Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

evus
16. feb 2009

kati ja som tu nachvilku,obe deti spinkaju,tak som si urobila kavicku 🙂

tu je hrozne pocasie,snezi,fuka,no nadhera.

katka444
16. feb 2009

evus u nas napodobne.

zajtra mam test z angliny, tak sa tvarim, ze pracujem a pod papiermi mam skovany zosit a pokusam sa nieco dostat do hlavy 😀
a nic sa mi nechceeeeeeeee

skusala si tu sol a matu?

evus
16. feb 2009

kati,inak aj ja som rozmyslala,ze sa dam na nejaky kurz,nemcinu som uz pozabudala,tak by sa zislo oprasit,lenze som leniva a muz sa za to na mna hneva a vecne ma vytoci otazkou,ze co chcem robit po materskej,ked neviem poriadne ziaden jazyk 😠
dala som sol do vody,tak hadam pomoze

katka444
16. feb 2009

no neni to naskodu vediet aspon jeden jazyk ako tak. ale neviem pri dvoch detickach😒 . ja sa takto nestiham vobec ucit slovicka. (no je to aj lenivost 😀 ) ale ak mate kurz niekde blizko, zeby si bola z domu len 2 hod. tak by si mohla. ja to mam dost daleko, takze sa dost nacestujem a to ma uz prestava bavit.
ale ty si sikulka a zvladnes to 😉

evus
16. feb 2009

kati,ja som rozmyslala nad nejakou studentkou co by si chcela privyrobit a chodila by k nam domov,oni si ani vela nepytaju,takze uvidim.

katka444
16. feb 2009

no vidis to je dobry napad, pokial je taka moznost. a nemala by si ani problem kam dat zatial deturence. a manzelik ovlada aky jazyk? myslim cudzy 😀

zuzub
16. feb 2009

ja som chodila na jeseň na anglinu ale som vstávala o 5.30 lebo som chodila na 6.45 a teraz to dali ešte skôr takže som to už vzdala 😖 ja by som tiež tak niekeho domov brala 🙂

evus
16. feb 2009

kati 😀 ...tak ten vie plynule po anglicky,lenze jeho ako ucitela by som nechcela,on nevie ucit 😝

zuzub
16. feb 2009

aj môj vie po anglicky veľmi dobre ale to by musel mať čas ma doúčať 😀 😀 😀

katka444
16. feb 2009

aha, takze doucovanie od manelikov ništ. 😅

evus
16. feb 2009

zuzub,tu casto v meste vidim vyvesene v inzercii,ze sa hlada studentka na doucenie bud matiky,alebo niecoho ineho a vraj byvaju tie inzeraty velmi uspesne,vsak nejaka vysokoskolacka si urcite rada par koruniek privyrobi.

katka444
16. feb 2009

no uz aj vavenka by sa mohla ozvat. som zvedava, co jej povedia na tej hematologii.

evus
16. feb 2009

kati,hadam bude mat vsetko ok.

katka444
16. feb 2009

no snad hej. ale mozu jej najst nieco malicko zle, co bude pricinou potratou a vyliecit a ona bude tehula. ale len taku maaaliiinku chybicku 😉

katka444
16. feb 2009

najhorsie je ked je vsetko ok a aj napriek tomu sa nedari. aj ja som tak v kutiku duse spokojnejsia, ked viem ze spermijky mame pomale, lebo dufam, ze sa to prelieci a bude vsetko ok a ja otehu.

majulienka32
16. feb 2009

ahojteeeee 🙂

katka444
16. feb 2009

ahoooj mamina 🙂 som pred chvilkou na teba myslela. tak ako ?

katka444
16. feb 2009

a srdecne gratulujeeeeem 🙂 🙂 🙂 🙂

katka444
16. feb 2009

a tesim sa na foto

majulienka32
16. feb 2009

dakujem katka 🙂 , jaaaj chvalabohu mame to za sebou, malický teraz spinka,takze sa mi dalo odbehnut..
Zatial ani poriadne neviem kedy je den a kedy noc.. chce to zvyk. Hlavne ze je vsetko v poriadku 😉
Som rada ze ste na mna mysleli 🙂

katka444
16. feb 2009

to hej, chce to vytvorit si nejaky rytmus. a ako sa citis? zdravotne je to u vas vsetko ok.

evus
16. feb 2009

jeeeeeeeee maju,ahoj,ako sa mate???ty si ok?aky bol cisarsky,dalo sa zvladnut?

vavenka
autor
16. feb 2009

Siastok, tak som spat,
vyzera to ze som trombofilicka jak vysita, ostatne veci uplne v poriadku, akurat ta zrazanlivost - zo siedmych ukazovatelov tri mam zle, teda dedicne mutacie ci co, takze vyzera to ze pricina mojich potratov sa nasla...Od dnes picham injekcie do brucha...Ale tesim sa ze je to to, a nie nieco vaznejsie 🙂

vavenka
autor
16. feb 2009

Maju ahooj, sdrecne blahozelaaam 🙂

katka444
16. feb 2009

vave tak som rada, ze sa nieco naslo a da sa to vyriesit. po tych injekciach to uz bude ok? a co to vlastne je? zla zrazanlivost?

katka444
16. feb 2009

juj a to si budes pichat sama? ci budes kazdy den u lekara? au

katka444
16. feb 2009

vavenka,ty budes coskoro tehula 🙂 juj uz sa tesim. a my poriesime tie nase pomale spermijky a budeme tehule spolu 😵 😵 🙂

vavenka
autor
16. feb 2009

Kati tak tak, asi najskor sama si budem pichat, ja s tym nemam problem..... Je to zla zrazanlivost a budem si pichat lakty ktore riedia krv, aby sa mi nevytvarali zrazeniny......

majulienka32
16. feb 2009

babulky dakujem vam za podporu a za to ako ste to so mnou prezivali.. ste zlatucke 🙂

evus
16. feb 2009

vavenka...mne zlu zrazanlivst zistili tyzden pred porodom Karin,takze som tiez dostavala injekcie,aspon ti prisli na to,kde je problem supeeeeeer,tak uz len otehotniet,ale si myslim,ze teraz toto uz bude pre teba len ceresnicka na torte 😉 ,teda vlastne si uz tehotna,ceresnicka na torte bude pozitivny testik 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre