí, leží pod hrazdičkou, a hrá sa s hrkalkou, už sa skúša otáčať na bruško, z bruška na chrbátik, sa mu už pár krát podarilo 🙂

evus
10. feb 2009

nikka,pozeram,ze vas drobcek je tiez sikulka 😉

janulik.j
10. feb 2009

Nikkus vidim, ze mate riadneho papkacika 😉 nas uz zacal tahat 150ml len on chodi skoro spat vcera isiel vynimocne o 20tej a teraz uz drichmuna. skratka chodi spat so sliepkami a co je horsie, tak s nimi aj vstava 😅 nas sa zatial pretaca len z bruska na bok, ale vy mate o tyzden viac! a my vas coskoro dobehnemeeeee 😀 ja som nechala hrazdicku u maminy, lebo bol este maly na nu ale uz ju tiez musime zobrat odtial.
Evus a tvoj Misko dokedy buva? a nepis mi, ze ti prespi celu noc, nech nemam depresiu 🙂

evus
10. feb 2009

janulik,maly zaspava vecer vzdy okolo osmej,raz,maximalne dvakrat sa v noci zobudi na kojenie a spi do rana do pol osmej,takze dobrucke babo 😉 ...uz som zacala pomaly jest aj korenene jedla aj jedla s cibulkou,cesnakom a brusko ho uz z toho neboli,takze super.my sme taky troska bruskatejsi,takze sa nam moc pretocit na brusko nechce s chrbatika naspat sa pretoci,ale s bruska na chrbatik nem,ide mu to len nabok.

janulik.j
10. feb 2009

Evus a ked sa v noci napapa tak zaspi hned? Lebo nasmu to niekedy trva aj pol hodky... inak baby ja si na to vstavanie asi fakt nikdy nezvyknem ☹ a to sa nemam na co stazovat, lebo tiez vstavam max. dvakrat a vacsinou sa budi o 7-7:30. potom si hovorim, ze som neschopna co maju hovorit take mamicky kt. koja kazde 2-3hod. Len my sme s mangelom odjakziva spachtosi 🙂

evus
10. feb 2009

janulik,on papa so zatvorenymi ocami,takze vlastne spi,ked ho polozim,tak sa vobec nepreberie,on proste len zacne zo spanku hladat cicu a funi ako jezko 😀 ,to Karin bola taka,ze sa vecne prebudila a potom nemohla zaspat.ja tiez neznasam vstavanie,strasne rada spim,lenze keby som ho nechala tak tak by asi spustil rev a presne ako pises,co maju povedat take mamicky co koja kazde dve-tri hodiny.takze ty musis robit v noci mlieko?a to maly neplace kym ho spravis?

ingulik
10. feb 2009

kuk...ako babenky?
juj stale musim mysliet na Majiu, ze ako sa jej a malemu dari...

evus
10. feb 2009

ingu,no vobec sa neozvala,ale tak aj ja dufam,ze sa maju dobre

mum_to_be
10. feb 2009

aj ja som zvedava na maju... 😵
oslavenkyna, vsetko naj-naj-naj!!! hlavne prajem co najskor // 😉
pridala som par veronikinych fotiek, 😀

tinika
10. feb 2009

Maju a ocinka nam kedy odfotis??? 😀 😀 😀

zuzub
10. feb 2009

mum veronička je nááááááááááááááááááááádherná 😵 😵 😵

tinika
10. feb 2009

teda chcela som napísať ze mum kedy nam otecka odfotis. A ano, zuzub ma pravdu, je zlatučka

katka444
11. feb 2009
katka444
11. feb 2009

inak dobre ranko 🙂

ingulik
11. feb 2009

dobre ranko
katka ☹

evus
11. feb 2009

dobre ranko

kati ☹

aspon ja mam dobru spravu...PETKO je uz na svete,nakoniec sa narodil cisarskym a ma 3200g a 51cm,obaja su v poriadku a mam vas vsetky pozdravovat.

katka444
11. feb 2009

jeeej tak im prajem vela vela zdravicka a gratulujem 🙂

a kedy sa narodil? dnes? alebo vcera na moje narodky? 😵

evus
11. feb 2009

kati vcera poobede o druhej,zuzka mala pravdu,ked pisala ze asi spi preto sa neozyva,chuda musela byt unavena

tinika
11. feb 2009

Brre ranko

http://www.fertilityfriend.com/home/tinika

Kati ☹ 😒
Maju gratulujem

janulik.j
11. feb 2009

ahojte diefcence 😉
Tak mi neuverite ale ten nas anjelik dnes spal do 8:30!!! to tu este nebolo, takze som cerstva ako rybicka 😀 evus a to sa nezobudi ani ked ho das odgrgnut? Ja si vzdy vecer prevarim vodu a dam do termosky, takze potom uz len zarobim. Maly nezvykne plakat, lebo on sa dlho prebera, takze ked pocujem, ze suchori tak mu idem zarobit mliecko. nemusim hovorit, ze kolkokrat ma "oklamal" a spal si potom este aj hodku dalej 🙂

Majus z celeho srdca gratulujeeeeeem k drobcekovi a hl. nech ste obaja zdravi a ty sa rychlo zotavis! jupiiii uz mame dalsieho lady-snazilaka. este ze ma Mum Veroniku, lebo by to bol pansky klub 😉

evus
11. feb 2009

janulik,nie nezobudi sa vobec a ked tak len jednym ockom na mna kukne a spi dalej a teraz sa uz aj stava,ze si odgrgne malokedy.tak vy ste si naozaj dnes pospali,to ja vstavam kazde rano o pol siedmej,aby som malu odsikovala do skolky,uz som chcela poslat muza,nech aj on raz ide s nou,lenze kym by ju on vychystal,aj skolku by zavreli 😝

evus
11. feb 2009

kati,precitaj si toto,co pisala jedna baba v albume,vsak aj ostatne snazilky mozte,niekedy aj liecitelia vedia pomoct.

Sme spolu iba kratučko ale už sme sa rozhodli mať spolu malé babenko. Aj keď ešte stále nie sme svoji ale snáď to už onedlho napravíme 🙂. Po dlhom užívaní HAK 7 rokov som ju vysadila a teraz čakáme čo príde - február 2008. Keďže sa nám dlhší čas nedarilo tak ako prvé išiel priateľ na SPG aby sme zistili kde je problém. Pravdaže výsledky boli veľmi zlé - množstvo minimálne iba 3-4 miliónov a nepohybujúce sa. Poslali nás hneď na IVF-ICSI. Bol to pre nás dosť veľký šok ale prežili sme ho a dohodli sme sa na návšteve do Caru. Jedna moja známa mi odporučila či by som nechcela ísť k jednej liečiteľke pretože za to nič nedám a možno by nám aj mohla pomôcť. Tak som k nej zašla a povedala nám, že momentálne nemôžeme mať bábo kôli tomu, že máme obidvaja plesne v tele. Ale, že keď sa toho zbavíme tak by sme mali počat babo prirodzene. Nasadila nám dietu ktorú teraz začíname dodržiavať a uvidíme čo nás ešte čaká. Car sme zatial odložili na neskôr 🙂 01.12.2008 už druhý deň čo mi mešká MS. Večer si robím testík a dve paličky sa mi hneď ukážu a pekne silné. Neverila som, že máme také veľké štastie ale asi to tak už je🙂 Týmto mojím príbehom by som chcela povzbudiť všetky snažilky aby nezúfali a snažili sa ako to ide pretože keď sa nám takto pošťastilo tak to určite ide 🙂 4.12.2008 boli sme na krvicke a HCG mame cez 700 🙂 zatial to vyzera pekne ale uvidime na UTZ ideme v pondelok. 8.12.2008 sme boli na ďalšom ultrazvuku. Vacok už má priemer 4,5mm. Pekne sa vyvýjame zatial🙂. Ďalší ultrazvuk kde by už mal byť vidiet aj náš drobček poprípade aj srdiečko bude 19.12.2008. 19.12.2008 sme boli na dalsom ultrazvuku a uz nam bylo srdiecko o 106. 14.01.2009 sme boli aj spolu s tatinom na ďalšom ultrazvuku. Náš drobček asi spinkal ale už je krásne veľký na 3cm. Tatino sa pozeral a sa mu to veľmi páčilo, pôjde aj na budúce. 27.01.2009 sme absolvovali prvú tehu poradňu. Dostali sme knižku a boli sme aj pozrieť drobčeka. Má už 6cm a je o tri dni väčší ako by mal byť 🙂 No bude veľký valibuk 🙂 Dobre papkáme. Chudáčik mal ale štikútku tak sa trošku ponadtriasal 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre