Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
13. feb 2009

Ty kokso ale take ma nenapadlo.

tinika
13. feb 2009

DOKONALÝM MILENCOV ZA 7 DNÍ

V rozhodujúcej chvíli strácate reč a cítite sa bezradne?Ak už vám ruky a ústa zväzuje v prítomnosti ženy tréma, máme pre vás návod,

Myslis takuto?

zuzub
13. feb 2009

hej tini presne tu 😀 😀 😀

tinika
13. feb 2009

NO a čo tam napr. take zabavne písu. Do kelu a ja som bola v meste. teraz sa mi nechce. Vonku strasna kosa a ja po chorobe

zuzub
13. feb 2009

tini teraz je tu nemám pri sebe sú tam také rady a o ženách a tak.... 😉

tinika
13. feb 2009

Tak ma vyžen do tej zimy, nech si zachranim manzelstvo 😀 😀

tinika
13. feb 2009

ja by som chcela vidieť vyraz jeho tvare, keby tu knihu dostal. Asi sa prekonam a pojdem do mesta

tinika
13. feb 2009

Len skoda ze nestihnem skor prečitať ja ako ju dam jemu, aby som vedela čo ho to nauči 😀 😀 😀 😀 😀

zuzub
13. feb 2009

tini možno by tou knižkou niečo popchopil 😉

tinika
13. feb 2009

Uz sa idem obliekat. Ale vonku je taka metelica, ze to bude musieť potom veľke vykony podavať, ked ja sa tak snazim 😀 😀 😀

zuzub
13. feb 2009

neboj tini určite ta námah bude száť za to a vy budete mať zajtra spolu romantikuš večer 😵 budete si čítať s knižky a potm aj iné 😀 😀 😀

tinika
13. feb 2009

zuzi len skoda ze ovu uz asi nestihneme 🙂 Ale teraz je ine dolezite. Toto ma čas. Tak ja idem este havu vyvenčit a utekam

tinika
13. feb 2009

Potom vam dam hlasenie, čo na tom moj milovany 😀

tinika
13. feb 2009

Len aby to nepohopil zle a potom budem 😒 ☹ ako ho poznam tak sa spyta, či mam pocit ze je zly milenec. No tak na to asi len tolko, ze nemam možnosť to veľmi analyzovať, ked ani nesexujeme poriadne. Alebo vas napadne ina a vtipnejsia odpoved. Tak zatial papa

zuzub
13. feb 2009

neboj tini to je vtipna knižka a ak sa za to nedajbože urazí tak sorry ale fakt ten tvoj chlap stojí za ..... ozvi sa keď dojdeš z mesta.pa 🙂

janulik.j
13. feb 2009

ahojte zaby 😉
Vavenka vitaj konecne doma a na konovi 🙂
Tini suhlasim s tym co ti napisala Vavenka, niekedy je mozno lepsie sa neodut a niektore veci brat s nadhladom, aj ked je to tazko. a niekedy ani to nepomaha. ja som mala pred mangelom vztah 4roky a bolo to tiez na hovno nech som robila co som chcela aj tak bol protivny. ked som bola ticho bolo zle, ked som sa ozvala bolo zle a som stastna, ze som ho nakoniec po 1000 rozchodoch opustila a hned som stretla draheho. a to sa neda porovnat ani z rychlika. tiez ked som sa namalovala a vyfintila, tak naschval nic nepovedal, lebo vedel, ze ma to bude mrziet. bol to taky hnusny citovy vydieracl. ale do sexu som ho tiez nutit nemusela 😀 ak po tebe manzel netuzi tak to bude len tym, ze ta uz nelubi alebo nechce babo. inak si to neviem vysvetlit. lebo ak by ta lubil, tak mu je jedno aj keby si mala 150kg! som zvedava co povie na knizku...
Ja som kupila tomu mojmu kefu na chrbat ked sa kupe, lebo spominal, ze by to chcel a nic ine ma ani nenapadlo 😀 a okrem toho si vzdy davame len tak drobnosti a pozrieme nejaky film.

tinika
13. feb 2009

zuzi som tu, tak som bola v 3 obchodoch ale v tom tretom som ju nasla 😀 a este som kupila k tomu kinderku aj coko srdiecko.

Janulik, ja tu písem vačšinou ked uz neviem kam z konopí, ale verte, ze vela vecí nechávam len tak, aby nebolo stale zle.

vavenka
autor
13. feb 2009

Ja nemam nic, asi skocim este doobedu, aj ked ja valentina nejako zvlast nemusim 🙂

zuzub
13. feb 2009

novidis tini 😉 a už si nej aj niečo čítala?

tinika
13. feb 2009

No som ju trocha prelistovala 😀 😀

tinika
13. feb 2009

A sa bavim 😀

tinika
13. feb 2009

Ten inteligenčný test na 46 str. je fajny 😀 😀

zuzub
13. feb 2009

😀 😀 😀 😀

tinika
13. feb 2009

zuzi čo sa smejes, si ho uz tiez čítala?

tinika
13. feb 2009

Ja som rýchla, najprv od stredu knižky do konca a potom od stredu na začiatok. A som stihla dosť prečítať.

zuzub
13. feb 2009

hej čítala 😉

tinika
13. feb 2009

🙂

tinika
13. feb 2009

Zuzi potom napíš ako reagoval ten tvoj muz, aby som porovnala 😀 😀

zuzub
13. feb 2009

ok tini 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre