Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
5. nov 2009

Zuzi ani ja sa nedam ockovat ! Mne moja gyndoska nehovorila nic... Nebola ta majovka niekde osd Sobraniec, alebo tak blizko pri ukrajinskych hraniciach? Mozno preto.....
Ja tym ockovaniam absollutne neverim.......

zuzub
5. nov 2009

ani ja Vavenka, ale podľa mna pokiaľ nie je nejaká epidemia tak ťa nemôžu "povinne"očkovať....

vavenka
autor
5. nov 2009

Zuzi tak tak....
Ty prisspievas aj v majovkach? Ja som tam parkrat nakukla, ale nejak nebolo cim/s kym/o com 😅

tinika
5. nov 2009

vave ta som pisala ze same tehule sme stretali a akosi mi tak same prsty po klavesnici behaju ze hihihi
ja tiez radsej k vam chodim, občas do decembroviek, ale nemam nit ked len raz za čas
a ja tiez nic neviem o ockovani a bojim sa tej chripky, sak neni daleko a ludia nezodpovedni si tam chodia jakeby nic

zuzub
5. nov 2009

občas sa v májovkach zapojím do debty, ked je zaujmavá, ale najradšej som tu, ako doma 😀

zuzub
5. nov 2009

som sa práve dozvedela, že u nás v robote sa prepustili jednu kolegynu ☹ vraj prišlo nariadenie, že nás musí byť len 10ľudí....

vavenka
autor
5. nov 2009

zuzi ☹ ty si v praci uz oznamila ze si tehotna? dokedy chces ostat pracovat?

zuzub
5. nov 2009

hej ja som to povedala hned na začiatku a našťastie mám zmluvu na dobu neurčitú... tú kočku čo prepustili má zmluvu do 30.11. vavenka ved ja už nepracujem 😀 😀 😀 ale ak sa budem cítiť ok a doki mi to dovolí chcela by som od januára ešte ísť do práce, ved v marci už idem na materskú

vavenka
autor
5. nov 2009

Zuzi jasneee, boze ja som trdlo, sak sme sa o tom prednedavnom bavili, prepac 🙂
Ja uz nenastupim ani keby neviem co bolo 😀 😀
Ako muzik? Je doma teraz? Ci zase dakde na sluzobke?

zuzub
5. nov 2009

no hádaj, jasne, že je zas v Blave ☹ ja už som si zvykla, minulý týžden bol 3 dni doma!!!! no a cez víkend samozrejme 😀 😀 😀

vavenka
autor
5. nov 2009

Zuzi 😖 a to ako budete ked bude male? To ma stale takto, ci len docasne?

zuzub
5. nov 2009

vavenka, to bude tak dovtedy pokiaľ bude mm v tej firme, kde robí 😖 oni majú sídlo v ZA aj kancl, a 😖 le ked treba chodia po celej SR a v tej BA to majú taký dlhodobý projekt, ale tento týžden tam z 😖 aúčal nových kolegov tak hádam bude viac doma 😒

maxii
5. nov 2009

jeeej kocky, gratulujem k super vysledkom na poradniach a jahodka tebe k krasnej malickej, drzte sa 😉 😉

vavenka
autor
5. nov 2009

Caau Maxii, a ty ako? Kedy idete opakovat 3D? 🙂

Zuzi no tak to nieje bohvieco, zo zaciatku ho budes urcite potrebovat doma kazdy den, ale ved to urcite sama dobre vies 😅

maxii
5. nov 2009

vavi ja neviem, mali by sme tak o 2 tyzdne, ale dala som si spravit taky rozbor pohlavia z krvi(kamoska mi to zadarmo vybavila na skole kde robi jej teta - uspesnost je 100%ak je to chalan a ked baba tak mensia ale tak co uz 😀 ) no a koncom buduceho tyzdna budem mat z toho vyslkedky, tak mozno vynecham ten 3D...este zvazime...lebo okolo1.12. mam ten velky morfologicky....musime sa rozhodnut 😉

vavenka
autor
5. nov 2009

maxii ja som tiez bola presvedcena ze na 3D pojdem, ale teraz uz zacinam zvazovat 🙂 uvidim aky bude ten morfologicky - snad to stihneme este pred vianocami a ked tak potom o mesiac by som dala ten 3D, no uvidim 🙂
fiiha, takze o tyzden budes vediet co mas v brusku 🙂 a citak? 😉

tinika
5. nov 2009

som sa tak dobre uz dlho nezasmiala, az mi slzy vypadli hihi

zuzub
5. nov 2009

ahoj maxii 🙂 ja by som chcela ísť na 3D apson bude aj pamiatka pre mimčo, a môj doki robí k tomu aj takú prednášku pre mm 😉

vavenka
autor
5. nov 2009

Tini z coho? 🙂

zuzub
5. nov 2009

tini aj my sa chceme tak smiať 😀 😀 😀

slniecko4
5. nov 2009

čaute babenky,tak ja som na poradni nevybavila nič,lebo zo zdravotných dôvodov dr neordinovala a to som sa s ňou včera dohodla,že dnes mám prísť.. ale ona tiež tehuľka,vo februári rodí,tak čo už.. 🙂

zuzub
5. nov 2009

hmm slniecko tak to nič moc 😒

tinika
5. nov 2009

kocky kamoska mi poslaola zopar mailov ta som sa narehotala, ale neviem ich tu dat, jedine vam ich preposlat, neviem či to tehu to robi, ale ani tak vtipne to nebolo jak som sa ja narehotala hihi

maxii
5. nov 2009

vavi hej o tyzden by som mala vediet no a citak sak vies, na babu 😀 😀 ja uz sa jej aj prihovaram ako JEJ 😀

zuzi iste je to super pamiatka, len my sme uz ten 3D skusili a mimco sa moc neukazalo tak neviem ci ideme este pokusat 😉

vavenka
autor
5. nov 2009

Slni no pekne... A teraz? Dalsi plan?
Jeeej ze 37tt, sa ti to uz naozaj krati 😀

zuzub
5. nov 2009

tini 😀

vavenka
autor
5. nov 2009

Co pozerame? Panelak ci zahradu? 😉

tinika
5. nov 2009

slni sa neobehuj hej??? mas este skusku ta čakaj, ja skusku nemam ta pojdem skor hihi

slniecko4
5. nov 2009

vave,tak neviem,v pondelok mám ísť za pôrodníkom a ona mi mala dopísať do tehu knižočky všetky výsledky sterov a pod.. Ale za ňou už v pondelok nestíham ísť, lebo v He mám byť o 10.00 a ona začína ordinovať o 11.00. Takže mu poviem,nech jej prezvoní a hotovo.
tini,neobehujem,o chvíľu máš aj ty 37tt. 🙂 a čo sa skúšky týka,neviem,kedy najlepšie porodiť,lebo mám skúšku 28.11 a 12.12, termín pôrodu 3.12.,tak sa skúsim trafiť medzi to,nie? 😀

tinika
5. nov 2009

hihi slni nezavidim ti tie skusky a ja az v sobotu 37tt 🙂 a som srandovala, aby reč nestala nebojkaj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre