Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
20. okt 2009

Maju bola by to fakt sranda hihi aj ked tomu velmi neverim a prichystane este nemam, do jednej tasky si hadzem veci čo tam budem brat, ale pobalena este nie som ani poprane pre maleho este nemam, lebo mame este bordel v byte tak som by to nemala kam dat ked to bude čiste ale uz pomaly sa pohnem dalej bo začinam stresovat hihi

tinika
20. okt 2009

jooj zlatučky je vaš Peťko, taky smejko, len sa usmieva hihi

majulienka32
20. okt 2009

tini veru veru maj to uz radsej nachystane lebo na poslednu chvilu sa nahanat a stresovat to nebu
de dobre..

tinika
20. okt 2009

maju ano ano nechcem stresovat 🙂

tinika
20. okt 2009

hura uz mame nove wcko, konečne si aj sadnem hihi bo to stare uz bolo take spinave od prerabky ze sa vyčistit nedalo

majulienka32
20. okt 2009

tini no to bude radost tam sedet 😀 ,
kuknite co som objednala Petkovi http://www.bess.sk/detske-oblecenie/kategoria/d...

zuzub
20. okt 2009

jeej maji to je zlaté, a inak dobrá stránka 😉 asi aj ja čosi z nej objednám 🙂 ja kupujem svojmu krsniatku Veronike a jej bračekovi väčšinou nejakú hračku alebo knižky, príp.oblečenie

vavenka
autor
20. okt 2009

Caute, konecne som doma 🙂
Zuzub no ja uz mam asi len 3 tabletky femibionu a ked to doberiem tak neviem.... Asi nic 🙂 mam este klasicku listovku kupenu a B12 tku, tak mozno to.... A mozno si kupim to centrum materna, ale mozno aj nic 😉 zatial neriesim, poradim sa s gynekologickou, ale tak mam dost vyvazenu stravu tak neviem ci je vobec nieco potrebne.

A som si kupila cizmyyy, konecne 🙂 a za super akciovu cenu, tak sa vytesujem 🙂 a zajtra idem pomoct k dvojickam, trochu potrenovat 🙂

Inak Zuzub, ja som tiez zacinala na 63ke a uz mam 66 😅

zuzub
20. okt 2009

vavenka čau, počuj chcem sa spýtať zajzra idem na tu hematošku na kontrolu a to mám ísť nalačno? čo tam vlastne so mnou budú robiť?

vavenka
autor
20. okt 2009

Zuzi no ja si vzdy nieco male zobnem lebo ked som uplne hladna tak mi nieje najlepsie, ale snazim sa len tak, rohlik s maslom, alebo cisty rohlik, vzdy mi len vezmu krv a o hodinu sa tam vratim a s doktorkou skonzultujem vysledok, ci je ok .... Inak nic 🙂
S tym ci nalacno alebo nie si niesom ista, ak ides rano a zvladnes to, tak ostan pre istotu nalacno.... Aj ked moj sedliacky rozum mi hovori ze to nieje potrebne, lebo riesi sa vyslovene zrazanlivost.... Ale ista si niesom 😅 😅
Som sa nikdy nespytala 😀

zuzub
20. okt 2009

ok, vavenka dakujem, tak uvidím ako mi ráno bude idem na 10hod.

tinika
20. okt 2009

maju aj som si sadnut zabudla zo zvyku uz hihi
a krasnučka sada 🙂

vavenka
autor
20. okt 2009

Jaaaaj na zajtra mam velke plany, tak som zlenivela, ze uz ani riady po sebe neumyvam, doma je bordel jak v tanku, to je hrozne, ked sa rano presuniem z postele na gauc, tak som schopna cely den prelezat pred telkou, takze zajtra sa chystam popratay, konecne !!, pozehlit drahemu kosele a poobede idem na sichtu k dvojickam 😉

tinika
20. okt 2009

vave to poznam aj ja hihi ja zase som z tych vychadzok taka rozhadzana ze mam uplne iny rezim ako som zvyknuta, od 1,11 som na MD tak začnem zavadzat stary režim a potom mi ho zase rozhadze Paťko hihi a zehlenie čaka aj mna

vavenka
autor
20. okt 2009

Tini no ved prave, odkedy som na PN tak nic nestiham 😀 😀 a pritom nic nerobim 😉 no jednoznacne som leniva jak vos, ale sak mi patri, no nem? 😉
Joj inak som vam nevravela co sa mi snivalo: zivy sen jak swina - sa mi narodil kraasny chlapcek, kuceravy, velke modre oki, a si predstavte ze po celom cielku mal take to velke znamienko, ci hnedy flak, ci co to bolo, taka som bola kvoli tomu nestastna, ze az mi odlahlo ked som sa zobudila a doslo mi ze to bol len sen 😖

tinika
20. okt 2009

jojo ja tiez hovorim ze od kedy nechodim do prace, len doma pracujem ta menej stiham hihi spim dlhsie, ponocujem a flakam sa

katka444
21. okt 2009

dobre ranko 🙂

katka444
21. okt 2009

jeeej ja uz mam 16 tt 😵

vavenka
autor
21. okt 2009

Dobre ranko 🙂

Kati gratulujem k 16tt 🙂 a co tak prekvapene? Ty nevies kedy zacinas novy tt? 😅 😅 Ja kazdy utorok 😀

Dnes som rozhodnuta, ziadne flakanie, idem sa venovat doobedie domacnost - poobedie dvojicky, tak ma ospravedlnte 😀 😀 😀

katka444
21. okt 2009

ahoj vavenka. ale viem. ale ked je to take pekneeee ako to pribuda. to nebolo jeeej ako prekvapenie ale jeeej akoze skacem od radosti az po plafon 😀

katka444
21. okt 2009

a tiez zacinam utorky, ale vcera som si veru nevsimla, ci mi uz MK dal 16 tt. az dnes.

vavenka
autor
21. okt 2009

Kati tak to zaciname spolu 🙂
Dnes sa ako mas? Este ti byva zle? Pracu zvladas? Joj ja som bola v pondleok v robote a poviem ti - uz by som nemenila ze som doma 🙂 jasne, aurace mozno trochu budu chybat, ale zas ked som doma tak toho ani vela neminiem 🙂

tinika
21. okt 2009

Ahojte kočky, tak ja som včera pokrstila naše wcko vsetkymi troma sposbmi ☹ som mala večer dve kysle uhorky s chlebikom a asi mi to neurobilo dobre, taaaak mi zle bolo fuuuu

kati gratulujem k 16tt

maxii
21. okt 2009

caute baby 🙂

vcera vecer som mala pocit ze som pocitila prve stuchnutie, ale neviem ci to nebolo len moje zbozne zelanie 😀 😀 😀 uvidime, ci tych stuchnuti bude viac 😅 😅

jaj a presne takto o tyzden idem na 3D, budem zacinat 18 tt, dufam ze to nie je moc skoro ale tak ma objednali, uz sa tesiiiim 😅 😅

inak krasne vam nabiehaju tie tt, vavi, zuzi uz 12tt, kati 16tt, supiiiiis 😀 😀 😀

vavenka
autor
21. okt 2009

Tini 😒 ale tak aspon precistilo crevo 😉
Teraz uz dobre? Treba asi este opatrne s dnesnou papkou 😖

maxii
21. okt 2009

jej ja uz 17tt 😀

no a tinika za chvilku rodi 😅 😅 😅

vavenka
autor
21. okt 2009

Maxii aj tebe to kasne nabieha 🙂 jjeeeeej to vazne??? tak to je skvele, drzim palec nech to pocitis aj dnes 😵 😵
Ja mam o tyzden NT screening 🙂

katka444
21. okt 2009

ahojte tini, maxi

ja sa uz tiez zacinam dost sledovat, ci nahodou nejake pohyby nie su. aj ked viem, ze je este skoro. no kamoska prvorodicka, nie chuda citila uz v 17tt, tak aby som to nezameskala.

ja este rano obcas grcnem. potom cez den celkom ok, len vecer, podla toho co zjem, mi je obcas tazko. ale uz som si nato aj zvykla. a dufam, ze to uz uplne prejde. a rano grckam hlavne zato, ze ked vojdem do kuchyne, tak mi tam strasne vadia pachy. a z toho ma napne a musim ist.

tinika
21. okt 2009

vave dnes mam dietu hihi a aspom sa mi ulavilo, sak mi bolot tazko akoby som zjedla tonu hranoliek alebo čo take mastne a pritom som mala uhorky hihi
no veru, uz si začinam balit tašku aby som nestresovala, mm ide dnes kupit podlahu do pracovne, tak sa zase posunieme o kročik dalej .)
maxi určite to bolo stuchnutie, ja som tiez na začiatku mala len pocit, ze sa mi to zdalo, ale potom ked uz kopal poriadne tak som vedela ze to stuchnutie bolo aj na začiatku 😉

tinika
21. okt 2009

hura uz mam detskeho lekara, teda lekarku a hned tu za rohom 😉 sa tesim ze sa nebudem musiet vlačik bohvie kam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre