• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
tinika má na mňa číslo a poobede mi písala,že sa ozve,až niečo bude.. tak napíšem potom..
25. nov 2009 o 18:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dzou,ale bolesti prs sú aj tehu príznak :wink:
25. nov 2009 o 18:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dzou ale ved prsia su najcastejsim priznakom...drzim aj ja palceky :slight_smile:
25. nov 2009 o 18:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dzou,mňa dokonca aj bruško mrchovsky bolelo,takže som vôbec netušila,že som tehotná.. ešte som si dala v sobotu tabletku od bolesti,lebo sme išli na žúrku,v utorok som chcela ísť na vyvolávačku,lebo mi zas meškala mrcha a večer predtým sme robili test a 2//.na druhý deň ďalší a hneď ďalšie 2,až tak som uverila,že som tehotná.. :grinning: a prsia ma strašne boleli zo začiatku..
tak cakame slni na spravy :wink: takze chlapci skor? to som nevedela :wink:
zuzub ja viem :wink: ale tak to je presne tak isto ako min. mesiac pred mrchou ale inac som nejaka kludna tento mesiac az mi je to divne :sweat_smile: :grinning:
Dzou ak zostanes ty tehu, chodi sem este nejaka netehotna? :wink: Do tejto temy teda...
25. nov 2009 o 18:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no baby ja som kludna ze nic a vy ma aj presvedcite ze daco aj hej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale tak viete ze by som bola takaaaaaaaaaaaa stastnaaaaaaaaaaa :dizzy_face:
25. nov 2009 o 18:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no neviem či sú len chlapci skôr, moja kamoška mala termín 21.5. a malá sa narodila 14.5, a ďalšia kamoška čo má chalana tak týžden prenášala, takže je to asi indivindi :grinning:
25. nov 2009 o 18:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no neviem ja sem obcas nakuknem lebo nemam tolko casu pisat stale ale sak tu su same tehule :grinning: preto sem chodim sa nakazit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2009 o 18:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dzou ten klud moze signalizovat niecooooo..... :wink:
drzim palce:slight_smile:
25. nov 2009 o 19:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja nejak o babách neviem,lebo sestra,švagriná aj sesternica mali chalanov a každá porodila o týždeň skôr.. :grinning:
25. nov 2009 o 19:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dzou tak rychlo otehotni, potom sa sem vterknem ja a skusim pochytat zvysne virusiky :wink:
25. nov 2009 o 19:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moja segra ma tiez 2 synov ale uz si nepametam ci sa narodili skor :sweat_smile: mozno aj hej :wink: dakujem za drzanie palcekov :wink: no musim skocit do obchodu sa mi nechce :rolling_eyes: tak za 20 min som sp5t ... :wink: zatial paaa
25. nov 2009 o 19:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som si stale istejsia a istejsia, ze to co citim budu asi ozaj pohyby :slight_smile:
25. nov 2009 o 19:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bubli sak keby sa dalo tak co najrcyhlejsie som :grinning: :grinning: :grinning: ale uz fakt idem..
dzou no to paradne vychadza. babenky tu porodia a ty akurat najdes // :slight_smile:
sak ja som tinike hned hovorila ze po nej preberam stafetu na tehu :grinning: :grinning: :grinning: alebo slniecka :grinning:
25. nov 2009 o 19:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Dzou nebola ovulka neskor?
25. nov 2009 o 19:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bubli, ved su tu dve adeptky na porod tento tyzden, tak je miesto aj pre teba :slight_smile:
25. nov 2009 o 19:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no som este tu vavus ma zastavila pri vypnuti compu :grinning: vavus nestras :sweat_smile: ale tak na ten 14dc som bola uuuuuuuplne mokra a potom uz vazne bol creamy tak i myslim ze nie... no dyfam, ze nie nie ze ja sa budem tesit ze teplota hore a ja menej dpo ako ukazuje ale ak si vsimnes aj min. cyklus mam pri ovule presne take iste stupanie
25. nov 2009 o 19:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,písala som tinike,teraz mi odpísala:
"ahoj,stále po starom,ak sa to nerozbehne do rána,tak mi chcú dať nejakú tabletku na vyvolanie,ale sú po nej vraj brutálne bolesti,tak uvidíme.Pozdrav kočky,že ste zlaté."
25. nov 2009 o 19:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Dzou no sak ja len tak, ze ten skok taky paradny mas az na 16 DC , ale sak aj tam ma sexik, takze secko je ok :wink:
25. nov 2009 o 19:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fuuuha ten patko sa ale drzi v brusku!!! :unamused: dufam ze tini s anebude trapit dlho...
25. nov 2009 o 19:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a bolesti tinika nemá,len občas v podbrušku a krížoch,cisársky rez zatiaľ nespomínali.
25. nov 2009 o 19:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak dufajme ze coskoro uz bude na svete :wink:
vavi sak jasne ze secko ok ze sexik bol ale tak vies potom mozno budem v omyle ale nie vazne si myslim, ze bola na 14dc :wink:
25. nov 2009 o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takže tinika nič nové :unamused: no, ale zajtra to už hádam bude mať za sebou :slight_smile:
kati, takže už cítiš pohyby? :sweat_smile:
vavenka a ty zatiaľ necítiš?
25. nov 2009 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzub a ci ty> uz citis nieco?
25. nov 2009 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja ešte asi ani nie :unamused: občas mi niečo akoby pukalo niekde pod pupkom, ale neviem či to môže byť :confused:
25. nov 2009 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja neviem ja som to este nezazila :grinning:
25. nov 2009 o 20:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ved to, že ani ja :grinning:
25. nov 2009 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok