Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

snazivazuzi
2. feb 2009

evus, tá bundicka je penkná... ale fakt ruzova 😀

katka444
2. feb 2009

ahoj janulik 🙂

evus, my sme smanzelikom stahovali nejake zvonenia na sms, teda daktore boli fakt komicke. a teraz idem na panelak.

nikka_
2. feb 2009

janulik koliky sme nemali iba ked som kojila tak ho casto bolelo brusko, ale chvalabohu neviem co je kolika.
Beba vychadza na necelých 7 eur

adenka
2. feb 2009

ahojte cicusky 🙂

tinika
2. feb 2009

ahojte tak ma nasr... jedna klientka, keby ze nemam skoro hotove jej veci, tak jej ich vyhodim cez okno nech ide kade ľahšie 😠 😠

tinika
2. feb 2009

Zdeni tak to je supeeeeeeer nech sa vam dariiii a uz aj babo. Ja mam momentalne trocha depky aj v praci, vsetko mi lezie krkom 😉

janulik.j
2. feb 2009

nikkus tak to je super cena. my mame Bebu na predpis od doktorky, ale vzdy aspon jednu este kupujeme a teraz zacali tu HA vyrabat v 400g plechovkach a jedna stoji vyse 11eur! 😠 a ako v noci spinkate, ako casto vstavas k malinkemu? mohla by si pridat aj nejake aktualne fotocky, hmm? 😉
Kati vidim, ze mate podobne zaluby ako moj manzelik ten aj ked sedi na WC, tak si pusta zvonenia a pesnicky z mobilu 🙂 zrovna ho cakam vcera vecer isiel na odovzdavanie medailí do Roznavy a uz by sa mal kazdu chvilku vratit. je mi hrozne smutno nechapem ako som to bez neho mohla tolko vydrzat...
Adus krasna fotocka 😉 uz len tyzden a uvidis, ze nevolnosti zo dna na den zmiznu. mojej kamoske byvalo presne ako tebe a po 12tt jej to preslo a teraz caka druhe babo a vobec jej nebyvalo zle. len treba vydrzat! 😉

adenka
2. feb 2009

janulik tak ja dufam ze mas pravdu...drahy uz dnes basnil o druhom tak som nanho hodila vrazedny pohlad 😀 😀

evus
2. feb 2009

janulik,jasne ze mozes,ja zas cakam,kedy pride prva mrcha po porode a tiez chcem nejake tabletky,ale kedze kojim,tak si moc vyberat nemozem

zuzi...noooooooo pekna,ale uz mam objednanu druhu 😀 😉

nikka_
2. feb 2009

Janulik, malinký zaspinká najneskôr do deviatej, podľa toho ako je unavený, a vstáva až okolo tretej, doteraz som he ešte aspoň v noci nakojila, ale už od piatku mu musím robiť Bebu, vypije a spinká dalej, prevažne tak do pol osmej, dnes sme sa ešte hrali trocha na posteli,a potom sme znova o pol deviatej zaspali do pol desiatej, takže je perfektný,ň
Fotečky pridám, len nemám kartu vo foťaku, lebo som si kupila nový a karta mi neprišla, takže čakám kým mi ju dopošlu, už to trvá skoro týždeň, tiež by som chcela už malého fotiť..
ale inak už máme začatok 4 mesiaca, včera som mu skúsila dať zemiačik, ale neako mu veľmi nechutil, lebo to trebalo trocha žuvať, a netieklo to ako mliečko.
Janulik koľko ti tak vypije na jedno krmenie?? Môj doteraz 120 ml, a už druhý deň pijeme 150ml.

janulik.j
2. feb 2009

evus skoda, ze zuzi caka chlapceka mohla si jej bundu posunut 😀
adus ja som vzdy basnila o troch detoch ale to ma uz davno preslo 😵 aj mangelovi som povedala, ze este jedno kolikove dieta by ma zabilo 😀 ale uz som si zvykla hl. ze je maly zdravy a nic ine mu nie je. a vobec sa to neda porovnat s obdobim, ked som bola sama. ale nad druhym VAZNE neuvazujem! (mozno za 5 rokov, ked budem pod vplyvom alkoholu al. inych omamnych latok 😀 )

evus
2. feb 2009

janulik,aj cenu by som jej urobila 😀

nikka,vy uz nabiehate na tuhu stravu???

adenka
2. feb 2009

no ja si hlavne neviem predstavit tieto nevolnosti ked by sa mi tu smotlalo take malinke....

baby davali ste si zobrat pupocnokovu krv? dnes ma na to doky nahovarala, ale ja neviem...

evus
2. feb 2009

adenka,nedavali,akurat sme sa tu minuly tyzden o tom bavili,vavenka pisala,ze si o tom treba viacej nastudovat,lebo to ma aj viacero nevyhod.ja sa stale spolieham na to,ze keby sa nedajboh detom nieco prihodilo,da sa krv odkupit od ineho darcu.

janulik.j
2. feb 2009

nikkus my tiez papame 120, dali sme mu aj 150 ale potom dost vygrckaval tak sme ostali na 120tke. aj ked mam pocit, ze by stiahol aj 200 😵 a pijete aj cajik? ten nas herec sa tvari, ked mu dam caj ako keby som mu tam pridala arzen 😀 aj ja vstavam 2krat, lenze nas Kubko papa o 17tej, zaspava uz o 19tej najlepsim spankom a potom sice spi aj do jednej, len mu to neviem posunut tento jeho rezim, ale snad si to casom posunie sam...

adus ja si myslim, ze je to blbost a vyhodene peniaze aj Vavenka tu nedavno o tom pisala. ale je to len moj osobny nazor. tiez sme nad tym najprv uvazovali, ale na svete je len par pripadov, ked to pomohlo a este rocne platit cca 1200Sk sa mi zda zbytocne...

adenka
2. feb 2009

tiez si myslim ze je to blbost, ale mata ma v podvedomi ze co ak....a potom si budem vycitat ze som setrila a....

nikka_
2. feb 2009

Evus nie len som skušala, počkam až tak od ukončeného 4 mesiaca

evus
2. feb 2009

adenka,vsak ako som pisala,stale sa da odkupit krv od niekoho druheho

nikka_
2. feb 2009

Janulik no Damko má rád čajik, hlavne mu ho dávam medzi krmením, ked sme vonku a je mu v kočiari horúco, alebo aj doma, striedame Feniklový a harmančekový, a máme aj na dobrý spánok...

evus
2. feb 2009

nikka,jasne,mna az teraz napadlo,ze uz nekojis.my sme tiez doteraz lubili cajik,ale teraz ho uz vobec nechce,staci mu mliecko asi.

nikka_
2. feb 2009

baby musím končiť,

katka444
2. feb 2009

janulik, my sme kukali v spravach ako odovzdavali tie medajle. skoda, ze som nevedela ktory je tvoj manzelik

janulik.j
2. feb 2009

Jupiiii uz je tu manzelik, tak mu idem vysmazit syrik 😉 akurat som si citala na konovi temicku koliky, tak vidim, ze v tom nie sme samy nocne metanie v postielke a pod. Snad adenke prejdu po 3 mesiacoch prejdu nevolnosti a nam koliky 😀
Kati no predsa ten najkrajsi!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

evus
2. feb 2009

baby,idem ja do hajan,prajem krasnu dobru nocku...papa

tinika
2. feb 2009

No ja vas nestiham čítať, jedine v praci a tam to blbne, tak čo uz tak po 25.4. tu budem kazdy den cumiet do blba

katka444
2. feb 2009

janulik, tak uz viem ktory to bol 🙂

tini a co bude po 25.4 😨

tinika
2. feb 2009

kati no uz bude po danovom období aj po dph a budem mať čaaaaaasu oveeeeela viaaaaac

tinika
2. feb 2009

a jaké medaile dávali???? Bo som nestihla prečítať

katka444
2. feb 2009

vojakom co boli na misii. janulik tam mala manzela.
tak nech je uz po danovom 😉

tinika
2. feb 2009

dačo mi blbne net doma, ani ne tak net jak wifi uz musim dať kabel a hotovo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre