Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

slniecko4
25. nov 2009

tinika má na mňa číslo a poobede mi písala,že sa ozve,až niečo bude.. tak napíšem potom..

zuzub
25. nov 2009

dzou,ale bolesti prs sú aj tehu príznak 😉

bublinka11
25. nov 2009

Dzou ale ved prsia su najcastejsim priznakom...drzim aj ja palceky 🙂

slniecko4
25. nov 2009

dzou,mňa dokonca aj bruško mrchovsky bolelo,takže som vôbec netušila,že som tehotná.. ešte som si dala v sobotu tabletku od bolesti,lebo sme išli na žúrku,v utorok som chcela ísť na vyvolávačku,lebo mi zas meškala mrcha a večer predtým sme robili test a 2//.na druhý deň ďalší a hneď ďalšie 2,až tak som uverila,že som tehotná.. 😀 a prsia ma strašne boleli zo začiatku..

dzou
25. nov 2009

tak cakame slni na spravy 😉 takze chlapci skor? to som nevedela 😉
zuzub ja viem 😉 ale tak to je presne tak isto ako min. mesiac pred mrchou ale inac som nejaka kludna tento mesiac az mi je to divne 😅 😀

bublinka11
25. nov 2009

Dzou ak zostanes ty tehu, chodi sem este nejaka netehotna? 😉 Do tejto temy teda...

dzou
25. nov 2009

no baby ja som kludna ze nic a vy ma aj presvedcite ze daco aj hej 😀 😀 😀 😀 ale tak viete ze by som bola takaaaaaaaaaaaa stastnaaaaaaaaaaa 😵

zuzub
25. nov 2009

no neviem či sú len chlapci skôr, moja kamoška mala termín 21.5. a malá sa narodila 14.5, a ďalšia kamoška čo má chalana tak týžden prenášala, takže je to asi indivindi 😀

dzou
25. nov 2009

no neviem ja sem obcas nakuknem lebo nemam tolko casu pisat stale ale sak tu su same tehule 😀 preto sem chodim sa nakazit 😀 😀 😀 😀

maxii
25. nov 2009

dzou ten klud moze signalizovat niecooooo..... 😉
drzim palce🙂

slniecko4
25. nov 2009

ja nejak o babách neviem,lebo sestra,švagriná aj sesternica mali chalanov a každá porodila o týždeň skôr.. 😀

bublinka11
25. nov 2009

Dzou tak rychlo otehotni, potom sa sem vterknem ja a skusim pochytat zvysne virusiky 😉

dzou
25. nov 2009

moja segra ma tiez 2 synov ale uz si nepametam ci sa narodili skor 😅 mozno aj hej 😉 dakujem za drzanie palcekov 😉 no musim skocit do obchodu sa mi nechce 🙄 tak za 20 min som sp5t ... 😉 zatial paaa

katka444
25. nov 2009

ja som si stale istejsia a istejsia, ze to co citim budu asi ozaj pohyby 🙂

dzou
25. nov 2009

bubli sak keby sa dalo tak co najrcyhlejsie som 😀 😀 😀 ale uz fakt idem..

katka444
25. nov 2009

dzou no to paradne vychadza. babenky tu porodia a ty akurat najdes // 🙂

dzou
25. nov 2009

sak ja som tinike hned hovorila ze po nej preberam stafetu na tehu 😀 😀 😀 alebo slniecka 😀

vavenka
autor
25. nov 2009

Dzou nebola ovulka neskor?

katka444
25. nov 2009

bubli, ved su tu dve adeptky na porod tento tyzden, tak je miesto aj pre teba 🙂

dzou
25. nov 2009

no som este tu vavus ma zastavila pri vypnuti compu 😀 vavus nestras 😅 ale tak na ten 14dc som bola uuuuuuuplne mokra a potom uz vazne bol creamy tak i myslim ze nie... no dyfam, ze nie nie ze ja sa budem tesit ze teplota hore a ja menej dpo ako ukazuje ale ak si vsimnes aj min. cyklus mam pri ovule presne take iste stupanie

slniecko4
25. nov 2009

ahojte,písala som tinike,teraz mi odpísala:
"ahoj,stále po starom,ak sa to nerozbehne do rána,tak mi chcú dať nejakú tabletku na vyvolanie,ale sú po nej vraj brutálne bolesti,tak uvidíme.Pozdrav kočky,že ste zlaté."

vavenka
autor
25. nov 2009

Dzou no sak ja len tak, ze ten skok taky paradny mas az na 16 DC , ale sak aj tam ma sexik, takze secko je ok 😉

maxii
25. nov 2009

fuuuha ten patko sa ale drzi v brusku!!! 😒 dufam ze tini s anebude trapit dlho...

slniecko4
25. nov 2009

a bolesti tinika nemá,len občas v podbrušku a krížoch,cisársky rez zatiaľ nespomínali.

dzou
25. nov 2009

no tak dufajme ze coskoro uz bude na svete 😉
vavi sak jasne ze secko ok ze sexik bol ale tak vies potom mozno budem v omyle ale nie vazne si myslim, ze bola na 14dc 😉

zuzub
25. nov 2009

takže tinika nič nové 😒 no, ale zajtra to už hádam bude mať za sebou 🙂
kati, takže už cítiš pohyby? 😅
vavenka a ty zatiaľ necítiš?

dzou
25. nov 2009

zuzub a ci ty> uz citis nieco?

zuzub
25. nov 2009

ja ešte asi ani nie 😒 občas mi niečo akoby pukalo niekde pod pupkom, ale neviem či to môže byť 😕

dzou
25. nov 2009

no ja neviem ja som to este nezazila 😀

zuzub
25. nov 2009

no ved to, že ani ja 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre