Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
21. sep 2009

čo ešte všetky spíte?

tinika
21. sep 2009

ahojte kočky, som tu na skok, prišla som si pobalit nejake veci a o 12 parem nazat upratovat 🙂

vavenka
autor
21. sep 2009

Caute 🙂
No, fazula je ok, srdiecko bije, ma 0,89 cm, co je presne 6+6 tak ako som...
Hematom je furt tam, takze dalej nemocnicny rezim - to znamena lezat lezat, vstat len na WCko......
Takze zatial oddychujem dalej 🙂

zuzub
21. sep 2009

vavenka, hlavne že j efazulka ok 😉 ja idem na kontrolu v stredu , normálne už začínam mať strach 😔 dúfam, že bude všetko ok, keby už boli tieto prvé 3mesiace za nami....
inak dnes mi zatiaľ nejak podozrivo nie je zle, dúfam, že to nie je zlé znamenie...
tento týždeň som sama ☹ mm musel ísť na služobku do BA, bude mi tu smutno 😢

katka444
21. sep 2009

caute,

vavenka tak super ze je fazulka ok. a tomu hnusnemu hematomu povedz nech uz vypadne 😠 😀

ja mam poradnu na buduci stvrtok. tiez uz ratam dni. a bojim, aby bolo vsetko ok.

zuzub
21. sep 2009

ahoj Kati, ty si sa tu nejak dlho neukázala 😉

katka444
21. sep 2009

som vikendovala 🙂 tak som sa moc nezdrziavala pri pc

maxii
21. sep 2009

vavi supis tesim sa ze malicke je OK 😉 😵 😵

ja sm dnes raaasne prispata, vstavala som 5.30 na hematologiu, uff 😝 😝 beriem od dnes zelezo...som anemicka 🤐

idem dnes dat vysledky k mojej dr tak mi mozno kukne aj moju fazulku...inak mam poradnu az 2.10. tiez neviem ako to vydrzim 🤐 🤐

katka444
21. sep 2009

maxi ja mam 1.10 🙂. prave som citala v aprilovkach, ze ikuschik prisla o dvojicky. a to v 12 tt 😖. teraz budem mat este vacsi strach. uz aby bola poradna.

maxii
21. sep 2009

kati sak to...nemala som to ani citat, odvtedy sa sledujem, ci ma picha, kde ma picha,no des so mnou 🤐 🤐 🤐 preto des ju mozno poprosim o to sono....lebo ma dnes par krat popichalo pri vajecnickoch....

to je strasne ze sa takto v 12tt stane 😔 😔 😔

vavenka
autor
21. sep 2009

Kati prestan, to si rovno otvor temu potraty a citaj ktora kedy potratila, to aby si sa klepala 40 tt !! Urcite tymi stresmi fazule nepomozes......
Maxii takze anemicka? Hmm.... Asi si aj schudla pri tych nevolnostiach, co? A ozaj, uz je lepsie? Tak sa jej tam proste natrep, nech Ti ju kukne, ze mas nejake divne pocity a chces si byt ista ze je vsetko ok 🙂

maxii
21. sep 2009

vavi hej hej ked ju poprosim ona ma pozrie, je fajn....len som nechcela tolko presvecovat to male, ale pre klud duse.... 😅

inak som neschudla ani nepribrala, mam stale tu istu vahu....lenze ja som bola anemicka uz v minulosti a sa mi to teraz vratilo, doktorka vravela ze je to normalne a ze sa to dalo u mna cakat 😀 😀 😀

katka444
21. sep 2009

vaveee ved ja na to tak nemyslim. len som to prave pred 5 min. citala, tak to mnou trosku otriaslo. ved ja uz pomaly aj kupujem nabytok na detske vecicky. vsak naco by mi potom bol 😀 takze u mna sa nic nedeje. len tehu 🙂
a vcera som uz aj tahala infosky o kocikoch od kamosky co ma 9 mes. babo.
takze ja uz vsetko planujem tak, ze to tahame az do 40 tt 😉

vavenka
autor
21. sep 2009

Maxii kludne ju presvecuj, fazule to nespravi nic 🙂
Kati no esteze tak 😀 😀

maxii
21. sep 2009

hej hej dolezite je nevytvarat si sama na zaklade internetu diagnozy 😀 😀 😀 ja som tiez inak pozitivne naladena a optimisticka, ale ako som sa o hentom docitala tiez ma to vzalo 😔 😔

katka444
21. sep 2009

ja idem v stredu na infekcne kvoli tej toxoplazme. nasli mi este pred tehu, ze som ju prekonala a v krvi mam stale tie protilatky. tak sa idem popýtať ci je to ok. ale malo by byt. lebo ta hodnota je nizsia ako naposledy a vtedy mi dr. vravela, ze v pripade otehu to nebude problem. ale aj tak mi kazala po 3-6 mes. znovu kontrolu a teraz je to uz 6 mes. odvtedy.

zuzub
21. sep 2009

juuj ženy ja sa tiež bojím na stredu na kontrolu, ale treba myslieť pozitívne...

maxii
21. sep 2009

zuzi no jo, bojime vsetky, ale vsetky budeme mysliet na to ako bude vsetko OK🙂

zuzub
21. sep 2009

vavenka a ty ideš kedy na dalšiu kontrolu?

katka444
21. sep 2009

ja uz myslim nato ako sa nevyspim ked budem v noci vstavat a kojit 😀

maxii
21. sep 2009

kati ti uz riadne dopredu myslis 😀 😀 ale treba.....ja som mala predvcerom sen, ze sa mi narodil syn, co aj hned chodil 😀 😀 😀 😀

vavenka
autor
21. sep 2009

Maxii 😀 😀 😀
Ja som sa cestou od lekarky zastavila u tej kamosky co ma 2 chlapcov (mam to po ceste), taki su zlatucki, akurat si odsavala mlieko, lebo jeden ma male ustocka na jej bradavku, takze pre jedneho odsava a jedneho koji...Na to ze je mama prvykrat v zivote, jej to islo skvele 🙂
Zuzi idem 8.10... A zajtra na odbery 🙂

katka444
21. sep 2009

ty a vies ze aj mne sa pred par dnami snivalo ze mam chlapceka a tiez uz behal 😵

maxii
21. sep 2009

katka no nielen ze sa nase fazulky na seba podobaju 😀 😀 ale aj rovnake sny mame 😀 😀 😀 hm hm hm 😅 😅

katka444
21. sep 2009

tak to budu dvojicky 😀

a mas foto sona v albume? 😕

maxii
21. sep 2009

nemam kati 😀 ale dam z dalsieho, ked uz bude viac vidiet, slubujem 😀

katka444
21. sep 2009

tak fajn. aby som mohla kuknut ci budu jedno alebo dvojvajecne 😀

tinika
21. sep 2009

jee ahojte, idem počitat čo ste popismenkovali, prave papam buchty s coko-orieskovou plnkou

tinika
21. sep 2009

No mne sa tiez raz snivalo ze sa mi narodil syn a uz aj rozpraval a papal sam 😀
vave som rada ze fazulka je v poriadku a tem hematom nech vypadne
ja idem dnes na prietoky o 19.30 ta som zvedava

katka444
21. sep 2009

tini a co to vlastne su tie prietoky? uz som o tom pocula ale v mojom studiu tehu som sa k tomu este nedostala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre