Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

slniecko4
6. nov 2009

tini a ty dávaš v perinke do vajíčka?? lebo ja som kvôli vajku overal kupovala,aby sa mohol pás zapnúť medzi nožičkami.

tinika
6. nov 2009

slni ja vajko beriem len preto, že sa to ma, ja si neviem predstavit ze mam tyzdnove babo dat seideť
ja si beriem aj vaničku od kočiara alebo v rukach podržim, sak tak nas tiez maminy z nemocky dakedy nosili a sme tu a aj tak nebudem vyuzivat vajko na kočiar v zime, tak zbytočne mi kupovat fusak na vajko, ked fusak mam.

slniecko4
6. nov 2009

aha.. fusák mám aj ja,len neviem,či sa ešte môže preniesť bábo vo vaničke,alebo nie.. švagriná ešte v lete malého vo vaničke priniesla.. lebo keď by sa dalo,tiež bych radšej do zavinovačky a vaničky dala..

tinika
6. nov 2009

slni hore pride muz s vajkom nech su spokojni a čo bude v aute to uz neuvidia aj svagrina rodila v oktobri a do vanicky davala

vavenka
autor
6. nov 2009

Kamoska vozi chlapcov vo vanicke, kasle na tie "autosedacky", ved to je pre tie male babatka ako za trest... Vravela ze radsej bude platit pokutu 🙄

tinika
6. nov 2009

sak si zoberte, 9 mesacov je skrutene v bruchu, potom zabalene v perinke a zrazu ma sedieť v sedačke,????

tinika
6. nov 2009

no idem si zdriemnut, kolače nachystane na pečenie, ked pohajam upečiem a maju prist pomerat vstavanu skrinu jupii uz bude kam davat topanky hihi a vetrovky

katka444
6. nov 2009

no konecne som odovzdala clanok co som sa s nim serkala cely tyzden. dufam, ze do vianoc uz bude len klud. uz ma to v tomto "stave" prestava bavit.

katka444
6. nov 2009

vave, ved mi zatial robil sono pri kazdej prehliadke. len teraz, ze az o 2 tt. a naposledy som tam veru nelezela "minutku" ale aspon pol hodku. male sa furt mrvilo.

katka444
6. nov 2009

no necitam vas dozadu lebo nem kedy ☹ 😀

lilix
6. nov 2009

ladynky ahojte, tak som vcera dostala mrchu. a som nestastna.

slniecko4
6. nov 2009

kati,ty kde pracuješ,že články píšeš?? som nejak nepostrehla..
lilix,to mi je ľúto a verím,že si nešťastná.. ☹
tini,aké koláčiky pečieš?

katka444
6. nov 2009

slniecko veda a vyskum

lilix ☹ ale neboj, ja som tiez 2 dni depkovala a potom som sa tesila na dalsie snazilkovanie. raz to urcite vyjde. drzim palce.

tinika
6. nov 2009

kati ja tiez len par prispevkov spatne ak ich je vela čitam hihi a aky članok si pisala?
slni z listkoveho cesta take satocky s nutelou a dzemom a akurat idem kuknut jeden recept čo mam chut ze asi urobim ak najdem vsetko čo do neho treba a zajtra zase na nedelu strešeninu - to je piskotova torta s tym dr. oetker pudingom za studena a slimaky - pizzove, skoricove a kakaove
lilix ☹ skoda ale neboj, dalsia ovulka na ceste a mozno sa zadari

avuska19
6. nov 2009

jeeej, ahojte, slniečko krásne meno si vybrala! a my sme tiež bambuľlku vo ferbuári vo vaničke prenášali a naozaj to tak bolo super.

tinika
6. nov 2009

ahoj avuska 🙂 mi mame ocka petra a ten uz nechcel petra, takze u nas je to trocha zmena hihi

slniecko4
6. nov 2009

tini, ja mám mm Ivana a tiež ani za svet nechcel Ivanku.. 😅
avuska,ahoj,aj mne sa páči meno a mm ešte viac.. 🙂 takže potom je lepšie vaničku a zavinovačku,jak vajíčko..

avuska19
6. nov 2009

všetky mená sú krásne, jasnačka, že tie našich miminiek sú NAJ 🙂
A vanička je najlepšia pre mimčo,určite, viem to z vlastnej skúsenosti a nebol s tým problém.

tinika
6. nov 2009

inac nakoniec robim aj tu streseninu teraz hihi

slniecko4
6. nov 2009

pošli tini,dala bych si.. 🙂

tinika
6. nov 2009

slni ked vychladne poslem a ako vzdy vylial sa mi lekvar z toho listkoveho 😀 😀

tinika
6. nov 2009

baby som vyskusala pod to listkove cesto taku podlozku čo sa da 300x pouzit mm mi kupil minule za 1 euro dačo ale superna je, normlane ten vyteseny lekvar som z toho zberala jakeby nič a z plechu by som ho zoskrabovala radost piect 😀

ingulik
6. nov 2009

ajojk kocky 🙂
slni....uska som jej davala prepichnut na novorodeneckom, ale az ked mala viac jak mesiac....ale ked mozem odporucit...treba dat prepichnut este v porodnici, lebo ja ked som pocula ako krici ked ju pichali tak som plakala viac ako ona sama 😅 a tak to nebudes pocut a hotovo...a treba mat 24hod namocene nausnice v liehu a tak ich aj doniest....inak ked chces prepichovat neskor, tak to robia na chirurgii....aspon tak kamoskinej malej robili 🙂
prajem pekny piatkovy vecer, ja idem o chvilku okupat Veroniku, dufam, ze bude spat ako minulu noc...zaspala o pol deviatej a spala v kuse az do rana do 5.45 🙂

ingulik
6. nov 2009

a inak tini...im je jedno ako babo odnesies....do vajak v preinke ani nahodou, my sme malu tiez vo vanicke niesli domov a to bola v preinke prvy aj posledny raz 🙂

lilix
6. nov 2009

dakujem babule. nejak stracam nadej..
ja davam papier na pecenie pod listkove

vavenka
autor
6. nov 2009

Lilix moja nesmies si to tak brat... Viem o com hovorim, ja som na tieto tt pri mene cakala 2 roky.....
Urcite sa dockas aj ty, neboj sa 🙂

Tini co je stresenina? Dobre to je?

Ja som dopiekla morcacie rezne, mnam 🙂

A co sa tyka mena, tak moj sa vola Drahomir 😀 svojmu dietatu by som to neurobila 🙂

slniecko4
6. nov 2009

vave a s čím si robila rezne? som rozmýšľala,že na zajtra vyberiem prsia..

tinika
6. nov 2009

vave dam vam recept, ale teraz uz nestiham a inac sa mi veeeelmi dnes vydarila hihi je to normlana piskota a na to sa dava krem : 2 slahacky na slahanie, napr. mandarinkove kompoty dva male abo jeden velky, ja som dnes davala broskyne nakrajane na mensie, aj so stavou das a dva pudingy dr. oetker tie oleeee co za studena su, to das do misky čo vies zavriet a trasies a trasies a potom som este dala trocha schladit do chladničky a hovotoo a nakonec som vam to stihla aj napisat hihi
a rezne by som si dala mnam

tinika
6. nov 2009

tak no a ja uz idem, prva navsteva uz bludi po okoli hihi, tkaze dalsia kolaudacia na svete papa kocky a krasny večer

vavenka
autor
6. nov 2009

Tini nechapem, musis mi to napisat este raz, prehladnejsie 🙂
Slni klasika s varenymi omaslovanymi zemiackami a hlavkovy salat s cukrovo-octovou zalievkou 🙂
Klasika a fajne 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre