Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
16. feb 2009

jeej ingu to je krasna torticka. vsak mozno babmbulka v brusku poplakala, ked ta tak kopkala. zabezpecila vam bohatstvo 🙂
tak v stredu sa uz mozno aj dozvies co to bude, vsak?

ingulik
16. feb 2009

no aden skoda...
katka ja dufam, ze mi dr spravi utz, lebo minule nerobila...aj preto sa neviem dockat, lebo som uz davno svojho drobca nevidela...no a ked nie teraz v stredu, tak ideme na velky utz 2.marca a tam nam snad povedia...chcela by som aj 4d utz, len nevim ci si mam na to doniest CDcko alebo mi tam oni daju...ci ako to chodi...

katka444
16. feb 2009

no tak s vezmi a uvidis 😉 juj sa tesim, co ti v stredu povedia, ci bude pipik 😀

adenka
16. feb 2009

ingu a na 3d nejdes?

ingulik
16. feb 2009

alebo bude pipina 😀

tinika
16. feb 2009

Vaven nepozorujem, len tak zbežne a som mala pocit ze uz minuly tyzden bol, teraz veľmi nie je tak neviem.

Kočky dakujem za sladkosti 😉 Idem makať, vyplaty musim urobiť. papa

ingulik
16. feb 2009

aden no toho druheho marca...tam robia 3d aj 4d...co je vlastne to iste len 4d sa hybe a 3d su len staticke obrazky...uvidim, sa opytam....este ma caka OGTT- glukozovy test, tak sa "tesim"

ingulik
16. feb 2009

oki holky idem aj ja trochu poupratovat...pekny zvysok dna, praca nech rychlo ubieha 🙂

evus
16. feb 2009

ahojteeeeeeeee

ingu,tak ty si uz pokrstena...predsvadobne stresy este ziadne???

my sa domaliecime,Karin ani rozpravat nemoze,co je taka zachripnuta(aspon je u ticho 😝 😀 ) a Misko zjavne chytil sople od nej,v noci sme viac nespali ako spali,musela som ho drzat na rukach vo vyvysenej polohe,aby mu spopliky nestekali do hrdla a tak sme spali 😖 ...nie je nad to,ked su deti zdrave,och

vavenka
autor
16. feb 2009

Evus tak nech sa Ti deticky skoro daju do kopy 🙂 joj mne je luto ked je drahy chory, musi to byt hrozne ked vidis ako sa Ti deti trapia 😔 😖
Takze si si v noci velmi nepospala, co?

katka444
16. feb 2009

ahoj evus, tak mas asi co robit. dve chorkane deturence. ale urcite sa z toho coskoro dostanu. zapal si vonnu lampu s eukalyptovym olejom, aby sa im lepsie dychalo 😉
manzelik mal cely vikend tiez poriadnu nadchu. aj dnes ostal este doma, ked videl rano ze je - 10°C

evus
16. feb 2009

vavenka,maly potom o stvrtej nadranom tak lepsie zaspal a spal az do siedmej,takze nie som nejaka nevyspata,co sa cudujem a musim fungovat zas koli Karin,teraz pozera rozpravku,tak som tu trosku...

kati,dufam,ze sa z toho rychlo dostanu,Karin ta je v pohode,aj v noci dobre spala,horsie to znasa maly,ten smrkat nevie a ma nervy,ked mu odsavam sopliky a o par minut ma zas plny nos,do toho mu este aj spodne zuby idu,takze fasa 😖 ...a vonnu lampu by som zapalila,lenze sa neodporuca pri malych babatkach,tam narobi viac skody nez uzitku 😒 ...to je vsetko z toho pocasia,chvilu mrzne,potom prsi,no ako by mohol byt clovek zdravy?a to sa napchavame kazdy den ovocim a zeleninou.

katka444
16. feb 2009

aha to s tou lampou som nevedela. ani keby si dala len jednu kvpku? alebo skus nechat vriet vodu so solou a ak mas matovy caj tak tiez pridaj. nech sa to chvilu odparuje, v tom nebude ziadna chemia. inak neviem, co by este pomohlo 😒 a su aj take kvapky do nosa pre malinke babetka, ci nie?

zuzub
16. feb 2009

ja som tiež chorá ledva tu v robote sedím najradšej by som išla do postele 😝 aj maželík je chorý, už aby bolo po tejto hnusnej zime fuuuj 😠 😠 😠

katka444
16. feb 2009

ahoj zuzub, aj ja sa uz tesim na jar 🙂 nech je uz teplucko, sadnem na bicykel, aspon cosi pochudnem, zide sa mi to 😅

evus
16. feb 2009

kati,ano pouzivame libenar do nosteka,je vyborny...skusim este ten matovy caj,uvidime ci to pomoze.

fakt nech je uz jar,ja takuto zimu neznasam.

vavenka
autor
16. feb 2009

Dievcata, uz len mesiac a mame ju tu 😀

katka444
16. feb 2009

no ze vraj nejaky dedo v telke predpovedal, ze zaciatkom marca bude najvacsia zima tejto zimy. tak sa moc neteste 😀

adenka
16. feb 2009

evus kup si niekde v bio produktoch lotosovy koren a urob im z toho cajik...je to super na odhlienenie...

katka444
16. feb 2009

evus a daj si do tej vody aj sol, najlepsie ak mas morsku. a nechaj to vriet vo velkom hrnci, nech sa odparuje 😉

vavenka
autor
16. feb 2009

Hehe, Evus si ani necakala tolko rad, co? Dobre dobre, uz sa tesim ako budete radit mne 😀

evus
16. feb 2009

adenka...no skvela rada,ale neviem,kde su tu najblizsie nejake bio produkty na predaj 😅

kati,dakujeeeeeeeeeeeeeeeeem

vavenka,uzaby si bola tehotna a tooooooooooooolko ti tu budeme radit 😉

vavenka
autor
16. feb 2009

Evus sak uz som, ako kazdy mesiac po ovu 😀 😀 uz 6 dni som tehule hihi 😀

adenka
16. feb 2009

evus pozri na nete, podla mna je toho teraz vsade kopec

evus
16. feb 2009

vavenka...a aku radu by si momentalne potrebovala 😀 ???

adenka...je toho moc,ja viem,len pri babtkach okrem solnej vrelej vody a kvapiek do nosa si toho asi moc nenavyberas...maly spi uz dve hodinky,vypla som mu tam kurenie,tak asi sa mu aj lepsie spinka,ked je chladnejsie

vavenka
autor
16. feb 2009

Zeny idem na tu hematosku, drzte palce 🙂

zuzub
16. feb 2009

vavenka držíme, som zvedavá 😕

katka444
16. feb 2009

vavenka, tak cakame na vysledky. drz sa 🙂

katka444
16. feb 2009

juj kde sme sa to podeli 😕

sup na prvu stranu 🙂

katka444
16. feb 2009

kde ste vsetky 😢

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre