Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
26. nov 2009

no skor sme mali tak urcite pre chlapca. sa nam hodilo aj k priezvisku. no ale mozno to este bude aj chalan, uvidime v 30 tt na sone. chlapca sme chceli Lukáša.
a dievcatko neviem, Kristínka sa nam paci spolocne. ja by som aj Luciu a mm sa zase paci Viktoria, ale to neviem ako by som hu volala. este budeme rozmyslat.

ingulik
26. nov 2009

ahojky...tak tinika pisala, ze jej dali tu tabletku po ktorej su vraj silne bolesti, ze sa boji ale ze dnes to uz urcite bude...tak jej drzme palce

zuzub
26. nov 2009

hello 🙂 takže tinika stále nič...mne sa v noci snívalo, že som rodila no bole to teda dosť brutál 😝 som len stále hovorila, že ja ešte nemôžem rodiť ved som len v 20tt 😀

zuzub
26. nov 2009

vavenka na morskom oku je krásne, my sme tam bolo pred rokom cez leto, ked sme boli u svokrovcov a boli sme aj sninskom kameni či jak sa to volá, je odtiaľ parádny výhľad 🙂

katka444
26. nov 2009

jejda, tak uz dnes to bude. no tak pekne vsetky predychavame spolu s tinikou 😉

zuzub
26. nov 2009

tak to hej kati, ja som si myslela, že som s nou v noci už aj rodila 😀

ingulik
26. nov 2009

mne sa tiez snivalo ze uz ma maleho na rukach, ale zial este nie...no snad to uz pojde rychlo...ked sa ozve napisem 🙂 zatial papky, musim ist k mojmu zbojnikovi, lebo demoluje hrazdicku 😀

katka444
26. nov 2009

kde ste vsetky?

katka444
26. nov 2009

vsak nedychajte tak intenzivne, ze nemozte písat 😀

evus
26. nov 2009

caute,takze tinika este nic???ta tabletka jej uz hadam zaberie

zuzub
26. nov 2009

ja som trochu upratovala skrinu na chodbe lebo sme tam už mali riadny bordel 😀 juuj baby aj okna by sa mi zišli umyť 😝

evus
26. nov 2009

zuzb,kasli na okna

evus
26. nov 2009

kati,vy uz mate vybraty kociar?

zuzub
26. nov 2009

zatiaľ kašlem 😀

evus
26. nov 2009

baby,inak som dost casto nad tym rozmyslala,ze ci na tom fakt nieco nebude,mamina my vzdy vravela,aby som sa neopovazila vesat pradlo,ak mam vysoko snury,alebo umyvat okna,lebo babo sa v brusku omota pupocnou snurou,jasne ze som to brala ako vtip ale misko bol ozaj omotany 😕

zuzub
26. nov 2009

to sa stalo aj mojej kámoške evus, tiež asi 7dní pred pôrodom umývala okná a malý mal 3x omotanú pupočnú šnúru, takže asi na tom niečo bude

evus
26. nov 2009

zuzub,takze ziadne umyvanie okien

zuzub
26. nov 2009

my mame evus len 1izbák takže to by som mohla v pohode zmaknuť, máme ich straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaašne špinavé budem ich musieť trochu pretrieť nebude to síce nejaké dôkladné umytie ale aspon trochu, ale to má ešte do vianoc čas 😀 😀 😀

katka444
26. nov 2009

no ahojte,

evus rozmyslam medzi tými co mam v albume. najnovsie som sa zalubila do bexi.

mna tiez kamoska upozornovala, aby som nerobila nic z rukami hore. ale nevedela som, ze to kvoli tomuto. a to uz sa moze omotat aj teraz? mne tiez treba umyt este 2 okna. 2 som uz zmakla pred 2 mesiacmi, ale uz su pomaly take spinave ake tie nemyte. a snury mam tiez nad hlavou. asi budem posielat mm vesat.

zuzub
26. nov 2009

kati ja si myslím, že teraz je to ešte v pohode, ved naše maminy robili všetko, nehovorím o našich babičkách a všetci sme to v pohode prežili 😉 pokiaľ to nejak nepreháname tak si myslím že je to ok.a ja sa zas pri umývaní okien až tak nenadrapujem lebo ked si stupnem na stoličky tak v pohode dočiahnem.
rozmýšľam, že kúpim mm na vianoce http://www.gorila.sk/product/183778

katka444
26. nov 2009

zuzub dobry napad 🙂 . ale moj by to asi necital. ledva ho donutim pocuvat, ked nieco citam ja. on na to neni. on to nechava na mna. a ak bude on okolo babatka, tak mu budem musiet asistovat. vsak sa tomu priuci postupne.

katka444
26. nov 2009

takze tie dve okna este do vianoc zmaknem. a potom umyvam az po porode 🙂

zuzub
26. nov 2009

môj mm bude mať povinne čítanie na týždnovkach 😀
ozaj chcem sa vás spýtať, mamine chceme na vianoce kúpiť žehličku, len nejka neviem vybrať 😒 neviete mi poradiť?

katka444
26. nov 2009

ja mam uz tri roky zehlicku philips taku modru a som spokojna. zatial som snou nemala ziaden problem.

evitkamalicka
26. nov 2009

ahojky,

ja mam zehlicku Tefal a som spokojna

zuzub
26. nov 2009

kočky a neviete mi napísať a presne tipy tých vašich žehličiek?

katka444
26. nov 2009

jejda pardon. tiez mam tefal http://novefarby.sk/domace-spotrebice/male-doma... to asi som si zmylila s inym spotrebicom, ktory je philips 😀

zuzub
26. nov 2009

diik kati, ja tiež uvažujem nad tefalkou alebo phlipskou

katka444
26. nov 2009

prave kukam do tehu knižky ze co znamenaju ktore skratky. a viete aky termin porodu mi napisal gyndos? ze 13.4.2009 😀 To by som uz mala mat doma polrocne babo 😀 Alebo zeby som tolko prenasala? 😀

zuzub
26. nov 2009

kati, to je dobréééé 😀 takže ty si už vlastne mamina 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre