Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

evus
19. okt 2009

adenka,verim ti,ze je to obcas dost tazke,skus pit kazdy den caj z medovky,aj rano aj poobede,malo by sa to dostat do mliecka a malinka by mala byt kludnesia a pekne spinkat,ja som to takto robila do maleho 5mesiacov,ale nezarucim ti,ze prave z toho caju bol taky dobrucky,ale za pokus nic nedas

vavenka
autor
19. okt 2009

No ja sa na to mozem, raz za mesiac idem do roboty, niesom nalepena cely den na konovi, a vtedy secky pridete kecat, to mi snad robite naschval 😀 😀 😀

Aden moja, akurat som dnes rozoberala s novou kolegynou, ze jej starsia dcerka jej do polroka robila to iste co tvoja - max. co spala bolo 40 min den/noc a v kuse plakala.... Ze mali dost....TReba zaangazovat rodinu - svagrov svagrine svokru mamku, na vikendy nech chodia povarovat a ty musis relaxovat, aby si mala pevne nervy...No mas uplakane babo, neboj, ona ti to vynahradi potom 😉

adenka
19. okt 2009

evus dik za radu, vyskusam.... dufam ze pomoze, lebo nechcem mat doma maleho neurotika...

tinika
19. okt 2009

vave to mas tak isto ako ked ja idem daačo robit a ste tu vsetky, a ked tu tvrdnem ta nič, aj dnes, rano nikoho pomaly a ked som začala ukladat veci do linky ta vy tu vo velkom konujete tak aspon uz mam v kuchyni riady a taniere hihi. Potravinova skrinka pride bohvie kedy, takze detska je stale skad hihi

adenka nezavidim a držim palce, ja som strasne zvedava na naseho Paťka, lebo ze jeho ocko bol strasne urevane decko 🙂

adenka
19. okt 2009

vave ja by som rada zaangazovala rodinu, ale mala je pokojna len pri mne... ktokolvek ju vezme na ruky tak place a ked ju vezmem ja hned je spokojna... takze zial musim len vydrzat...

zuzub
19. okt 2009

ahojte 🙂 no teda dneska sa nám to tu nejak rozbehlo,maminy pozdravujem vás 😉
ja som dnes mala na návšteve moju babičku tak som tiež nekonikovala

tinika
19. okt 2009

ahoj zuzub nova foto?

zuzub
19. okt 2009

včera som našla foto z našej svadby v mm počítači tak som si zaspomínala 😀

tinika
19. okt 2009

hihi pekna si hoci taka malicka

zuzub
19. okt 2009

halo je tu niekto? 😕

tinika
19. okt 2009

zuzub ja som tu ale uz tretikrat pisem a do tejto temy mi nechce pridat prispevok

zuzub
19. okt 2009

tini nie je ti to súdené 😀 fuuu mne je zas tak ťažko som zjedla podvečer taký moravský koláč z makom asi mi nesadol ten mak 😝

tinika
19. okt 2009

hihi zuzi ja tiez som sa prejedla, dva sendviče plnene sunkou a syrom v trojobale vyprazene syte jedlo velmi

evus
19. okt 2009

bry vecer....

ste tu niekto???ja idem pozerat panelak a potom keby bolo keby 🙂 ...deti som uz ulozila,ale akurat pocuvam,ze Karin zacala zas kaslat a to pred nieco vyse tyzdnom jej kasel skoncil,asi sme ho malo preliecili a vratil sa a je taky hnusny suchy,joj a mame ist cez vikend na vychod na oslavu,tak dufam,ze to dovtedy trosku prejde ☹

tinika
19. okt 2009

bry večer mlada pani

evus
19. okt 2009

ahoj tini....co mam zajtra variiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit???ja som uz zufala,brazdim po internete a hladam nejaky typ a hlavne taky,aby to mohol papat aj maly,porad nieco

evus
19. okt 2009

zemiaky na kyslo a hotovo 🙂

tinika
19. okt 2009

hihi ja mam na plane halusky s kapustou hlavkovou a karfiol vyprazany este tiez chcem robit
aj zemmiaky su super

evus
19. okt 2009

krafiol by som aj vyprazila ale s tym je vela babracky,takze nem,ale zemiaky su rychlo a budu na dva dni

tinika
19. okt 2009

hihi aj svokra vravi toto, ja som u nich robila leniva je hihi ona ani pirohy neurobi bo vela robot,y keby ona vedela ze kolko treba u nas lipkat hihi

evus
19. okt 2009

ja ani leniva nie som,len maly ten spava od predvcerajska uz len raz do dna a to by sme robili ten karfiol asi spolu,lebo on vsade chce byt a vsetko skusat,takze karfiol najblizsiu dobu nebude

tinika
19. okt 2009

sak viem ze ty nie si leniva ale mas dvoch drobcov

evus
19. okt 2009

tini,asi tak...a ozaj,ako sa byva v novom???

tinika
19. okt 2009

evi superne 🙂

tinika
19. okt 2009

si nepozerala album bytu? som tu hodila včera link sice este bordel vsade ale neva

evus
19. okt 2009

tinika,pozerala,mate to tam pekne,utulne...aj susedia v pohode???

tinika
19. okt 2009

evus hej v pohode, oproti tiez taka teta s dvoma dcerami prisla akurat do podnajmu, dcéry uz by aj kočikovali Paťka 😀 😀 uz mu aj hračky plyšove chcelidať hihi a to sa este ani nenarodil a pod nami taka superna babka 87 ročna ale vtiiipna a tolerantna, ked sme vrtali tak o 4 poobede sa len prisla opytat či ešte dlho, ze uz bola aj u susedy trocha posediet hihi a ze si nemame vsimat jedneho debila čo na oznamenie ze budeme vrtat nam odpisal nejake bludy a ani sa nepodpisal a navyse vraj sme vrtali dva mesiace kazdu sobotu hihi a to sme tam ani neboli. ale inac fajn susedia klop klop.

janulik.j
20. okt 2009

ahojte krasavice 😉
Stale na vas myslim, ale vobec mi nezostava cas, lebo prerabame o dusu ten novy bytik. a konecne sa to zacina podobat na byt. Mangel je furt tam a v ned. rano ho svokrovci viezli na pohotovost, co ho seklo chudaka ☹ ale uz je to lepsie, tak zas ide dnes malovat. Jezis, nech uz to mame za sebou a sme prestahovani...
Vcera sme boli u kamosa na oslave 1. narodenin, tak bolo super a v sob. mala sesternicka rocik, tak som objedena zakuskov 😝
Kubko sa pomalicky pusta ale len tak na par krocikov, takze mam oci aj na zadku 🙂

Aden vitaj v klube! Tabl. si urcite daj aj ja som mala 🙂 hl. ked som nemohla zaspat a dobry je aj Persen tiez je to na prirodnej baze... treba vydrzat ono sa to zlepsi naozaj

Vsetkym tehulkam prajem krasne tehulkovanie!!! a kati nevolnosti uz presli, ked uz si v 2. trimestri?

vavenka
autor
20. okt 2009

Caute diecence 🙂

Evus ja som tu uz davno nejedla, ale mam rada - grenadir 🙂 tiez rychle a mas na 2 dni 😉 s kyslou uhorkou by som to mohla mat na ranajky, obed aj veceru 🙂

aaa dnes zacinam 12tt 🙂

Co mate dnes v plane?

zuzub
20. okt 2009

ahojte 🙂 ja som ešte v posteli lebo mi je zas tak nejak 😝 ale už asi aj vstanem idem variť čííínu 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre