Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

mum_to_be
10. nov 2009

malicka mi po plavani uz vyse hodiny a pol spinka. super. ine dni mi poobede pospi tak 45 minut, ak vobec...

mum_to_be
10. nov 2009

mamicky-cakatelky, uz rozmyslate pomaly aj o kocikoch? a co mena?

tinika
10. nov 2009

zuzi nemas vahu? ja sa vzdy vazim doma naboso, nalacno

zuzub
10. nov 2009

nie tini nemám, takže vždy na poradni ma odvažia

tinika
10. nov 2009

mum ano uz taky tyzden som nemotorna a mam problem spat v noci, najlepsie sa spi po 7 ked mm odide do prace, lenze o 8 ma pravidelne zobudi nejaky letakar a o 9 budik 😖 a poobede akosi nestiham a občas ale zdriemnem. zaha ma palila na začiatku, teraz uz len taky divny pocit mavam
a my uz mame aj kocik aj meno 🙂 hoci si zrejme myslela tehule do 20 tt 😉

janulik.j
10. nov 2009

ahojte zienky 😉
my sme boli tyzden u mojej maminy a dnes ideme prvykrat do noveho bytu jupiiiii. ale este tam nemame net, teraz som u svokrovcov, tak reku idem rychlo nakuknut ako tehulkam pribudaju tyzdne a vidim, ze vsetko ok, tak som hrozne rada 😉
Vidim, ze maminy maju radost zo svojich deti, aj ten nas sa pusta sam ale pred prahom sa hodi na styri popripade ho zachytavame. a rapoce najcastejsie zvieratka vkuse hav hav alebo kakn to je akoze kackac 🙂 a je uuuuuuuplne vsade, sufliky a kuch. linka je pre neho raj na zemi, hracky ho absolutne nezaujimaju. a este snurky na topankach a vsetky mozne vypinace, mobily a tlacitka.... skratka typicky chlap 😀 len sme mu chudakovi malemu stratili pri stahovani vrece s oblecenim. asi sa muselo omylom vyhodit, inak si to neviem vysvetlit. tak k roku dostal same oblecko, aby mal v com chodit. tak ma to hrozne stve niektore veci na sebe este ani nemal 😢 🙄 ale hl. ze sme zdravi 😉
Tini hrozne drzim palce, aby bol porod "malina" 🙂 duf. ze nam skoro uz zavedu net, lebo mam hrozne abstaky. vsetky vas moc pozdravujeeeeeeeeeeeeeeeeem

zuzub
10. nov 2009

my meno ešte nemáme, ale podľa mna to bude chalan
a kočík pravdepodobne V-MAX od BABY SMILE, len farbu ešte neviem 😒

vavenka
autor
10. nov 2009

Mum juj ja som nevolnosti ako take nemala 🙂 ja len krvacam z casu na cas, mam krce a boli ma hlava 😀 ja musim byt furt ina 😖 radsej by som 5x denne grcala, pravdupovediac.....
Kociar ani vybavu zatial este neriesim, 16.12. mam morfologicky ultrazvuk a ked nam potvrdia dievcatko tak zacnem s nakupmi pomaly 😉
Mena netusim - zatial som navrhla Lujzu a bolo to kategoricky odmietnute 😀

tinika
10. nov 2009

janulik dakovam si zlata
a viem ako sa tesis na novy byt, jasom tiez bola taka happy hoci tiez tyzden bez netu hihi a veci sa mozno najdu, ja som stresovala ze som dozrala jednemu klientovi doklady a to som si bola ista pri čom som ich aj balila a tak a nasli sa hihi som si vydychla fuuu

tinika
11. nov 2009

bre ranko uprsane

mum_to_be
11. nov 2009

ahojte! aj u nas prsi :( vecer dali malej svorkovci rohlik a mala sa mi v noci zobudlila len jeden raz. parada, znova sa tak dobre vyspat! aj sa mi snivalo. ze som bola na dakom konkurze, hihi. zobrali ma. (ktovie kam?) caute a pekny dnicek. dnes mam konzultaciu k diplomovke, tak idem do blavy.

tinika
11. nov 2009

ahoj mum tak davaj malej rohlik kazdy den 🙂 a bude spinkat a ty tiez 🙂 prijemnu cestu a nech dopadne dobre konzultacia 🙂

ingulik
11. nov 2009

bre ranko 🙂
mna nejako opustila dobra nalada...normalne sa necitim vo vlastnej kozi...ale to bude asi tym pocasim ci co... ☹

slniecko4
11. nov 2009

dobré ránko,kde ste??? 😨
ingu,ani sa nedivím,to počasie nepridá na nálade nikomu.. 🙄

evus
11. nov 2009

ahojte,aj u nas leje,bolo hrozne ist s malou rano do skolky,este aj vietor fukal a pred sebou kociar,radsej nech snezi

ja som akurat navarila a idem sa ucit anglinu,maly spi tak mam klud

ingulik
11. nov 2009

slni ja som tu priebezne...ale vsetky asi spia 🙂 ja pojdem poobede asi driemat s malou,lebo fakt uz netusim co mam robit...
ozaj zuzub mala dnes poradnu...

tinika
11. nov 2009

Ahojte, ctg v poriadku, ideme zase o tyzden

evus
11. nov 2009

tinika,tak super,vsak uz dlho na to ctg chodit nebudes 😉

ingulik
11. nov 2009

tini super 🙂
ja prave obedujem masko s omackou zo vcera...evus co si varila? lebo neviem co na zajtra mam navarit...poradte nieco rychle

evus
11. nov 2009

ingu,ja som robila kuracie prsia so syrovou omackou,za pol hodiny uvarene,uz som tiez obcas zufala,ze co varit

ingulik
11. nov 2009

jej evus ja som robila vcera syrovu omacku ale s bravcovym maskom, lebo kuracie som uz doma nenasla a cestovinky k tomu...mm tam ma este zvysok segedinu na veceru...zajtra daco bez masa musim vymysliet...
inak v piatok ideme prvy krat na plavanie tak som zvedava ze ako sa to malej bude pacit 😕

evus
11. nov 2009

ingu,tak bude z malej plavec,ak lubi uz vodicku teraz,tak s nou nebudes mat urcite problem.

tinika
11. nov 2009

kocky dakovam 🙂

ingulik
11. nov 2009

myslim ze sa celkom rada kupe...odporucila nas tam z neurologie, ze vraj mala je velmi napnuta tak potrebujeme sa rozcvicit...ale mne sa nezda ze by to bolo az take hrozne...nevadi, chcela som s nou chodit plavat od pol roka tak ci tak, takze len skor zacneme 😉

evus
11. nov 2009

ingu tak super 🙂

ja sa tiez idem dat na cvicenie,drahy manzel mi kupil ako predvianocny darcek ab rocket na cvicenie,so ziadnou partiou tela nemam absolutne problem,ale brucho je hrozne,a tento cvicebny stroj je urceny prave na brucho,uz len aby mi to cvicenie vydrzalo

tinika
11. nov 2009

evus tak nech ti to vydrži 🙂

ingulik
11. nov 2009

evus vela stastia...ja mam fit loptu aj rotoped ale zatial bez vacsieho vyuzitia...hoci na fit lopte si teraz obcas s malou pohopsame 🙂
to plavanie s malou je do pol roka len vo vani a az od pol roka chodia deticky do bazena

tinika
11. nov 2009

ja som mala rotoped, aj som cvičila ale bola slaby na man tak uz sada prah na neho u svokry a loptu ma mm pri pc hhi

ingulik
11. nov 2009

nam tiez ten rotoped sluzi ako vesiak 😀

slniecko4
11. nov 2009

ja mám rotoped,aj na ňom občas cvičím,bo musím,mám dvakrát operované koleno.. ale ináč ako vešiak je to veľmi dobré..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre