Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
26. okt 2009

veru vavenka, vlaste skoro od začiatku ako som PN chodí moj mm na služobky,ale teraz mal ísť len na otočku čiže dnes alebo zajtra by mal prísť tak som zvedavá....

tinika
26. okt 2009

a ja si stale držim 7 kg hura hihi
ja mam na vyber, zeleninova polievka, vyprazany karfiol a zemiaky alebo strogano suvo a ryza a este su chlebicky od včera a kolačik

tinika
26. okt 2009

krasny svetrik

zuzub
26. okt 2009

dik tini 🙂 no teda ty máš navarené ako v závodnej kuchyni 😀

maxii
26. okt 2009

vavi no mozno ofotim 🙂

baby ani ja si svojho muza moc neuzijem, furt robi bud na stavbe (rekonstruujeme dom) alebo ma nejaku inu pracu no vidim ho len vecer.....no aspon mi nelezie na nervy :D

zuzub
26. okt 2009

maxii mi hovor, keď je niekedy ten môj dlhšie doma tak už mi občas lezie na nervy 😀 😀 😀 už som si zvykla byť sama, ale radšej by som ho mala doma 😒

vavenka
autor
26. okt 2009

Maxii ja mam to iste - je v robote, alebo ma fotbal alebo bedminton alebo je na stavbe...
Alebo na pive 😀 😀
Uz normalne ked je podvecer doma tak mi je to divne 😅

tinika
26. okt 2009

zuzub ta som kupila karfiol cez tyzden sama ho nezjem a uz som v sobotu varila na vikend ta ostalo aj aj hihii a ste mali počut mm rano - ze kde je moj karfiol na obed??? akoze som mala rano vstat a ho vyprazit hihi som mu slubila len som nepvoedala ktory den, ta ze zajtra bude mat nachystane 🙂

zuzub
26. okt 2009

tento týžden aj ja asi spravím karfiol ja veľmi ľúbim vyprážaný a zemiaková kaša mňam 😅

vavenka
autor
26. okt 2009

Ja som nasla v chladnicke 2 kusky pizze zo soboty, huraaa 😀 😀

vavenka
autor
26. okt 2009

Aj ja lubim karfiol, len je s tym piplacka....
Kym sa predvari, obali, ble...... 🙂

zuzub
26. okt 2009

no to hej vavenka, keď ja robím karfiol tak naša kuchyňa vyzerá ako po bombardovaní 😀 😀 😀 ale zas výsledok stojí za to 😀
hmm pizzu by som si dala, musím si aj ja niekedy objednať

maxii
26. okt 2009

bru chut baby, ja si asi dam cochvila druhu varku obedovu, zas som hladna 😕 😕 😕

no snad nasi chlapi budu viacej doma ked budeme mat malinke deticky 😉

lilix
26. okt 2009

dakujeeeem pekne za T. to by bola ina haluzka, ze hned prvy mesiac, co sem chodim by som bola tehu.

tinika
26. okt 2009

ja tiez milujem karfiol vyprazany

maxii
26. okt 2009

baby a kde je nasa katka??sa mi len zda, alebo tu dlho nebola??

adenka
26. okt 2009

cafte zlaticka 🙂

ja som si dala tvrdu ulohu, naucit malu vydrzat v lehatku, alebo kdekolvek aspon pol hodinu bez mojej spolocnosti a skusit ju naucit na kocik... jaaaaj a oducit od mojej didky...teda vyuzivat len za ucelom potravy a nie hry... tak drzte palce, lebo sa obavam ze nezvladnem ani jedno 😅 😀

vave male vavusiatko ma ale dlheeee nohyyyy 😀 ... krasna fotecka 😉

tinika
26. okt 2009

ahoj adenka drzim palce, chce to trbezlivost hihi tak ti ju prajem

vavenka
autor
26. okt 2009

Aden hej? No tak super, sice neviem po kom, ale dlhe nohy nikdy niesu na skodu 🙂
Juuuj vela trpezlivosti prajem, a stuple do usi pre vas aj susedov.... drzim palec....

adenka
26. okt 2009

vave no len pozor aby z nej nebol taky obor ako z dominiky... ked mi kazdy hovoril ze mam vysoko brucho ze ziadny porod sa nechysta a nakoniec tam mala chuderka poskladane nohy lebo ich uz nemala kam dat 😀

no dik baby... stuple do usi netreba, nechcem ju nechavat vyplakat, lebo to je kravina u takeho maleho baba, ale nejak ju musim oducat od tychto zlozvykov...

petafr
26. okt 2009

aj ja som uz spat z obeda. Tini diky za virusiky, urcite zaberu 😉
vavenka, ziadnej vestkyni netreba verit, ale ked nam pisala same mile veci, tak tym sa urcite nic nepokazi... Clovek nikdy nevie, ale v teme nam to vsetkym na jeden den poriadne zdvihlo naladu... minuly mesiac sme totiz nemali ani jednu tehulku a predtym vzdy po dve mesacne, tak dufam, ze tento mesiac sa to dobehne... Vy tu mate okrem lilix aj dalsie snazilky vobec?

lilix
26. okt 2009

este som jej neskusala pisat, idem. jasan, ze dam vediet.

zuzub
26. okt 2009

tej moj chlap pokiaľ bude robiť tam kde robí tak bude stále musieť chodiť na služobky 😒

slniecko4
26. okt 2009

čaute babenky,pekný deň vám prajem. 🙂 my boli s mm dnes vybavovať pôrodníka. 😅
lilix, ak sa môžem spýtať,kde študuješ sociálnu prácu a ktorý ročník?

tinika
26. okt 2009

🙂 petarf určite zaberu to su take velmi silne tehu virusy

vavenka
autor
26. okt 2009

Cau slni, a vybavili ste? Kde?

slniecko4
26. okt 2009

ahoj vave, v Humennom,lebo u nás v MI je to bieda.. Ešte som rozmýšľala nad Šacou,ale He bližšie.. 🙂

slniecko4
26. okt 2009

vave,ináč,pekná fotečka malého vavuchatka.. 🙂 🙂 nôžky má dlhé jak to naše.. 😀

lilix
26. okt 2009

v BA 3r.

slniecko4
26. okt 2009

ja som tiež začala soc.prácu,prvý ročník.. 🙂 tak to vyšlo,že aj pôrod,aj skúšky,až som zvedavá.. 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre