Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
20. okt 2009

ste ma tym granadirom motivovali si urobim ale neviem kedy to všetko pojem, lebo uz mam na plane hlaušky s kapustou, karfiol, čínu, granadir hihi

tinika
20. okt 2009

a teraz si varim hrachovu polievku sačkovu bo uz som veeemi hladna a teraz som domov este len dosla a spagety si urobim so syrom a mortadelou mnaaam

zuzub
20. okt 2009

a kde si sa tini zas flákala ha ? ja idem tiež do mesta musím ísť k doki po kartu, zajtra idem na kontrolu na hematošku

vavenka
autor
20. okt 2009

Tini no mas to tazke 🙂
Ja som si na ranajky spravila toasty a od rana sa nalievam takym speci urologickym cajom, takze este vobec niesom hladna... Uz ked tento caj nezabere v kombinacii s urovalom, tak potom uz akt len atb 😒

Dnes sa tiez chystam dom mesta, prisla kamoska z anglicka na par dni, tak ideme niekam na kolacik 😅 😅

adenka
20. okt 2009

cafte kocky,

tak moje dieta spi uz 1,5 hodiny tak neviem co so sebou... uz som upratala, postavila polievku a uvazujem nad utieranim prachu ale vsak aj oddychovat treba nie?? 😀

zuzub
20. okt 2009

vavenka aké ideš brať vitamíny, ked doužívaš femibion 800???
adenka, tak paráda, že spinká šak je aj také počasie na spanie 🙂

adenka
20. okt 2009

zuzu vsak sa tesim ako mala... 😵

tinika
20. okt 2009

Zuzb bola som u lekara a kupit sruby na wcko lebo sme ich nekde dobre odlozili a nevieme najst a chcem dnes konečne vymenit wcko v kupelni a bola som u mamky pozriet v praci 🙂
vaven ze? a som sa vazila a uz mam skoro 7 kg navyse hihi ja hovorim ze dobehnem svagriny
adenka tak to je super, snad uz svitlo na lepsie časy

zuzub
20. okt 2009

tini to máš super 7kg navyše 😉

tinika
20. okt 2009

no zuzi zatial som sa tesila ale uz to bude asi tak ze čo tyzden to kilo a este mi ostava nejakych cca 6 tt takze to bude dokopy 13 kg hihi takze splnim limit do 15 ako som si dala hihi ale aj tak si myslim fajn, kedze papam vsetko na čo mam chut 😀

zuzub
20. okt 2009

a môžem takú osobnú otázku? koľko si vážila pred tehu?

adenka
20. okt 2009

tini to je super vaha... ja som pribrala 27 😝 😅

tinika
20. okt 2009

hihi zuzub vela vela 68 kg a to som mala niekedy 49 a od kedy som prestala sportovat a začala pracovat tak pribudlo 20 kg
adenka akurat na teba som myslela ze ty si spominala ze vela si pribralahih a kolko ti ostalo po porode oproti povodnej?
svagrina vazila 51 kg neviem uz či v 6 či v ktorom mesiaci taky spunt hihi

adenka
20. okt 2009

tini hned po porode odislo 7 kil, po tyzdni dalsie 4 a potom po kilecku dole... teraz mam este nejakych +10, ale vyse tyzdna som sa nevazila, takze mozno uz len 9 😝

tinika
20. okt 2009

hihi tak držim palce ja tiez budem tazko chudnut ako sa poznam

adenka
20. okt 2009

tini ono to ide rychlo, hlavne ak mas dieta pri ktorom sa ani najest nestihas 😀

tinika
20. okt 2009

adenka len neviem čo je menšie zlo hihi či mat sibala alebo radsej par kil na vyse a zhadzovat ich inym sposobom 😀

zuzub
20. okt 2009

tini tak to sme s váhou pred tehu podobne ja som mala tak okolo 65 😀 😀 😀 teraz čo ma sestrička vážila na poradni som mala 67, takže som zvedavá koľko naberiem 😀

tinika
20. okt 2009

zuzi tak sme dve čo su zvedave hihi je pravda ze uz mam aj menej pohybu ked je vonku taka zima tak nechodim von tak často a to robi tiez svoje

majulienka32
20. okt 2009

ahojte, ako sa mate?
zuzub ako tehulkujes je vsetko ok?ale to leti nestacim sa cudovat ako vam tu vetkym pribudaju tyzdne.. 🙂
tini to ma uz za par 😉

tinika
20. okt 2009

maju ahoj, veru veru ja tiez len kukam, mne sa zda ze moje tt stoja a kocky ma dobiehaju 😀 😀

ludkala
20. okt 2009

Ahojte, baby, môžete mi poradiť? Patrí k príznakom tehotenstva aj bolesť krížov a taká úplne mini bolesť vaječníkov? Alebo je to skôr signál,že dačo nie je ok?

zuzub
20. okt 2009

maji ahoj, ja stále doma PN, odratávam dni, už aby bol za mnou aspon I.trimester, potom budem možno trošku kľudnejšia 😅 a vy sa ako s Peťkom máte?
ja som tini tiež tak pribrala za posl. 3roky mávala som okolo 55kg

zuzub
20. okt 2009

ludkala mna kríže počas tehu bolia.....takže je možné že príznak to je ale to je veľmi individuálne

majulienka32
20. okt 2009

tini ved coskoro uz budes drzat drobceka v naruci.. budete mat ten najkrajsi vianocny darcek 😉
zuzub neboj ani nezbadas a budes v tretom trimestri..my s Petkom sa mame fajn. uz za nim nestacim behat. uz je vsade. aj stvornozky aj po svojich.. samozrejme s pomocou..je velmi vnimavy zlatucky a dobrucky. klop klop klop,dnes som sa ho akurat pytala ze co by chcel na vianoce a on mi nieco zablabotal, no keby som vedela ze co 😀

majulienka32
20. okt 2009

ludkala jasne moze to byt jeden z priznakov, aleako pise zuzub je to indi vindi. 🙂

zuzub
20. okt 2009

to budete maji prvé vianoce, traja, že? to je super 😅 aj ja sa už na to teším 🙂

majulienka32
20. okt 2009

zuzub jaaaj uz sa neviem dockat vianoc, tesim sa na ne ako este nikdy 🙂 , na tu radost v ockach drobceka ked zbada ten kopec darcekov pod stromcekom, nebude vedet ze co skor chytit..ale este ani sama neviem co mu kupit..ty si uz nieco kupovala rodine alebo aj drobcekovi? 🙂

tinika
20. okt 2009

maju a velmi sa na to tesiiim a mas pravdu, prvy trimester isiel pomaly ale potom to uz letelo
zuzub aj my budeme mať prvé vianoce ked nas bude o jedneho viac 🙂

majulienka32
20. okt 2009

tini jeeej ved vam sa ma narodit na Mikulasa, to je mile.. sranda keby sa narodil presne na den vsak?uz mas vsetko pripravene do nemocnice pre seba aj pre drobceka?
pridala som tu poslednu foto z ockom, kuknite 🙂 no nemam doma fesakov? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre