Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

sevzuz
14. feb 2009

ahojte,
casto vas citam este od cias prvej diskusie, vtedy som aj ja chcela byt hned tehula a podarilo sa az v novembri. Ale chcem, ak sa neurazis, len nieco Tinke napisat.
Nemozem povedat ze by sme boli s mm niekedy na tom tak horsie ako vy ale obaja sme horke hlavy a kazdy tezden si kricime ze sa mozeme rozviest 😅
ale ked si pamatam ako sme snazilkovali:
ja som nemala ovulku a brala som lieky a merala teplotku ale veeeeeelmi dobre som vedela ze keby som sa mm opytala na priamo ci dnes bude sex (tut mutu alebo ako to kto vola), tak by nic nebolo, chlap potrebuje iluziu, ja som vzdy len tak naznacovala (ked mala byt ovulka) a ked som nieco vyslovene chcela tak som sa pritulula, alebo som prisla do spalne naha po sprche (a to som teda kus baby od svadby som liecbou neplodnosti pribrala cca 13 kg, ale pokym ma baba pas tak je v pohode🙂, alebo som manzela cakala v posteli naha a to bol pre neho taky tajny signal ze asi by bolo vhodne zautocit. samozrejme sme si to nikdy nepovedali 🤐
mna osobne by zabilo keby sa ma manzel opytal ci dnes bude sex 😖
dufam ze ti to aspon trosku pomoze mala rada od drzej baby 😉
drizim palce aby to bolo stale len lepsie

a tiez vsetkym drzim palce pamatam si od zaciatku vevenku, katku, aby vam to uz vyslo

P.S. dufam ze si sa neurazila ze ti tu do toho kecam

zuzub
15. feb 2009

dobré ránko žienky 🙂 ja som dnes v práci 😝 sa mi vôbec nechcelo, vonku stáááááááášna zima a doma pd perinkou bolo tak super teplúčko 🙂

tinika
15. feb 2009

Sevzuz ahoj, neurazila som sa, jasne ze nie, ved preto tu písem, aby som si vypočula názor viacerých. No ono to je také, že ja sa aj pritúlim... ale on povie ze je unavený... Sak ale ty nepotrebujes, aby občas prišiel prvý impulz od mm? Lebo ja ano a toho sa asi nedockam a uz ma nebavi doliezat a sa doporosovať. Včera som uz bola unavena, tak som isla spať a on si ani PC nevypol, kym film nedokukala a potom sa ani neumyl a lahol. Tak asi tolko.

Ale mam jednu dobrú správu. Ten projekt co som písala schválili, takže zrejme mam aspon pracu. Otazka je aky plat. Takže aspon jedna vec, pre ktoru sa mi chce zit. 😉 A mimochodom:

http://www.fertilityfriend.com/home/tinika

tinika
15. feb 2009

Zuzub no ako manzel? Pačila sa kniha? Ten moj včera len do PC kukal, kniha v taške stale

snazivazuzi
15. feb 2009

Ahojte 🙂
Aky ste mali vikend? Ja som sa na valentina aj po x-ty krát zalubila do manzela 😀, som rada, ze ho mám a je taky aky je............ A aj napriek tomu, co sa mi vcera prihodilo, som mala krásneho valentina. My toho valent. velmi neoslavujeme, nekupujeme si darceky a tak....my si darujeme malickosti aj cez rok 😉 Vcera sme si dali veceru, pripravili sme ju spolocne a napapali sme sa, aj vinko som si dala 😎 .

Sevzuz, tinika sa urcite neurazila 😉

zuzub
15. feb 2009

tini manželík sa knižke smial 😀 😀 😀 že jaka príručka 😉 my sme nejak neoslavovali boli sme unavený tak sme skoro zaspali, ale dnes keď prídem z roboboty idem robiť valentínsku večeru 😉 a inak ja som dostala krásnu kytičku vonnú sviečku a čokoládky milka.
a ozaj dnes dorazila mrcha, takže začínam brať HAK 😒

tinika
15. feb 2009

Zuzi tak to je fajn. Mne je tak smutno, zase som nemohla v noci spat, na rozdiel od mojho mm, ten spal sladko jak batola. A musim nazberat síl, ideme k svokre. Tak sama sa cítim, este ze aspon zalúbene filmy sú, tak aspon na chvílu sa cítim fajn 😒

zuzub
15. feb 2009

neboj tini bude dobre 🙂

tinika
15. feb 2009

Zuzi len ja teraz neviem, či mi bude dobre s nim, alebo bez neho 😖

vavenka
autor
15. feb 2009

Ahojte 🙂
Tak ja som nakoniec nesla kupit nic vcera, dali sme si sampano a drahy sa fakticy poobede v postielke posnazil 😀 😀
Sevzuz ahooj moja, takze uz 17tt??? Kraaasa, ako sa Ti tehuluje? Secko ok?
Tini dnes znasilni muza, ovulka je tu, teda ak o to este sotjis...Skus predsalen skusit to co som ti pisala v piatok, daj si tyzden kedy budes ukazkova manzelka a zena a dracica a vsetko, a ked to nepomoze tak hold asi je fakt ten tvoj nekompletny....
Zuzi co ste nakoniec varili ked nebol syr?

snazivazuzi
15. feb 2009

vave, syr sme si pozicali od svokry 😀 vlastne...ona o tom este nevie, mala ho v mrazke v pivnici 😀 ale pssssst 😝

vavenka
autor
15. feb 2009

Zuzi 😀 😀 😀

zuzub
15. feb 2009

mne sa už tak nechce byť v tej robote 😝 😝 😝

vavenka
autor
15. feb 2009

Zuzub pod domov 🙂

sevzuz
15. feb 2009

ahoj tini, no tak to som nezaznamenala ze on sa nikdy nema k cinu, tak to budes mat tazke, je pravda ze tomu mojmu stacilo naznacit, resp. zajuchukat pri ranajsej teplote a on vecer vedel ze sa treba cinit 😉 ale ked sa mu nechcelo a chcel spat tak s nim nepohlo nic😀
to budes mat tazke dufam ze vsetko dobre dopadne ci uz tak alebo tak
a gratulujem k praci 😉
veve ahooooj, mam sa dobre mavala som len migreny ale zato som nevracala ani nic ine.
uz len cakam kedy mi zacnu prve pohyby aby som sa mohla viac vytesovat, aj ked creva uz posledne tri dni zacinaju divne chrapcat 😀 tak neviem ze kedy to uz pride.
joj baby ja vam tak strasne drzim palce: snazivazuzi aby to vsetko dobre dopadlo
vevenka a katka aj ostatne, len tieto dve si pamatam od zaciatku 🙂 aby ste uz boli konecne tehulky, kazdy raz pozeram vase grafy a cakam ze noooo uz.....? dufam ze sa coskoro pridate 😀
ja uz by som kupovala kocik, tak sa tesim 😵

sevzuz
15. feb 2009

ozaj zabudla som "premierove" pre vsetky snz specialna davka tehu bacilov

tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

vavenka
autor
15. feb 2009

Sevzuz dakujeme 🙂 som rada ze si ok 🙂 neboj nic, urcite toho roku uz zalozime Lady-tehulky, uz nas tu je len par ktore stale cakame, aj ked musim povedat ze niektore s nas uz aj porodili hihi 🙂

sevzuz
15. feb 2009

no ved to ze sa sem prihlasilo vela kociek ktore boli do mesiaca dvoch tehu a vam to slohli 😀 no, no, no, pekne po rade kocky 😠
aaaale nie fakt by som to priala kazdej z vas snz.
ale u teba to uz nebude dlho tvat, ved ked uz sa to tolko raz podarilo aj ked so smutnym koncom, budeto to raz dva, drz sa
inak toto je tusm jedna z mala takaych tem, ze sem chodia stale aj kocky ktore uz su tehulkami a aj snazilky a aj nesnazilky, to sa myslim casto nestava

vavenka
autor
15. feb 2009

Sevzuz tak tak, sme tu verne teme chichi 🙂

tinika
15. feb 2009

Ahojte, tak sme doma. NO vaven, neviem, či na to najdem silu tvariť sa že je vsetko ok, uz u svokry sa manzel na mna stale kukal, že som smutna a pytal sa čo je a ja ze nedela. Nesedel pri mne, bo robil svagrovi PC, tak len sem tam pribehol.
Sevzuz dakujem

vavenka
autor
15. feb 2009

Tini no tak co Ti mam na to povedat....Skus sa premoct, a co dnes? Neznasilnujes? 😉

evus
15. feb 2009

ahojteeeeeeeeeee
my sme chorucki ☹ ,Karinka schytala nadchu,Miskovi idu spodne zubky,tak furt kaka a tecie mu z nosa,takze sme zavreti doma,mala nejde zajtra ani do skolky.

tinika
15. feb 2009

Vaven, som svojmu milovanemu vysvetlila na čo som mu dala kupiť šľahačku včera a vypoklonkovala ho do sprchy. Takže možno dačo bude

tinika
15. feb 2009

Inac sa mi zda tento mesiac taky divny graf, hore dole hore dole a nič

tinika
15. feb 2009

Inac svagrova zena je už vyše mesiaca na tej PN. A je v 11tt som myslela ze menej. To rýchlo uteká

vavenka
autor
15. feb 2009

Tini vobec neni divny, jednoznacne sa Ti blizi ovulka 🙂
Hehe, by som chcela byt pri tom ako si mu to vysvetlovala 🙂

tinika
15. feb 2009

No tak začala som takto (Aj ja mam problem v takych veciach) ze načo sa obliekal do domaceho a on ze aby mu zima nebola. Tak som povedala ze mal ist pod perinu a ja by som ho zohriala a potom tu slahačku som na neho vytiahla. On ze ci s jahodami, tak ze tie jahody by som na neho veeľmi asi nedala, by sme ich mali po posteli 😀 😀 A ez mame len mandarinky a ked tak veľmi chce, tak si ich potom moze dat jak bonus. Inac sa stara aspon trochu. SOm ani nevedela ze existuje slahacka an rastlinnej baze. A kedze nemozem tu laktozu, tak mi kupil taku. No neni zlaty? Ze na mna mysli aj v takych veciach? On vzdy ked som uz zufala občas urobi take daco a som potom na makko? no uz sa dosprchoval tak utekam zohriat postel 😉

vavenka
autor
15. feb 2009

Tini drzim palce 🙂

zuzub
15. feb 2009

tini pekné a úspešné snažilkovanie 😎

tinika
16. feb 2009

Ahojte

http://www.fertilityfriend.com/home/tinika 😀 Len to mi je čudné, že mam stale take nizke teploty.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre