Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
17. feb 2009

Sice minuly mesiac to bolo bud v den ovu, resp. dva dni pred, podľa toho či ff označil ovu spravne. Inač baby, prečo mne ešte ff nikdy neoznačil ovu na isto? Stale len čiarkovane a to si poctivo meriam teplotu 😒

katka444
17. feb 2009

vave tak si to sprijemni testovanim. kazde rano jeden testik 😀 😀 😀 a ciarka bude silniet a silniet a ......

vavenka
autor
17. feb 2009

Tini teraz ti uz oznaci hrubou 🙂
Kati hehe, 8 DPO je fakt este skoro, az taky manik zas niesom 🙂 ale v piatok - nooooo to uz budem 10 DPO 😀 😀 😀

katka444
17. feb 2009

tak sa tesim v piatok na ten tienik co zahlasis.

myslim ze tinike neukaze hrubou ciarou, lebo nema ziadnu dalsiu hodnotu zaznacenu. (hlien atd.)

katka444
17. feb 2009

ale hlavne ze teplota vyskocila a bude vyssia a vyssia a .... 😀

vavenka
autor
17. feb 2009

Kati vsak to, a uz som tych tienikov mala neurekom 😠

katka444
17. feb 2009

vave, ale teraz to bude ten spravny tienik 😉

tinika
17. feb 2009

Aha kati, takže ak nekontrolujem napr. este hlien, ff si nie je isty, lebo ma len jeden parameter - teplotu?

katka444
17. feb 2009

tinika spráááááááávne 🙂

katka444
17. feb 2009

tini a ty teraz pracujes len doma na svojich vlastnych klientoch? a ta nova praca je uz ista?

tinika
17. feb 2009

Vaven neboj, tentoraz to budú správne //.

Kati este som v praci, sef chcel aby som to tu dokončila, ale uvidime, či mu nezamavam skor, je tu strasny bordel, hrozny a neprehladny program ... Nova praca uz je vraj ista, projekt schvaleny, ona aj este jeden chlap chcu mna za uctovnicku, otazne ake budu podmienky čo sa týka toho, ze je to socialny podnik a budu zamestnavat dlhodobo nezamestnanych, ale tam asi nebude zenska, ktora vie učto, lebo by inac robila. Tolko mozme nejaku zobrat ako sekretarku. Plat este netusim aky bude, ale nebudem tam musiet sedieť 8 hod denne a to je tiez dost, lebo budem stihat aj svojich klientov robiť, resp. nejakých nových. uvidime. Jedne čo je na tom zle, ze budem musieť dochadzať 20 km, uvidim či busom alebo autom. A neviem kde budem robiť, lebo v aprili este len maju začat stavať tie budovy a haly, ale ucto treba robiť od začiatku. V stredu alebo štvrtok ma ist moja klientka na jednanie s buducimi konateľmi tak budeme mudrejši

vavenka
autor
17. feb 2009

Tini 20 km je nic, to sa da, tak drzim palce aby vysla praca aj tehulovanie 🙂 Ozaj si pisala ze predvcerom to bola rychlovka a ze si budes ziadat repete, nekonalo sa? 😕

tinika
17. feb 2009

Vaven nie, som došla od klientky o pol 11 zmrznuta a unavena a manzel uz spal som ho len zobudila ze ideme s havou vonku. Takže nič nebolo. Dnes uz to bude asi zbytočne večer. Iba ak... kvoli pozitku 😀 😀

katka444
17. feb 2009

tini 20 km dochadzam aj ja. tak nech pracicka vyjde 😉

tinika
17. feb 2009

Kočky dakujem Vam, ja si tiez myslim ze tam ma dochadzat bude baviť. Do KE napr. by som nechcela, lebo autom by som sa bala a busom este aj po ke 😅 Ale ja budem dochazdať do Veľkého Slivníka, busovu zastavku mam nedaleko kde stoja busy SAD, horsie s vystupenim to je dalej a uvudim, ak daju dobry plat a pojdem na zivnost, tak budem chodiť našim havarovanym autickom. Inac uz ho mame doma od piatku. Hmmm, bolo strieborne, teraz mame čiernu kapotu a predny naraznik, tak je dvojfarebne. Celkom mu to sekne 😀 😀 😀

vavenka
autor
17. feb 2009

Myslim ze v dochadzani za pracou na mna nemate 🙂 cca 70 km 😀 😀

tinika
17. feb 2009

Vaven to fakt???????? Fuha to ty chodis do Bystreho ze? Dobre si pamatam. Tak to je dost. Poznam tu trasu a take useky havarkove tam su občas kolony však?

tinika
17. feb 2009

Zas mi blbne pc alebo tu nikto nič nepíše?

tinika
17. feb 2009

ta čo už obedujete? Ja sa tiež chystam. Mam pizzu zo včera a mam chut na kysle uhorky a kysleho utopenca. mnaaaaaam

vavenka
autor
17. feb 2009

Tini tak tak, dobre si pamatas 🙂

katka444
17. feb 2009

ja som mala zemlovku 🙂

vavenka
autor
17. feb 2009

A ja chlieb s pastekou 😀

katka444
17. feb 2009

vave super dieta 😀 inak ako? od pondelka chudneme? 😉

evus
17. feb 2009

ahojteeeee babule

nam je dnes uz troska lepsie aj maly v noci dobre spinkal,akurat obaja zaspali,idem si nalozit spagety a napapat sa a precitat si vas 🙂

katka444
17. feb 2009

ahoj evus. som rada ze drobcom je uz lepsie. ale mam pocit, ze na mna cosi zacina liest 😝

evus
17. feb 2009

kati,citala som 😒 ...no vladne tu chripkova epidemia,takze sa ani necuduj

katka444
17. feb 2009

uz mi to lezie na nervy. od pred silvestra mi vkuse cosi je. vybrala som uz 2x antb. teraz mam bismoral a v krku nejaky nalez, tak som zvedava co mi nato este da. manzelik bol cez vikend riadne nachladnuty, tak neviem ci to od neho neschytavam. znovu ma zacina boliet v krku a tece mi z nosa a stipu ma oci.
a dnes mam teeeeeeest z angliny 😝 😝

a som sa tesila, ze tento vikend pojdeme konecne polyzovat, no vyzera to ze z toho zase nic nebude 😒

vavenka
autor
17. feb 2009

Kati no a sa teraz na dietu moc necitim, ale aspon sa snazim vecer nevyzierat chladnicku, aj to je lepsie ako nic...Dnes mozno skusim poorbitrekovat, ale este ma dost boli koleno tak neviem neviem 🙂

katka444
17. feb 2009

no ja zacnem tiez tym, ze vecer menej jest a 2-3 x do tyzdna cvicit. uvidim, ci mi to vydrzi aspon 2 tt 😀

katka444
17. feb 2009

evus inak dobru chut ku spagetkam 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre