Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
25. nov 2009

jani, treba myslieť pozitívne 🙂 v 7tt by už srdiečko malo byť, ale je to individuálne, držím ti palce 😉

maxii
25. nov 2009

janka uvidis na tom ultrazvuku, mozno si mala ovulku neskor a preto je hcg zatial take ako je 😉
drzim palce!!

zuzub
25. nov 2009

tinika sa stále neozvala? 😕

slniecko4
25. nov 2009

zuzub,mne ešte nie a myslím,že ani ingulik,lebo by sa ozvala.

zuzub
25. nov 2009

dúfajme,že sa nejak veľmi netrápi 😨

slniecko4
25. nov 2009

neviem si ani predstaviť,čo sa tam toľko deje.. len myslím,či jej neurobili cisársky rez a ozve sa,až sa preberie.. lebo už je to dosť hodín,čo jej voda odtiekla.. 😒

vavenka
autor
25. nov 2009

Caute, som bola pri dvojkach 🙂
Ale sak Tini pisala ze nema kontrakcie, takze ju asi nic nebolelo 😉 teda po tych vyvolavackach ktovie.... Najhorsia je asi ta neistota.....
Janka a predtym si mala ake hcg?

Kati tak sa odvaz stale rano pred tym ako sa napapas 🙂 teda aspon ja to takto robim, mi pride zvlastne byt zvedava na vahu v ramci poradne, ked mas vahu doma 😀 😀

vavenka
autor
25. nov 2009

Maxii jasne, fotky dosli, su krasne 🙂
Mas strasneho symposa muza 🙂
No ja som zatial hrdinka, ze chlapa pri porode nechcem, mozno to zmenim, ktovie.... Ale ako sa poznam, skor nie...

slniecko4
25. nov 2009

vave,jasné,že nemala ešte kontrakcie,ja skôr myslím na to,či môže byť bábo tak dlho bez plodovej vody..

maxii
25. nov 2009

vavenka diki, hehe 😀 mu nepoviem ale, nech nie je pysny....

vavenka
autor
25. nov 2009

Slni tak ako pisala Evus, predpokladam ze je monitorovana a nikto by si nevzal na triko keby to bolo vazne....
Toho sa bja vobec nebojim 😉 keby bol problem tak ide na cisarak....

katka444
25. nov 2009

ahojte, tak tinika nic? mozno to bude ozaj cisarsky. lebo neviem ci moze byt tolko bez plodovej vody.

maxi aj ja chcem vidiet fotecky 🙂

vave ved prave, ze ja rano vzdy zabudnem, lebo musim hned bezat cosi jest aby mi nebolo bleee. a potom sa vazim hocikedy lebo som zvedava a na vahe furt nieco ine 😠

dzou
25. nov 2009

caute kocky co to citam? tinika je uz v porodnici?

maxii
25. nov 2009

kati no tak daj mi mailik a ja ti poslem 😉

ja s avazim niekedy rano a niekedy vecer, a vecer mam vzdy o kilo viac 😀 ale v zasade som pribrala cca 5 kg, ale nie je to vobec vidno, len v prsiach a v bruchu troska ale 5kg neviem neviem.... 😀

rano ked sa zobudim tak si musim brusko hladat ale vecer ked idem spat som uz "velika" 😀

vavenka
autor
25. nov 2009

Joj sak nerieste ci moze alebo nemoze babo bez plodovej vody, a ako dlho.,.,...Ved je v nemocnici ! Azda lekari to vedia najlepsie.....

dzou
25. nov 2009

jejda tak jej drzim moc palceky a co jej uz praskla voda?
a inac ako sa mate? ja uz zachvilu budem mat verdikt 😉

slniecko4
25. nov 2009

dzou,hej,tinika už tam od večera,predbehuje sa.. 😀

zuzub
25. nov 2009

slniečko aj tebe sa to už kráti 😉 aby si nám zajtra nepísala,že už rodíš 😀

dzou
25. nov 2009

jezis vazne? to som vcera zmeskala no tak dufam ze sa ma dobre 😉 a ze coskoro uz bude babo na svete 😉 .......... a ja preberiem stafetu 😀 😀 😀 😀

slniecko4
25. nov 2009

čochvíľa ti aj ja uvoľním miesto... 😀

vavenka
autor
25. nov 2009

Dzou dohodnute 🙂 no az vecer jej odtiekla, aj ja som to az dnes citala......

slniecko4
25. nov 2009

zuzub,ja mám ešte v sobotu skúšku,tak by som ju chcela stihnúť. 🙂 síce,aj tinika chcela stihnúť štvrtkový seminár a už je v pôrodnici.. 😀

dzou
25. nov 2009

slni ni mne staci aj jedno ale nech je iste 😀 no uvidime teraz som 25dc 11dpo a teplota je oproti min. cyklom vyssia ale zajtra ak klesne tak je to zase v prd...li...
jeeeeej no tesim sa dufam ze to zvlada dobre 😉
slni a ty sa ako citits?

zuzub
25. nov 2009

no neviem slniecko ci tu skusku este stihnes, ja by som sa už veľmi nespoliehala 😀

dzou
25. nov 2009

jaj teraz som si spomenula sak vcera rano pisala ze ju v noci bolelo brucho mrchovsky a este som jej aj pisala e uz som si myslela ze to na nu prislo a uz je tam 😝

bublinka11
25. nov 2009

Slniecko ved vy studujete vlastne dvaja, teda dve...tak to by ste mali zvladat 😀 Beru to aj ako polahcujucu udalost, tehu?

slniecko4
25. nov 2009

zuzub,tomu zodpovedá aj moja príprava na tú skúšku,tiež to nejak veľmi nevidím,ale v piatok mám ešte poradňu,tak som zvedavá.. 🙂
dzou,držím prsty,treba myslieť pozitívne. 🙂

vavenka
autor
25. nov 2009

Dzou hej, mrchovsky ju bolelo uz asi 2 tyzdne...
A ty ako sa citis? priznaky? 😉

slniecko4
25. nov 2009

bubli,neberú.. 😒
dzou,cítim sa tak normálne,len v noci pri prevracaní zo strany na stranu ma už bolia bedrové kĺby aj tak trochu mrchovsky bruško,ale dr sa pýtal,či veľmi bolí to brucho,keď nie,nevadí.. tak čo ja viem,hádam aj vydržím,že vraj len chalani sa rodia pred termínom.. 😀 v pondelok na poradni bola so mnou jedna,čo ju už brali na vyvolávačku,lebo bola ôsmy deň po termíne a nič..

dzou
25. nov 2009

no mylim pozitivne ale prsia ma zase tak strasne moc bolia ako min.mesiac takze asi zase nic ale tak dam vam grafik preradost 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/dzou
a tinik ma niekomu napisat sms alebo tak ked uz bude mimco na svete?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre