Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

slniecko4
13. nov 2009

hej,to mi je jasné,že ekonómka môže za všetko.. 🙂
baby,čítala som teraz tému Sklamaná a bezradná,už ju aj zamkli,no ale klobúk dolu pred tým.. Nechápačka..

tinika
13. nov 2009

idem kuk a v ktorej časti to je? snazilky??

slniecko4
13. nov 2009

tini,áno,v snažilkách.. dobre,že ju zamkli.

tinika
13. nov 2009

idem kuk

tinika
13. nov 2009

no... tak to teda je sila, ja tiez tuzim po dievčatku, ale keby ani na tretikrat mi to nevyslo tak s tym radsej prestanem a svoje deti budem lubim bez ohladu na pohlavie, oni za to nemozu a ako mm vravi, hlavne ze budu dzrave, a popravde, ako tak sledujem dnesne dievčata, občast rozymslam ze či radsej nechcem len chalanov 😀 😀

slniecko4
13. nov 2009

dobrá je,nie? klobúk dolu nad takým rozmýšľaním.. tak radšej to po dvoch deťoch nechám tak,ako takto rozmýšľať..
tini,druhé budeme robiť podľa čínskeho kalendára,ja chlapčeka,ty dievčatko.. 😀

tinika
13. nov 2009

dobra veru
hihi no ja teraz podla činskeho mam mat chalana ale teraz som robila vobec babo hihi
hura volali mi v pondelok pridu namontovat skrinu na chodbu poukladam veci a uz bude poriadok aj v detskej huraa a potom uz mozem ist rodit 😀 😀

zuzub
13. nov 2009

niekedy mám pocit, že niektoré príspevky tu píšu len nejaké puberťáčky tak pre zábavu, aby niečim zaujali..... 😒

tinika
13. nov 2009

veru zuzi
no idem spapat tie rybie prsty a kuk panelak z včera a predvčera papa zatial kočendy uz aj u nas slniečko schovane islo hajat

slniecko4
13. nov 2009

zuzub,asi tak.. niekto nemôže mať vôbec deti,sa trápi a niekto rieši,že keď bude chlapec,ani ho nechce.. V dnešnej dobe, čo mať zdravé krásne dieťa je pomaly zázrak..
tini,vstavanú skriňu si si dala robiť? a detskú už máš zariadenú? ja zatiaľ nie,veď malá bude s nami v spálni,takže až neskôr jej urobíme izbičku. 🙂

tinika
13. nov 2009

slni v detskej je nabytok este z mojej detskej plus jedna skrina čo sme dokupovali v byvalom byte do obyvky a ked podrastie Paťko pripadne dalsie dieta tak potom kupime iny, aj tak sa zniči ešte
a vstavanu som dala robit na chodbu, na topanky a kabaty

slniecko4
13. nov 2009

mne by sa tiež zišiel botník na chodbu,lebo ich mám v krabiciach na spode skrine. Kolegyňa má super botníky,ani by si netipla,že je to botník.

maxii
13. nov 2009

caute kocky 😉

ja som nachladnuta tak lezim v posteli 😖 😖 iddem si dat o chvilku hrianky s cesnakom...huraa 😉

inak moja Laurusa sa uz pekne hybe aj dnes sa mrvila a hemzila perfektne, to je taky super pocit 🙂 😅 zacne ked si lahnem na chrbat 😀 😀

Katka aj ty uz citis mrvenie??

tinika
13. nov 2009

slni no jasom chcela okrem skrine aj taky priručny botnik, ale to by uz bola uzka chodba takze som zvolila skrinu, kde sa vojde viac veci

vavenka
autor
13. nov 2009

Ahojte tehule a mamminy, ako sa mame?
U mnab bola spoluziacka z VS, tiez tehula, tak sedela u mna asi 5 hodin, sme sa nevedeli dokecat, aj dom stavaju tam kde my, takze sme riesili od tehu buska cez kila az po system kurenia v dome....
Super bolo, ona robi obchodacku v jednej firme ktora riesi redaj hygienickych potrieb, tak doniesla plnu tasku odlicovacich tamponov a firemne prezenty a tak, tak som sa vytesovala 😉

Co je tu nove?

tinika
13. nov 2009

ahoj vave tak si mala pekne poobedie čo? no ja mam nove ze ma tu baby presviedčaju ze uz budem rodit 😀 ale Paťko je dnes kludny tak uvidime či to nie je ticho pred burkou 😀 😀

slniecko4
13. nov 2009

ahoj vave,zhodli sme sa,že tinika ma predbehne,sme si aj fotili brušká,jej už dole,moje ešte furt jak loptička.. 😀

zuzub
13. nov 2009

tak mm už išiel, mám osamotený víkend 😢 ale aspon sme sa dohodli, že príde v pondelok večer

slniecko4
13. nov 2009

zuzub a čo budeš porábať?

zuzub
13. nov 2009

no to keby som vedela... 😒 zajtra chcem ísť s mamou trochu po obchodoch do jedného nákupného centra a večer neviem, a v nedeľu to len nejak budem musieť prežiť, v pondelok pojdem cez den do mesta a večer príde mm už sa teraz teším 🙂 vieš môj mm chodí teraz skoro stále na týždnovky do Blavy a ešte teraz aj na víken ked išiel preč, tak mi je fakt strašne smutno 😔

slniecko4
13. nov 2009

to ti verím,nechcela bych víkend bez mm.. to musel ísť k rodičom? nemohli ste si urobiť víkendík pre seba?

zuzub
13. nov 2009

nebol doma už 3mesiace, môj mm pochádza z východu, pri Humennom, takže nechodíme tam často, už dlhšie sme plánovali, že pôjdeme, ale kedže ja som na PN musel ísť bezomna ☹

vavenka
autor
13. nov 2009

Slni no pekne, som fakt zvedava ktora skor porodi 😉
Zuzi ja som prave mojho tiez vyprevadila k rodicom na vychod 😉 on pochadza zas od Sabinova....Ale vravel ze zajtra vecer sa vrati, tak u mna to nieje az take hrozne.....Tiez uz dlho nebol 😅 😅 dufam ze svokra nabali rezne alebo nieco fajne, uz hotove samozrejme 😉

vavenka
autor
13. nov 2009

Juj co trepem, nie od Sabinova, ale Sobraniec 😀 😀 😀

tinika
13. nov 2009

zuzi tak ked uz nebol tak dlho tak chapem ze siel, hoci tebe bude tak smutno ☹ neboj budeme tu my 😀

zuzub
13. nov 2009

tak to som rada, že aspon tu môžem s vami koníkovať 😉
vavenka prosím ťa a Sobrance sú, ktrorým smerom od Košíc? lebo ja sa ešte v tom východe tak nevyznám 😀

vavenka
autor
13. nov 2009

Zuzub to je este viac na vychod, asi posledne vacsie mesto pred ukrajinskymi hranicami, dufam ze nepride z domu zachripkovany 😀 😀

zuzub
13. nov 2009

aha tak už asi viem 😀 od mm rodičov tiež nie je daleko na Ukrajinu asi tak hodku autom na prechod Višnné Nemecké

vavenka
autor
13. nov 2009

Zuzi hej, Humenne je tiez tym smerom 🙂 no tak tento vikend mame spolocny osud 😀 joj sla by som sa aj ja pomotat po nakupnom centre... A mozno sa aj prejdem zajtra, jedno mam tak 15 min peso z domu.
a dnes sa chystam pozehlit pri telke, teda odhodlavam sa uz asi polhodinu, len som este nenabrala odvahu 😀 😀

zuzub
13. nov 2009

vavenka ani mi nevrav, ja mám takú kopu žehlenia, že až 🙄 ale nechám si to na zajtra doobeda a už zas aj plný kôš na pranie 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre