Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
13. feb 2009

kati takže ty tehu az v marci ako aj ja s vaven? Ja zo vzduchu asi a vaven naozaj 😀 😀

tinika
13. feb 2009

Tak ja idem k lekarovi na kontrolu. Zatial papa. Poobede sa ukazem

zuzub
13. feb 2009

tinika som čítala čo si písala včera, máš to veru ťažké, skús chvíľu počkať ako bude ďalej, nájdi si nejaké svoje záujmy ( cvičenie, plávanie alebo čo ťa baví) a potom možno keď nebudeš vysedávať doma sa chlapec uvedomí....a ak sa to nezmení tak ako spieva zdenka predná " keď to nejde tak nejde" nemá význam sa trápiť.....inak my máme tento týždeň tiež doma taký divný, sa s manželíkom hádame a pre hlúposti po sebe krčíme, len ja to vidím tak,že u nás sa to zmenilo keď sme prišli o bábo, ja som smutná nešťastná nervózna a manžel sa tvári že nič...on je tiež taký tip že nikdy nepríde za mnou, že poďme sa rozprávať o tom a tom..... musím za ním prísť vždy ja a už ma to nebaví.a tak je to vlastne zo všetkým všetko mu musím povedať urob to a to choď tam a tam.....
máme to my ženy ťažké 😀 tini a koľko ste zobratý, teda koľko spolu bývate?

tinika
13. feb 2009

Zuzi ja mam teraz dost vela prace doma, pre svojich klientov ale dačo vymyslím.
Zuzi u Vás je to asi kvoli tomu bábu, tvoj manzel sa pre to tiez trápi a nevie sa s tym asi vysporiadat a je podráždený a aj ty a potom aj somariny dokážu vytočiť. Držím palce aby ste to prekonali. Venujte sa tiež niečomu resp. sebe, chodte niekde na chatu, do kina ... Uvidís, bude to lepsie len na to treba čas. No my sme spolu 4 roky a svoji tak rok a pol skoro

katka444
13. feb 2009

tini, mozno si ho mala nechat rozpravat, ked vcera za tebou prisiel, ze chce rozpravat. mozno by ste mali na valentina zajst niekam na veceru, pizzu atd. a v nedomacom prostredi sa o tom porozpravat, kde nebude sa moct ani jeden odut a odist do druhej izby. hm?

zuzub
13. feb 2009

no tini my sme spolu teraz 7 rok a ten je vraj kritický 😒 a svoji tiež skoro rok a pol.vy ste mali svadbu v 2007 v septembri?
chcela som niečo vymyslieť na valetnína ale nemám ani chuť....prečo nemôže niekedy vymyslieť môj chlap???!!
ale asi aspoň niečo dobré uvarím mám takú kuchársku knižku s valentínskymi receptami 😉

zuzub
13. feb 2009

HALOOO kde ste??

snazivazuzi
13. feb 2009

caute krásavice 🙂

tini, urcite mu nieco kup na valentine, nech mu nedás prilezitost, aby bol on ten macher, ze ti nieco na valentina dal.....a ty nie. 🙂
..... ja keby som mala toho tvojho doma, tak by ma vedel najviac prekvapit s otázkou: Kedy teda mám ist na ten spg? 😀 - to ja len tak.... 😝 mozno by som mu na nejaky cas odpustila a dala mu dalsiu sancu..... ale si myslim ze to tak nebude.... Tini, casto na teba myslim, dufam ze to uz dlho nepotrvá a sup sup prides na to, ako dalej.

snazivazuzi
13. feb 2009

ahoj zuzub 🙂

zuzub
13. feb 2009

caf zuzi 🙂 ako ??? fiiiiiiiiha pôozerám, že 31tt páni moji to tak straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaašne beží

snazivazuzi
13. feb 2009

jeeej, fakt 😀 som si ani nevsimla ze som 31tt 😝
veru veru, strasnee rychlo to bezi, ale iba cez den 😀 v noci ani nie.... sa iba trápim, neviem ako lezat, ci vobec lezat a nie sediet.... neviem najst tu vhodnu polohu v kt. by soms pala aspon hodinku.... 🙄

zuzub
13. feb 2009

neboj zuzi za chviľu to prejde a nevispíš sa pre niečo iné 😀 😀 😀

snazivazuzi
13. feb 2009

😀 jasne, viem 😝

vavenka
autor
13. feb 2009

Ahojte,
tak som konecne spat 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/vavenka
Maju gratulujem k Petkovi 😀

zuzub
13. feb 2009

vavenka ahoj 🙂

vavenka
autor
13. feb 2009

Ahoj Zuzub, ako?

katka444
13. feb 2009

ahoj vavenka, super tak ovu ste stihli 🙂

vavenka
autor
13. feb 2009

Kati no neviem ci uz bola ovu, uvidime 🙂
Zvyknem mat teplotky nad 37 po ovu....

zdenkabrt
13. feb 2009

Ahojte..babule 😀

Jooojj Tini, mrzi ma to...ten tvoj chlap sa asi naozaj nikdy nezmeni...pamatas, ked som ti pisala, ked ste mali tu nehodu, ze mozno by ste mali prehodnotit doterajsi zivot, to bolo mozno ako ze nejdete tym spravnym smerom a mozno to malo spolocne s tym tvojim drahym...,ja fakt neviem....a zuzka to fakt pekne napisala, nikto sa netrapi iba ty a si nestastna, ked on to ma nahaku... ☹ a preco by si mala premrhat zivot trapenim sa a cakanim ze sa mozno zmeni.....
drzim ti silno palce a prajem ti aby si nasla svoje stastie ci to bude s nim alebo bez neho....

ja toho mojho tiez asi vystrelim, ked nezacneme poriadne sexovat, ale ten ma aspon snahu vela keca ze uz bude nieco robit a zatial prd 🤐 ale uz vravel ze si pojde kupit macu a tak....som velmizvedava 😝 😀
tak ja padam..pekny dnik

tinika
13. feb 2009

Kočky tak už som spať. Ešte ma rano napadla jedna vec, ale som mala vypnuty pc. Nie že by som ho chcela objahovat, ale nemoze ta jeho nechut pramenit z toho, ze ja ho uhanam len cez ovulku? Ze si mysli ze mi neide o neho, ale o otehotnenie?
Lebo uz inac fakt neviem.

Katka on sa včera nechcel rozpravat, len sa spýtal či budem počúvať a to bolo všetko.

tinika
13. feb 2009

A tym počúvaním nemyslel ze on bude rozpravat a ja pocúvat, ale ze budem dobrá 😉

tinika
13. feb 2009

A kupila som mu kinderko. 😀 😝 Nič ma nenapadlo, čo by chcel, jedine tu knihu ale ju teraz nemaju. Dostane dodatočne ak bude dobrý

vavenka
autor
13. feb 2009

Tini no je to mozne, ale aj tak nechapem ze nema chut na sex cele tyzdne....Ved je mlady chlap....A sama vies ze boli casy ked ste sexovali kazdy den, takze nieco sa muselo zmenit...To ze si pribrala je somarina, ved nemas 100kg....Myslis ze taky otvoreny rozhovor by nepomohol? Aj ked samozrejme prosit sa mu nebudes 😉 A tie kvety - no ja mam skusenost ze ked sa mojmu chlapovi podari nieco take, tak ho musim veeelmi chvalit aby to potom zopakoval hihi 🙂

tinika
13. feb 2009

No tak s nosenim kvetov nema problem, vzdy na sviatok, vyrocie. Nikdy nezabudne. Na rozdiel odo mna. 😀 Nie fakt, ja som tiez nezabudala, ale on mal narodky ked sme boli na svadobnej ceste, a tam som celý týžden na to myslela, ale v ten den sme boli na výlete, unavený a som zabudla. A on o polnoci hovorí, no a uz je sobota. A mne vtedy svitlo. Strasne. Som ho zdrbala, co mi nenaznačil aspon dačo. Teraz si zo mna občas uťahuje na tuto temu

vavenka
autor
13. feb 2009

No ja neriesim kvety na vyrocia, ale len tak, ja som napriklad dostala kyticku v pondelok, len tak, ale samozrejme som ho potom 2 hodiny chvalila aky je uzasny a obskakovala ho hihi 🙂 No, Tini, ja este poviem jednu vec: tiez som si to v minulosti nikdy nechcela pripustit, ale - na problemy vo vacsine pripadov treba dvoch, mozno by si aj ty mala prehodnotit svoje spravanie, objektivne sa pozxriet na to ako reagujes, ako casto sa urazis alebo odujes, on ti prinesie kvety a za otazku ci budes dobra - ktora moznoi bola myslena zo srandy, sa urazis...aj ten sex- ci je to o tom ze sa ho sucho opytas ci bude dnes vecer sex alebo mas na to nejaky sposob, aj tie naprieky ze ked on tak tak ja tiez tak, no ja neviem, mozno by si si mala dat taky tyzden dva, kde skusis spravit vsetko co je v tvijich silach - byt mila, ja neviem, skusit robit veci tak, ako by chcel tvoj manzel, neoduvat sa, pochvalit ho za nieco, povedat mu aky je pekny alebo ze mas super manzela, proste skus 7 dni urobit pre neho maximum, skus si doma obliec nieco priliehave, namalovat sa, a ked nezaznamenas ziadnu zmenu, tak uz to potom fakt nema cenu, hm?

tinika
13. feb 2009

Vaven ja som si tiež včera myslela ze ju doniesol len tak, ale neviem teraz. Vaven ja som sa neurazila, a poslednu dobu premyslam aj o sebe, kde robim chybu. Ale ked on neviem ani len tak prist a ospravedlnit sa? A dat ten kvietok? To furt musi začať tym, že ja som niečo urobila?
S tym priliehavym by som ho asi nepresvedčila. Lebo uz ma narazky, ze nech dačo robim, ale kedy? Keby navaril, a tak, tak mozno ale... On mna nikdy nepochvali, že čo všetko stíham. Ale ok, chlapi su taky. ja ho ale vzdy pochvalim, ked dačo opravi, urobi ...
A malovanie? Ked sa namalujem a poviem že či som kočka alebo tak, tak on ze ja sa mu pačim nenamalovana, že ne jak šašo.

vavenka
autor
13. feb 2009

Tini no je to uz na Tebe....Ja som len chcela poradit 🙂

tinika
13. feb 2009

Vaven uvidime, ako sa bude spravat a ... Ja neviem, dačo vymyslim

zuzub
13. feb 2009

dievčata ja osm tomu mojmu kúpila na valentína príručku ako sa stať dobrým milencom za 7dní a sú v nej strááááááááááááášne haluze 😀 😀 😀 sme si s kolegyňou čítali.
tini vieš čo by si mohla vykúšať? byť stále milučká ťuťu muťu usmiatá a mala by si mu hovorižť aký si šťastná že ho máš a tak 😉 toto vie niekdy chlapov celkom zmotať 😀 😀 😀 😀 😀

tinika
13. feb 2009

Vazne, zuzu aj ja chceeeeeeem to kde si kupila??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre