Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

ingulik
22. okt 2009

ahoj tini....nic mu nezakazujem....on sa ku nej ani velmi netlaci, sem tam jej poolizuje rucky alebo nozky, tak jej ich potom poutieram vlhcenou utierkou....mala si musi vybudovat imunitu a ked ju budem drzat v sterilnej cistote tak jej viac ublizim ako pomozem a viem ze nas hafan je zdravy a neublizi jej....inak fungujem tak, ze raz denne ideme von s hafom a kocikom na velku prechadzku...rano a vecer chodi manzel s von a ked treba este pomedzi to, tak ked mala zaspinka tak bezim na 5min von ja....aj ked je take hnusne pocasie ako dnes, pockam az mala zaspi a bezim von...

ingulik
22. okt 2009

zuzi ja ranajkujem uz cele tehu aj od kedy kojim celozrny rozok alebo chlebik s maslom, sunkou a syrikom...
kuk nove foto 😉

katka444
22. okt 2009

ahoj ingu, ste krasne 🙂

ja si myslim, ze prevazna vacsina kocikov, ktore su na slovensku po obchodoch su prave tieto s polska.
vave keby moj mm prave cital, co si napísala 😀 on zo srdca nenavidi chodenie po trhoch a po jarmokoch. on by radsej isiel tu do obchodu a kupil mi novy kocik. jeho teda do polska v zivote nedostanem. ja budem rada, ked som mnou pojde tu u nas okukavat nejake kociky.

tinika
22. okt 2009

ingu ved ja si tiez myslim ze uplny zakaz je na nič, nech si buduje imunitu a ved je to moj havo, chodi na veterinu tak viem ze je zdrava ze? ja tiez mam problem s ranajkami, nikdy nemam na nič chtu ale v noci by som jedla hihi
ingu a ja teraz tak ze mm chodi rano a večer a ja raz cez den, este nedavno dvakrat som chodila ,ale nebehujeme na system ze len raz, ked maly bude spat tak vybehnem, nasa je taky bojko, takze nehrozi aby som mala kočik a aj ju, lebo beha kade tade na vodidku a ked ju pustim ta obchadza ludi na 100 km takze smola, jedine ked pojde aj mm cez vikend tak pojdeme všetci styria.
no bezim ja nacvičovat porod 🙂

vavenka
autor
22. okt 2009

Tini ty chodis nacvicovat porod?

Ja si vacsinou davam zapekane musli s aktiviou a nakrajam si do toho este nejake ovocie - dnes som si do toho primiesala kiwi 🙂

zuzub
22. okt 2009

no tak som si spravila chlebík vo vajíčku juuuj aký je fajný 😀 inak stále jem na ranajky jogurty a už nemám chuť. vavenka inak tie musli to boli moje ranajky ked som chodila do préce 😅

vavenka
autor
22. okt 2009

Chlebik vo vajku je super, len mam pokazeny digestor a po takychto ranajkach potom pol dna vetram 😀
Sa mi nic nechce..... A od 8mej sused poctivo vrta... V KUSE!!!! Uz ma normalne rozbolela hlava.....

zuzub
22. okt 2009

vave to hej to vetranie poznám lebo mi digestor nemáme 😀 a to vrtanie ti nezávidím lebo tu u nás tiež furt čosi niekto robí alebo odniekaľ reve desná hudba, dnes je tu nejaký podozrivý kľud 😅

vavenka
autor
22. okt 2009

Joj idem aspon pracku nalozit lebo zas prechrnim cely den 🙄 🙄

katka444
22. okt 2009

vave tak prid aj ku nam nalozit. uz mam taku kopu spinaveho pradla, ze sa nezmesti do kosa. 😀
juj ale sa tesim. piatok a pondelok som si vzala dovolenku, tak si trosku oddychnem a porobim zanedbane.

vavenka
autor
22. okt 2009

Kati jaaaj ty pracujes 🙂
Furt zabudnem 🙂 Sused si dal asi obednajsiu pauzu, tak sa uz 10 min vytesujem ze mi nik nad hlavou nevrta 😀

katka444
22. okt 2009

ja som prave po obede. kuracia polievocka a lekvarove pirohy. mnam

vavenka
autor
22. okt 2009

a ja papam jablka..... akoze este desiata 🙂
Obed netusim, asi spagety 😀

maxii
22. okt 2009

no ja som sa prave velmi dobre napapala, dobre som si uvarila 😀 😀
taku jemnu kremovu cesnacku s krutonmi a cestovinky s omackou parmezanovou a sunkovou mnami 😅 😅

vavenka
autor
22. okt 2009

Maxii fiiha, si tak vyvaras 🙂 mohla by si aj mne 🙂 ja som lenivec 😅

Kokso uz je pomaly jedna, no nic, musim si vstupit do svedomia 😀

maxii
22. okt 2009

vavi ked na mna take chute idu...proste si uvedomi, na co mam chut,a musim to mat!!!! tak ked neni manzel doma musim si navarit 😀 😀 😀

vavenka
autor
22. okt 2009

No ja nemam speci chute, len som casto hladna, a to mi je jedno co do seba nalozim 🙂 vcera sme mali hamburger, ale nie mcdonaldovsky, ale taky na slovensky sposob, velka zemla, masko, sampinony, kukurica, calamada, syr, kecup, tatarka, som ho ani nezjedla cely 😀 teraz som ho dopucila, sa mi nechce ani tie spagety uvarit, hruza so mnou 😀

maxii
22. okt 2009

ale to mas supis vavi ze hocico mozes a tvoje telo je spokojne 😀 to moje strasne vymysla, viem zjest len to, na co mam chut....ine ani za nic 😖 to je strasne so mnou 😀

tinika
22. okt 2009

som s5 uz som pofučala a idem papat
vave hej, trocha cvičime, rozprava nam porodna asistentka čo a ako nas čaka, plus starostlivost pred a po porode a aj funime hihi

vavenka
autor
22. okt 2009

Maxii no hej, nestazujem sa 🙂

Tini a odkedy chodis cvicit? Ja by som tiez chcela chodit, len netusim kde to v KE je, no ved popytame sa 🙂

maxii
22. okt 2009

aj ja som chcela zacat cvicenia pre tehosky, lenze mam to momentalne zakazane kvoli tej placente praevia 😖 😖

vavenka
autor
22. okt 2009

Maxii a brusko? Nefotime? 😉

maxii
22. okt 2009

ja som nefotila zatial 😉 ani neviem ci budem, mozno hej, uvidim 😀
ale uz vykuka, hlavne vecer...inak som chuda jak palica 😀 😀

a ked si lahnem na chrbat tak skoro nic, vtedy sa divim, kde to male je 😕 😕 😕

tinika
22. okt 2009

vave ani presne neviem, sme sa s kamoskou bavili ze je take dačo tak sme sli myslim ze od 28tt ale nie som si ista

adenka
22. okt 2009

ahojte baby,

domca spinka, ja cakam svokrovcov, tak mam chvilku cas...

kraaasne vam pribudaju tie tt tehulky 😵

kati my mame ten sedozeleny kocik co si ukazovala a som s nim max spokojna... este by mohol viac pruzit, ale zas nemozem mat vsetko... a kupili sme ho v polsku o 70 eur lacnejsie ako u nas... a ti predajcovia maju predajnu v ruzomberku, takze zarucak nam vystavili na ruzomberok ak by sa nieco stalo... ale najlacnejsi na svk bol na www.tomsta.sk
sakraaaaa teraz som sa pozrela na tu stranku a je este o 30 eur lacnejsi ako sme dali my... 😠

katka444
22. okt 2009

ahoj adenka, super, takze s tym kocikom si spokojna. veľmi sa mi paci. ale este som ho nevidela nazivo. ale je dobre pocut pozitívne hodnotenia od niekoho, kto ho uz pouziva. potom este ohodnotis aj sportovu cast. ved my mame este na kupu cas. a mozno bude casom este lacnejsi.

a ako mala, uz je poslusnejsia?

katka444
22. okt 2009

ozaj a mate nan aj autosedacku? to sa mi vidi ako velmi dobre riesenie. ked ides napr. len k dr. nemusis niest autosedacku v rukach ale ju nakliknes na konstrukciu kocika. a nemusis zo sebou tahat aj vanicku.

katka444
22. okt 2009

aha tak som videla v tvojom albume, ze mate aj autosedacku. ale na tej stranke treba tu sedacku este dokupit, takze vyjde drahšie. nemusi ta mrziet 😉

adenka
22. okt 2009

katka my sme za komplet aj s vajcom dali 290 ecok... sportovy ohodnotim na jar, ale aj tak asi budeme kupovat aj nejaku lahku buginu, lebo je ozaj dost tazky... a este ked tam nalozim mojho maleho slonika 😀

no zacala konecne spavat cez den, aj teraz chrni uz druhu hodinu, ale v kociku nespi vobec ☹ . dnes tam vydrzala hodinu a potom spustila taky rev ze na mna vsetci na ulici pozerali....

katka444
22. okt 2009

z ludi si nic nerob, nech kukaju, ked sa im ziada. len nech jej to chrnenie pekne vydrzi. uz snad bude lepsie. mozno ju len nieco trapilo a ona chuda nevedela povedat co.

takze vravis ze je dost tazky? schadzat s nim po schodoch je problem?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre