• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
jeej ingu to je krasna torticka. vsak mozno babmbulka v brusku poplakala, ked ta tak kopkala. zabezpecila vam bohatstvo :slight_smile:
tak v stredu sa uz mozno aj dozvies co to bude, vsak?
16. feb 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aden skoda...
katka ja dufam, ze mi dr spravi utz, lebo minule nerobila...aj preto sa neviem dockat, lebo som uz davno svojho drobca nevidela...no a ked nie teraz v stredu, tak ideme na velky utz 2.marca a tam nam snad povedia...chcela by som aj 4d utz, len nevim ci si mam na to doniest CDcko alebo mi tam oni daju...ci ako to chodi...
16. feb 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak s vezmi a uvidis :wink: juj sa tesim, co ti v stredu povedia, ci bude pipik :grinning:
16. feb 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ingu a na 3d nejdes?
16. feb 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo bude pipina :grinning:
Vaven nepozorujem, len tak zbežne a som mala pocit ze uz minuly tyzden bol, teraz veľmi nie je tak neviem.

Kočky dakujem za sladkosti :wink: Idem makať, vyplaty musim urobiť. papa
aden no toho druheho marca...tam robia 3d aj 4d...co je vlastne to iste len 4d sa hybe a 3d su len staticke obrazky...uvidim, sa opytam....este ma caka OGTT- glukozovy test, tak sa "tesim"
16. feb 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki holky idem aj ja trochu poupratovat...pekny zvysok dna, praca nech rychlo ubieha :slight_smile:
16. feb 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeeee

ingu,tak ty si uz pokrstena...predsvadobne stresy este ziadne???

my sa domaliecime,Karin ani rozpravat nemoze,co je taka zachripnuta(aspon je u ticho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ) a Misko zjavne chytil sople od nej,v noci sme viac nespali ako spali,musela som ho drzat na rukach vo vyvysenej polohe,aby mu spopliky nestekali do hrdla a tak sme spali :confounded: ...nie je nad to,ked su deti zdrave,och
16. feb 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Evus tak nech sa Ti deticky skoro daju do kopy :slight_smile: joj mne je luto ked je drahy chory, musi to byt hrozne ked vidis ako sa Ti deti trapia :pensive: :confounded:
Takze si si v noci velmi nepospala, co?
16. feb 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evus, tak mas asi co robit. dve chorkane deturence. ale urcite sa z toho coskoro dostanu. zapal si vonnu lampu s eukalyptovym olejom, aby sa im lepsie dychalo :wink:
manzelik mal cely vikend tiez poriadnu nadchu. aj dnes ostal este doma, ked videl rano ze je - 10°C
16. feb 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka,maly potom o stvrtej nadranom tak lepsie zaspal a spal az do siedmej,takze nie som nejaka nevyspata,co sa cudujem a musim fungovat zas koli Karin,teraz pozera rozpravku,tak som tu trosku...

kati,dufam,ze sa z toho rychlo dostanu,Karin ta je v pohode,aj v noci dobre spala,horsie to znasa maly,ten smrkat nevie a ma nervy,ked mu odsavam sopliky a o par minut ma zas plny nos,do toho mu este aj spodne zuby idu,takze fasa :confounded: ...a vonnu lampu by som zapalila,lenze sa neodporuca pri malych babatkach,tam narobi viac skody nez uzitku :unamused: ...to je vsetko z toho pocasia,chvilu mrzne,potom prsi,no ako by mohol byt clovek zdravy?a to sa napchavame kazdy den ovocim a zeleninou.
16. feb 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha to s tou lampou som nevedela. ani keby si dala len jednu kvpku? alebo skus nechat vriet vodu so solou a ak mas matovy caj tak tiez pridaj. nech sa to chvilu odparuje, v tom nebude ziadna chemia. inak neviem, co by este pomohlo :unamused: a su aj take kvapky do nosa pre malinke babetka, ci nie?
16. feb 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež chorá ledva tu v robote sedím najradšej by som išla do postele :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj maželík je chorý, už aby bolo po tejto hnusnej zime fuuuj :angry: :angry: :angry:
16. feb 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzub, aj ja sa uz tesim na jar :slight_smile: nech je uz teplucko, sadnem na bicykel, aspon cosi pochudnem, zide sa mi to :sweat_smile:
16. feb 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati,ano pouzivame libenar do nosteka,je vyborny...skusim este ten matovy caj,uvidime ci to pomoze.

fakt nech je uz jar,ja takuto zimu neznasam.
16. feb 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dievcata, uz len mesiac a mame ju tu :grinning:
16. feb 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ze vraj nejaky dedo v telke predpovedal, ze zaciatkom marca bude najvacsia zima tejto zimy. tak sa moc neteste :grinning:
16. feb 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evus kup si niekde v bio produktoch lotosovy koren a urob im z toho cajik...je to super na odhlienenie...
16. feb 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evus a daj si do tej vody aj sol, najlepsie ak mas morsku. a nechaj to vriet vo velkom hrnci, nech sa odparuje :wink:
16. feb 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Hehe, Evus si ani necakala tolko rad, co? Dobre dobre, uz sa tesim ako budete radit mne :grinning:
16. feb 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adenka...no skvela rada,ale neviem,kde su tu najblizsie nejake bio produkty na predaj :sweat_smile:

kati,dakujeeeeeeeeeeeeeeeeem

vavenka,uzaby si bola tehotna a tooooooooooooolko ti tu budeme radit :wink:
16. feb 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Evus sak uz som, ako kazdy mesiac po ovu :grinning: :grinning: uz 6 dni som tehule hihi :grinning:
16. feb 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evus pozri na nete, podla mna je toho teraz vsade kopec
16. feb 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka...a aku radu by si momentalne potrebovala :grinning: ???

adenka...je toho moc,ja viem,len pri babtkach okrem solnej vrelej vody a kvapiek do nosa si toho asi moc nenavyberas...maly spi uz dve hodinky,vypla som mu tam kurenie,tak asi sa mu aj lepsie spinka,ked je chladnejsie
16. feb 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zeny idem na tu hematosku, drzte palce :slight_smile:
16. feb 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka držíme, som zvedavá :confused:
16. feb 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka, tak cakame na vysledky. drz sa :slight_smile:
16. feb 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj kde sme sa to podeli :confused:

sup na prvu stranu :slight_smile:
16. feb 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste vsetky :cry: