Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
30. sep 2009

kati a ty čo si chorucka??? ja to poznam, uz som trikrat bola dufam ze uz nebudem kym porodim

katka444
30. sep 2009

tak tak tini. najskor ma bolelo hrdlo a preslo mi to do nadchy.

maxi dik. zajtra vas budem informovat 🙂

v spravach davali, ze uz schvalili ten vyssi rodicovsky prispevok 🙂 super

maxii
30. sep 2009

jo ten prispevok to je super 😉

ako travite dnesny vecer kocky? moj drahy pride az neskor tak ja sa len tak poflakujem na nete 😀

katka444
30. sep 2009

ja som sa prave naparovala, hi. tak mam hlavu zabalenu do uteraka a hrejem si ju este. a snorim po koniku. pridala som nove foto do albumu. je tam tabulka, ze kolko ma mat babo v ktorom tt vahu a velkost. zaujimava.

maxii
30. sep 2009

super kati pozrela som si, a uz som mudra 😀 😀

len sa hrej a naparuj, iste sa uz zajtra budes citit lepsie 😵

tinika
30. sep 2009

kati to je oslabena imunita a teraz zase akurat taky skok v pocasi .... to som mala v aprili a juni a tiez som si myslela ze aka som zdrava a trocha chladu a ja som hned chora, si neviem predstavit v zime jak by som dopadla

mum_to_be
1. okt 2009

caute! ja ze si trosku pokecame a vy ste tu od vcera neboli... no teda...
katka, ako dopadla poradna? vavenka, dufam, ze poctivo oddychujes!

katka444
1. okt 2009

ahojte, takze mame 12tt+2. nejako rychlo sa vyvija to nase babo. a budeme mat asi neposlusne dietatko. som lezala na sone min. 20 min. dr. sa s nim rozpraval, ze nech uz postoji, nech sa uz nehybe. vobec ho nemohol zmerat. stale vravel on, a potom sa opravil, ze mozno ona, ze to sa neda este vidiet. ale nemam foto ☹ ked som zacala pytat, tak uz mal na obrazovke len cisla z rozmermi. ale nevadi, hlavne ze je vsetko v poriadku. 2.11 idem na krv na triple testy a potom 5.11 dalsia poradna. ach az sa mi chcelo plakat od radosti, ked dr rozpraval, ze stale hybe rucickami a nozickami. 🙂

jahoda
1. okt 2009

ahojte ako sa mate ladies?? ako citam, tak pomaly rastiete, to je superrrr 😎

mum_to_be
1. okt 2009

katka, tak to je super! takze mate maleho neposedka! 😉 gratulujem!!!!

katka444
1. okt 2009

mum dakujem 🙂

ahoj jahoda, tak tebe sa to uz pomaly krati 😉

maxii
1. okt 2009

kati supiiis 😀 😀 no to je ale neposedne 😀 😀 ale hlavne ze je ok 😀

katka444
1. okt 2009

maxi a ty si si tu krv na riple testy niesla sama do labaku? leba ja si to mam sama zaniest az do banskej bystrici (50 km od nas), ze tam to robia najlepsie a najpresnejsie. inak ze to davaju aj do zvolena, ale ze tam to neni take presne. ale uz som dohodnuta s maminou, pojdeme aj na nakup. ona je ucitelka a akurat 2.11 maju prazdniny. 🙂

zuzub
1. okt 2009

ahojte, Kati to je super, že je všetko ok 😉 ja sa posledné 2dni cítim tak čudne akoby mi ustúpili tehu príznaky.... 😒 neviem čo si o tom mám myslieť ☹

katka444
1. okt 2009

zuzub ahoj, a stale mas nechut k jedlu? a napina ta? a co prsia? su rovnake, ci sa zmensili?

katka444
1. okt 2009

a kedy mas ist na poradnu?

jahoda
1. okt 2009

veru Kati, my uz toho 2.11. mozno nebudeme 2v1 🙂 som zvedava, aky termin si nakoniec mala vyberie...
inak my sme v 13tt na tom UTZ spali, dr. tak busila do bruska az bol manzel vylakany, ale malinka len mavla rukou a otocila sa na druhy bok...
neboj zuzub, to sa Ti mozno len zda...ja som tiez niekedy zapochybovala, ci som fakt tehu, nebolo to na mne vidno az do 5-6. mesiaca

zuzub
1. okt 2009

už nemám takú nechuť k jedlu, a prsia ma bolia oveľa menej.... ☹ poradnu mám 14.10, juuuuuuj ked ja mám také zlé tušenie a nemôžem sa tho zbaviť... 😔

jahoda
1. okt 2009

neboj zuzub...bude to OK, ono sa to secko meni kazdy tyzden

katka444
1. okt 2009

zuzub nebojkaj, mozno ti len kyve hladina hormonov. aj mna prsia raz bolia riadne. a druhykrat si ich obchytkavam, ci bolia. ale ak si si nie ista choj k dr. uz si to zazila, sama musis citit ako to vtedy prebiehalo.

katka444
1. okt 2009

takze som uz vlastne 13 tt, ked som dnes 12tt+2dni. som si uz aj v pase zmenila. a termin porodu mi napisal 14.4.

tinika
1. okt 2009

ahojte,
kati to je supis ze male je v poriadku, to neva ze nemas foto, ja som tiez nemala z prveho sona, nabuduce dostanes
nas Paťko kope a kope včera mi tak brucho vypuklo hihi nevime či hlavičku abo zadoček tam dal, ale normlane som ho prvykrat citila aj na dotyk bol to uzasny pocit
Jahodka nooo, tak to uz mas za par, sak mne to tiez bezi velmi rychlo

tinika
1. okt 2009

My sme dnes 31+5tt takze o chvilu uz 32tt

maxii
1. okt 2009

katka mne krv brali normalne v centre kam chodim na gyndu...nikam som ju neniesla...

katka my mame tie mimina skoro rovnako stare ked ty si dnes 12+2, ja by som mala byt podla posledneho sona dnes 12+5 🙂

jahoda
1. okt 2009

tinika, ved o chvilu zacnes 33 😉 super, neuveritelne rychlo to preslo, fakt...mne sa to ale teraz vlecie, lebo musim lezat a nemozem zariadovat, nakupovat apod...ale uzu len 4 tyzdne 😉 teda, dufam, ze babuulka tolko vydrzii...

katka444
1. okt 2009

maxi tak kricime spolu na sale. ale kazda v inom meste 😀

maxii
1. okt 2009

kati 😀 😀 tak tak...mozno to bude pocut xixi 😀 😀

tinika
1. okt 2009

jahodka akurat som včera tak rozmyslala, ze občas este stale nemozem uverit ze som tehu hihi a to uz o chvilu budeme mat drobca

jahoda
1. okt 2009

mi hovor...ale este nemame doma postielku a kocik...potom to bude uz naozaj realita...nehovoriac o tom ked odidem do nemocnice 😀

tinika
1. okt 2009

jahodka ja tiez este nemam kociar a postielka je u nasich, vajicko uz mame

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre