Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

evus
2. dec 2009

tinika,treba castejsie prikladat,neboj,mliecko nestratis,akonahle sa maly prisaje,tak sa zacne tvorit,takze ziaden stres...len to castejsie prikladanie aby bolo,aby si neschytala zapal prsnikov,ak budes citit,moc velky tlak,treba odsat

tinika
2. dec 2009

evi dakujem, teraz sa napapal s prsnikov a trocha s flašky čo som mala odsate, ja som mala v enmocke horučky a naliate, a neislo odsavat, ale som masirovala a postupne sa to odsalo a uz su makke a fajne, len maly je občas lenivy sat abo držať v puse poriadne, on hned dviha jazyček a saje betar ale som uz kludnejsia, vybalena, mm pomahla pri umyvani, stale sa pyta či dajak pomoze a sam od seba umyl riady a ma dovcu do konca tt tak nejak sa zabyvame, v piatok ideme na zdravotku a po uradoch bo vraj na zdravotke ja musim podpisat- taka somarina aby som s par dnovym babom lietala po meste a ideme vybavit krstiny ta sa aspom vytesim z kočikovania hihi

tinika
2. dec 2009

kati dodatočne vsetko naj k meninkam, no nevyslo, aj svagrinka je katka a nemala darček hihi ale sme čakali

tinika
2. dec 2009

ale vyzeralo to nadejne s tym seminarom hihi sak vy ste mi predpovedali porod tyzden skor ako bol hihi

tinika
2. dec 2009

moj mm bol pri mne na sale, a dost mi to pomohlo lebo som uz mala take bolesti ze uz som s nim ani nerozpravala ale spala medzi nimi fakt som nevedela ako by som vytlačila maleho, som nakoniec aj vravela ze nech uz ako chcu len nech je po tom hihi neviem, to vraj od tej tabletky su take strasne bolesti ale vraj to este nič nebolo tak ja uz neviem, a vraj do 3 rokov ak dalsie tak tiez na cs budem musiet ist a tak si aspon odpustim porodne bolesti hihi hoci ani po cs to nie je raj hihi

tinika
2. dec 2009

inac mne sa par dni, mozno dva dni pred odtečenim vody tiez snivalo ze rodim hihi

tinika
3. dec 2009

inac mali sme prist domov uz 1,12 ale maly začal chudnut tak nas nepustili az na druhy den sme do neho tlačili aj bebu aby pribral hihi a teraz sa trapime doma s papanim, sme prislo domov pred 3 to mal podla nemocky papat, ale skoro nič nechcel, tak som ho dala hajat a spal do 8 asi takze vynechal aj kojenie o pol 6 tak som ho uz zobudila a dala papat tak spal dalej ale som ho neumila tak o 10 sme ho umyli nakrmili a odfukuje uvidime do kedy

tinika
3. dec 2009

waw evitka tak ty si uz znova tehulka, gratulujem a tesim sa s tebou

tinika
3. dec 2009

no tu hlavičku nevidno na prvy pohlad a zalezi ako maly je otočeny, ale detska lekarka povedala ze od porodu sa to uz upravilo troska a ze mozno ani vojtovku nebudeme musiet, stači polohovat, ale odporučila rehabilitačna sestra jeden cvik a ze mame ist na rehabilitaciu k jednej doktorke tak uvidime čo povedia, na tej strane aj usko mu troska odstava hore, čo tak mal otlačene, a to tak pri brade od uska dole ma tak menej baculato ako na druhej neviem ako to popisat ale dufam ze sa to upravi a bude fesak po ockovi hihi tak uz by somaj spat mohla ist ale este periem bo hava urobila bordel, normalne nechapem .... dufam ze ked zaspim tak sa maly zobudi hihi
a inac dnes dosla podlozka nany mala dojst včera ale doplietli nasu adresu hihi este ze nas nechali den dlhsie v nemocke hihi ale uz som pri malom ma roomingu aj zdriemla a pohoda ale teraz mi je hned lepsie, sme ju aj skusila a fakt to pipa ked zdvihnete babo sa mi neche verit ze je to take citlive cez madrac, perinku

zuzub
3. dec 2009

dobré ránko 🙂
tinika, pekne vás vítam 😅 no tak sa zdá, že si si to v tej nemocke pekne užila 😖 ale hlavme, že to už máte za sebou 😉 neboj malý sa sám rozpapá , počkaj aký bude hladoš za chvíľu 😀 hlavne nech ste zdravučký

zuzub
3. dec 2009

tini a tešíme sa na fotečky 😉
ja som už druhý den po sebe od 4.45 hore, nemôžem vôbec spať, asi sa mi vyplavuje nejaký hormón nespavosti 😀

ingulik
3. dec 2009

bre ranko...
tini ano, moni z konika 🙂
my uz tretiu noc zle spime, ale asi to bude tym, ze sme v Presove...mala je skoro kazdu hodinu dve hore a visi na cicke...uz ma bolia normalne ☹ ale od pondelka ideme zas do KE, lebo zacneme na rehabilitaciu chodit, tak sa vyspim aspon

tinika
3. dec 2009

Ahojte, tak sme vstali o pol 10 az, a papali naposledy o pol 4 ale v noci nechce sat, tak beba to isti teraz papal asi hodinku z prsnika a potom uz sa unavil a plakal tak beba to dokončila, aj v nemocke tak fungoval no čo uz, hlavne ze aspon trocha papa odo mna, o 12 ideme k lekarke ta dufam ze bude dobručky ked je napapany

ingu mi hovor, jak maly tak dlho pije ta občas uz skoro plačem hihi jak to svrbi, stipe ale vydržim, hlavne ze saje

evus
3. dec 2009

ahojteeee

ingu,nema rada malinka zmenu???
tinika...maly dobre znasa bebu???lebo ta je vraj najtazsie stravitelna a malinke deti z nej boli brusko,aj co sa tyka testovania umelej vyzivy,tak beba na tom bola najhorsie spomedzi umelych mliek

evitkamalicka
3. dec 2009

nam beba nerobila dobre tak sme striedali Nutrilon a Sunar

tinika
3. dec 2009

evus fakt? u nas v nemocke prave bebu HA davali a maly v pohode znasa, inač by asi nespinkal tak kludne

katka444
3. dec 2009

ahojte,

tinika vitaj 🙂 som rada, ze si znovu na MK

ja som mala dnes poradnu. vsetko v poriadku. a cez taky pristroj, co mi sestricka prilozila na brusko som pocula srdiecko 🙂 tak parada.
prvy januarovy tyzden idem na glukozu 😝

tinika
3. dec 2009

kati dakujem

tinika
3. dec 2009

a tesim sa s tebou ze mala je ok a ake meno zatial vyhrava?? a keby ze nahodou chalan?

katka444
3. dec 2009

tinika prajem vela zdravicka a nech sa to s tou hlavickou da cim skor do poriadku.

katka444
3. dec 2009

tini no meno zatial nejako intenzivne nevyberame. ja mam stale taky divny pocit, ze to bude chalan 😀 . ale inak som rozmyslala nad kristinkou alebo luckou. a chalan asi lukaš.
ale mozno nakoniec pojdeme na 3D tak sa uvidi. cca za 2 tyzdne

tinika
3. dec 2009

tak držkam palce nech ste hlavne zdravučky 🙂 a nech vam tie tt rychlo utekaju sak nedavno si bola 14tt a uz 22 😲 a ja uz mamina hihi boze sak o chvilu nam pojde do skoly 😀 😀

katka444
3. dec 2009

kukala som tvoj album. ale asi si zatial nestihla hodit fotos.

a co Patrik? dobre spinka? neplace?

a co rana po cisarskom? neboli? hoji sa?

katka444
3. dec 2009

ozaj a este mi predpisal magnezium 2x 1tbl

tinika
3. dec 2009

no rana este trocha citliva ale uz spim aj na boku a v pohode vstavam z postele a zohynam sa. Patko spinka krasne, plače len pri papani. Lekarka pvoedala ze mam malo mliečka, ze mame dokrmovat a cez den prikladat častejsie aby sa mu neobratil rezim tak uvidime

vavenka
autor
3. dec 2009

Ahojtee 🙂

Tini tak vitaj 🙂 som rada ze ste uz domka a v pohode zvladate 😉

Kati a utrazvuk ti nerobil? 😕

Ja som tiez bola dnes na poradni, aj na hemato, secko ok, stupel ma 200 g 🙂 cisty exhibicionista - sa natahovalo, zivalo, mavalo, krasne ukazalo tvaricku, pery som videla, dokonca aj sosovky 🙂 akurat ze pupucnikovu snuru malo medzi nozkami, takze pohlavie sme nemohli ani potvrdit, ani vyvratit... No ale nevadi, o 2 tyzdne idem na morfologicky, tak dufam ze sa dozviem uz na 100% 🙂

vavenka
autor
3. dec 2009

Inak k tomu cisarskemu - moja teta (mamina sestra) rodila starsiu cisarskym a o 2,5 roka porodila mladsieho klasicky... Viem, je to uz par desatroci do zadu, neviem ake su teraz postupy, ale da sa to 😉

tinika
3. dec 2009

jedna mudra poistovačka ktorej syn ma nahodou operoval - cisarak povedala ze do 3 rokov len na cisarsky sa rodi tak neviem ako bo mamina ze to somarina ta neriesim sak este mame času na druhe hihi

mum_to_be
3. dec 2009

caute, verca zaspinkala a ja som vas pekne docitala! evus, ja nemam vpadnute bradavky, ale v nemocnici som ich mala od kojenia strasne bolave, vtedy mi klobucik velmi pomohol a uz som pri nom aj zostala. ked som skusala veroniku prilozit bez neho (nedavno) ani neskusala prisat sa, je nan skratka zvyknuta. akurat teda musim davat pozor, aby som ho mala so sebou, ak spime inde ako doma. 🙂
tinika, super, ze ste uz doma. snad to kojenie rozbehnes, bolo by to pre patrika predsa len najlepsie. hlavne si ho fakt casto prikladaj a pi vela tekutin, uvidis, ze to pojde.
vavenka a katka, gratulujem k dobrym vysledkom. katka, aj ja som chcela vzdy lucku alebo kristinku, ale nasi dobr kamarati maju dve dcerky a vies, ake mena dali... takze tak. ale manzel hovori, ze druhe bude kristinka alebo romanko. tak uvidime.

evus
3. dec 2009

tinika,bebu davaju v nemocnici za to,lebo je to reklama dostavaju ju zdarma a to v kazdej porodnici...to uz bud nutrilon,alebo francuzske mlieko,aspon tie dva maju najblizsie k materskemu(to pisu v reklamach 😅 )...castejsie prikladaj,moj nazor a nazor laktacnych poradkyn-mat malo mlieka neexistuje,len si treba babo castejsie prikladat a ono sa to rozbehne,sorry ze tak ti to pisem,ale keby som nezazila,tak ti tu mudre rady nedavam...a treba vela pit...pri karin som mala nieco podobne,na zaciatku nic,malo mlieka,ale kaslala som na umele,Karin mi sice neplakala,ani nic podobne,ale casto som ju mala na cice od zaciatku a potom sa to ustalilo...

mum...tie klobuciky su v pohode a da sa kojit aj s nimi,miska som uz kojila bez nich,takze super

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre