Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
14. okt 2009

vaven rychlo sa na take zvyka čo? ja tiez občas sice mukarim ale super vstavat kedy sa mi chce a lenosit, len aby sme nezleniveli a potom nebudeme stihat s drobcami hihi

vavenka
autor
14. okt 2009

Tini no myslim ze nebudeme mat na vyber, ked uz budu krpci na svete, takze toho sa nebojim 🙂

katka444
14. okt 2009

juuj babenky aja by som si tiez rada schrupla ☹
tini a ty uz mas matersku, nie?

tinika
14. okt 2009

kati az od 26.10. by som mala mat, este som PN no viem si predstavit tvoju chut, ale potesim ta som doma, a nemozem si schrupnut, musim doučtovat dph 😉

vavenka
autor
14. okt 2009

Kati a ty si nerozmyslala o PN?

katka444
14. okt 2009

tini ty stala pracujuca sila 😀

vave, no PN by bodla na oddych. ale potom ta vyplata 😖 a peniazky sa este zidu. a pokial to zvladam a nemam nejaky problem, tak sa budem snazit chodit do roboty. ale ak budem zase nejaka prechorena, tak sa dam vypisat aspon na 1-2 tyzdne.

tinika
14. okt 2009

kati to je udel nas ekonomov hihi ale si neviem predstavit toto danove, ked sa budem učit byt aj mamou 🙂

katka444
14. okt 2009

vsak mamina ti pomoze, nie?

ja to mam tiez dobre vyratane, hihi. moja mama ide od jula na dochodok. takze budem mat opatrovatelku k dispozicii na 24 hod. 🙂

katka444
14. okt 2009

no a svokra je stale poruke. ale radsej budem vyuzivat vlastnu mamu.

tinika
14. okt 2009

kati mamina pracuje, tak ako aj svokra, takze to asi tazko, bude musiet manzel, pride z prace, pomoze okupat maleho a uspavat a ja budem rpacovat

tinika
14. okt 2009

a svokra chce ist do predčasneho ale to tak o dva rocky, aby sme so svagrinou mohli ist skor do prace, ale pre mna to je neaktualne, sak ja budem pracovat aj teraz a ona aj tak by dvoch chalanov nezvladla ako ju poznam a vozit maleho kazdy den mimo mesto, to sa mi nevyplati, to radsej ho dam na poldna do skolky

vavenka
autor
14. okt 2009

Dze tota Zuzub? 😀
Uz ju vidim jak jej spadol kamen - balvan zo srdca, a teraz dakde pobehuje a robi si radost nakupovanim 😀

tinika
14. okt 2009

vave 😀 😀

tinika
14. okt 2009

aspon vidis ako sme teba nedockavo očakavali

vavenka
autor
14. okt 2009

Tini no sak ja viem, ale to potom dojde taka euforia, ze clovek zabuda na secko a ma chut oslavovat 🙂
Len dufam ze u Zuzub je to ten isty pripad 😵 😵

slniecko4
14. okt 2009

čaute babenky,ja došla teraz zo školy,neskutočne hnusne je vonku,brrrr... 😒
Zuzub išla až poobede k lekárovi? 😕

vavenka
autor
14. okt 2009

Slni vitaj, hek Zuzub mala tusim na 13:00 dohodnute rande.... A mozno sla k mamke, zvykne takto ked nema muza doma....

slniecko4
14. okt 2009

tak už by mohla prísť,nech sa vytešujeme aj my z dobrých správ.. 🙂
vave,ty kedy k lekárovi na poradňu?
tini,čo,chrípka na teba lezie?

vavenka
autor
14. okt 2009

Slni 27.10 mam NT screening a 5.11 poradnu....

slniecko4
14. okt 2009

jej,tak držím pršteky na NT screening a vezmi aj vavucha,ja som mala tiež manžela so sebou a len pozeral na toho nášho drobca.. 😀 lebo pri tých meraniach nám prepínal aj na 3D,tak sme ju pozorovali. 🙂 my už s tinikou taký čas na materskú nastupujeme.. 😅

tinika
14. okt 2009

ahoj slni, no dačo take, ale snazim sa proti tomu bojovat pevnou volou, nedovolim jeeej potvore

tinika
14. okt 2009

a zistila som dnes hroznu vec, mam dve vetrovky, dva kabaty a ani jeden nezapnem, čo ja budem nosit????? 😀 😅

vavenka
autor
14. okt 2009

Tini zbehni do sekaca, ja som v KE minule do jedneho vbehla, a super kusky mali na zimu za par eur....
Mne ale asi na zimu vystacia vetrovky co mam.....

vavenka
autor
14. okt 2009

Slni hej rozmyslam ze sa ho opytam ci by nesiel, ale 27. je utorok a vtedy mavaju velke porady...
No ved este bude kedy 😉

tinika
14. okt 2009

vav dik za tip este svagrina ma taky volny kabat ta mozno s nou vymenim

zuzub
14. okt 2009

ahojte 🙂 babenky, taká som šťastná, že by som vás všetkých vyobímala 😵 😵 😵 všecko v poriadku, krásne sme narástli, juuuuuuuuuuj jaká som len šťastná 😀

slniecko4
14. okt 2009

tini,už ten mesiac aj v rozopnutej vetrovke pochodíme.. 😀 ja všade autom chodím,tak len nastúpim a vystúpim,nestíham tú zimu nejak pocítiť.. 😀 a doma super pri kozube.. 😀

vavenka
autor
14. okt 2009

Zuzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuubbbbbbbbbbbbbbbbbbb
No daj podrobonosti, co ako naco preco 🙂

zuzub
14. okt 2009

vavenka, ty ma už jak poznáš 😀 hej, hej bola som u maminy lebo som bola taká premoknutá že až, keby ste vedeli ako u nás sneží a už sa aj ten sneh drží 😨

tinika
14. okt 2009

no sevas zuzub tesim sa velmi s tebou aj u nas cely den snezi dazd hihi so snehom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre