Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
30. sep 2009

ja tiež nemám vôbec rada zimu 😝

maxii
30. sep 2009

vdaka baby, cize dufam ze nebude ani u mna ziadne spinenie 😅 😅

inak aj mne ta zima polezie na nevy, to urcite, len teraz je to taka prijemna zmena ale keby netrvala dlho 😀

vavenka
autor
30. sep 2009

Co mate dnes v plane? 🙂 ja lezim, ale zajtra pojdem do prace kvoli paperom, vypisat dovolenku a oidovzdat potvrdenia od lekara 🙂 a odovzdat sluzobne auto ☹

zuzub
30. sep 2009

ja dnes poobede pôjdem pozrieť sesternicu do Bytče to je také mestečko asi 30km od žiliny a inak ešte ležím v posteli 😀 a vave a od kedy nastupuješ na PN?

ingulik
30. sep 2009

ja sa idem naobedovat kym mala buva a potom musim pradlo pozbierat a bodlo by aj prach utriet na hornych polickach, lebo dnes som cosi hladala a zistila som, ze je ho tam spusta...no a potom si asi lahnem aj ja 🙂

tinika
30. sep 2009

ahojte, zuzub čo som zamestnancovi vypisovala papier pre socialku kvoli PN tak som tam davala HM takze aj premie ti tam idu a je to tych 55% ako píše vavenka

tinika
30. sep 2009

ja lubim zimu ked je sneh a lad ale to tak mesiac stači, ale tie čapkanice nemusim ani sichrave počasie, najradsej ked slniečko svieti a sniežik sa ligoce a babie leto milujem a tento rok akosi kratko bolo a to som sa tesila ze si ho uzijem ked uz budeme v novom a teraz ked mozem behat von ta je zimaaaa

vavenka
autor
30. sep 2009

Zuzi no mam este 3-4 dni dovolenky? Neviem, zajtra zistim 🙂 A potom supi na PN, o tyzden vo stvrtok mam poradnu, takze mi lekarka uz vypise papiere....
Tini potesim Ta, toto vraj este nebolo babie leto, ale koniec klasickeho leta, babie estelen pride a vraj ma byt pekne az do dusiciek 😀

tinika
30. sep 2009

Super vaven, dufala som v to a aj bracho, bo este nemaju strechu polozenu a vravel ze dnes strasna kosa

vavenka
autor
30. sep 2009

Co dnes fajne papate? Ja som uz hladna, ale dajak na nic nemam chut 🙂

tinika
30. sep 2009

ja som si zohriala vajickovu polievocku a včera som bola na starom byte varit - kur. nozky pečene, zemiačky a rezne ta dojedam ale akosi nemam hlad, som sa rano vazila som schudla hihi jak počitam ta som za tehu pribrala 4.5 kg len no sak ja to este fakt dobehnem a to denne zozeriem aj dva keksy furt dačo sladke musim,ovocie a tak a aj papam rano naobed poobede večer a potom som zase hladna hihi

zuzub
30. sep 2009

ja som mala chlebík s rybacou nátierkou

tinika
30. sep 2009

hmm ja si dam asi s paštekou bo na to mam chut a masko si necham na večeru
kocky nemate nejaky dobry recept na nepečenu jogurtovu alebo smotanovu tortu ovocnu? s piškotami hm,??chcem mm urobit v pondelok na narodky 30 ma hihi a nemam este sporak zapojeny a musim improvizovat

maxii
30. sep 2009

jeeej to vazne ma byt este pekne? 😉 supis, pekna jesen to je vzdy uzasne 😵 to si clovek tak viac vazi to slniecko 😀 😀

zuzub
30. sep 2009

tini ja robím len takú jednoduchú tortičku: naspodok tortovej formy dám piškoty, potom si rozmiešam pochúťkovú smotanu a ovocný jogurt, dám na piškoty, potom zas uložím piškoty, príp. kakaové bebe keksy, potom opäť smotana, no to poukladám ovocie podľa chuti a nakoniec to zalejem želatínou a dám vytuhnúť

vavenka
autor
30. sep 2009

Maxii ja davam kyslu smotanu s bielym jogurtom 50:50 a do toho vanikovy cukor 😉 a potom uz ako zuzub, ovocie, piskoty, a niekedy tu polevu rozdelim na polovicu a do jednej dam granko alebo kakao a potom t v tych vrstvach striedam a je pekna dvojfarebna 😉

zuzub
30. sep 2009

hej,hej aj ja tam dávam ešte vanilkový cukor 🙂

vavenka
autor
30. sep 2009

Zuzi si mi urobila chut - som si dala varit vajicko, otvorila konzervu sardinkovu a som zistila ze nemam maslo, no ja som trupka 🙂

zuzub
30. sep 2009

tak si dáš čisté rybky, daj si tam cibuľku horčicu a máš 😅

tinika
30. sep 2009

kocky dakujem za tipy, skusim niečo svorit, mm sa potesi, bo taku lubi, inac on na kolače nie je a na pomazanku sa tiez chystam, aj ine budem robit, ale skoda, v obchode niekedy malu taku supis rybaciu pomazanku v konzerve a uz ju nike nedostat a taaaak som ju milovala s cerstvym čiernym chlebikom

tinika
30. sep 2009

konečne slniečko vykuklo, včera cely den spalo a dnes tiez bola rano kosa a vietor fukal ked som bola v meste

tinika
30. sep 2009

kocky som bola v poradni minuly tyzden ale akosi mi nepovedali kedy mam zase dojst, niekde som čítala ze uz kazde tri tydzne, inde ze kazde dva tyzdne, neviete poradit?

maxii
30. sep 2009

tini neviem, ja zatial kazdy mesiac, ale ty uz asi castejsie, tak sa objednaj za 2,5 tyzdna - kompromis 😀 😀

tinika
30. sep 2009

jo zuzi asi tak to urobim

ingulik
30. sep 2009

vavi ja som mala zemiakovy privarok s chlebikom....hm tak s tymi pomazankami ste aj mna navnadili...
juj to je pocasie ja by som taaak spala 😔

tinika
30. sep 2009

kde ste vsetky??

vavenka
autor
30. sep 2009

Ja som tuuuuu 🙂
Len som sa zapozerala 🙂

tinika
30. sep 2009

vaven a kam si sa zapozerala hihi

katka444
30. sep 2009

ahojte babenky, tak dnes som ostala doma lezat v posteli. naparovala som sa a kvapkala tie slane kvapky do nosa. a vyzera, ze to pomohlo. uz mi je lepsie a tesim sa zajtra na poradnu 🙂

maxii
30. sep 2009

super kati tak sa tesime na vysledky, a drzime palce 😅 😅 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre