Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

mum_to_be
3. dec 2009

aspon uz nemas pracu s ich umyvanim 🙂 a hlavne mat to v hlave, aby ich clovek nezabudol doma, ked niekam ide...

mum_to_be
3. dec 2009

aj ja suhlasim s tym, ze malo mlieka neexistuje, ani riedke mlieko a podobne. je to otazka dostatku tekutin a casteho prikladania.

evus
3. dec 2009

mum,vsak to,furt ich umyvat a nezabudnut

vavenka
autor
3. dec 2009

Caute zeny, tu sa uz koji?
Aj ja uz kcem 🙄
A musim vam zahlasit, od vcera pocitujem sklbkanie v podbusku 😀 😀

evus
3. dec 2009

vavenka,veru koji,aj teba to caka nemboj...iiiiiha,tak uz pohyby citis?supeeeer

vavenka
autor
3. dec 2009

Evus hej, uz citim, sa tesim velmi 🙂
A co vy? Ako sa mate? Mangel poslucha? 😉 A co deturence? Citala som ze stupel uz pobehuje za tebou, kokso ako to leti hrozne, sa mi az verit nechce.....
Ozaj, aky mas ty a aj ostatne maminy nazor na monitor dychu? Rozmyslam nad tym, ci ano ci nie, nejde ani tak o prachy, lebo na mimi uz kupis aj za 50-60 eur a potom by sa to predalo dalej, takze vydavok minimalny, len som uz pocula z viacerych stran ze to robi viac neplechy ako osohu 😖 a ze sa to hrozne kazi,.... Tak neviem.....

evus
3. dec 2009

vaven,my v pohode...uz tri tyzdne nekojim,maly sa odstavil sam od seba,takze pohoda...mangel tiez ok,pocuva,musi 🙂,ja monitor dychu nemam,ani som ho nemala,tak ti neviem povedat...inak ani by som nerozmyslala nad tym,ze ho kupim,naco malovat certa na stenu 😉

vavenka
autor
3. dec 2009

Evus presne tak, som dnes kecala s kamoskou /co ma dvojicky/ a vsade polemika o tom a hentom - som sa normalne uz vytocila a som zahlasila ze mne netreba ani pupocnikovu krv, ani monitor dychu, ze mna sa tieto diagnozy tykat nebudu a hotovo 😀 😀 Uz dnes tolko "vymozenosti" je - od chranicov na rohy a rury a chladnicky a neviem co, sa v tom normalne nestiham orientovat 🙄

evus
3. dec 2009

vaven,citas mi myslienky,ja som taka ista,zatala som sa a povedala som si,ze mna sa tiez taketo veci netykaju...a pupocnikova krv sa da odkupit a tym sa utesujem 😅

vavenka
autor
3. dec 2009

Evus presne tak...
No nic idem drichmat, dnes som od polsiedmej na nohach, uz sa mi oky zatvaraju....
Tak dobru nocku 😉

tinika
3. dec 2009

kocky sak ja tolko vody pijem jak este nikdy. ale maly pije malo a ked odsavam ta skoro nič neide. A ked richme tak ho mam budit aby častejsie sal?? a len plače potom neivme čo robit.
inac ja som chcela darovat tu krv pupocnikovu ale akosi teraz ani netusim ci mi ju vzali, vraj aj pri cisarskom sa to da. A mozno sa mi to podari zistit od jednej kočky čo pri tom bola hihi

tinika
3. dec 2009

No baby, som po sprche este raz odsala a skoro 70 hihi len to vidim biedne čo sa tyka patkoveho sania, asi budem odsavat a davat vo flasi, bo on akosi popapa trocha a uz sa len bavi a mne sa potom naleju prsia a boli jak svina hihi
no a budem musiet sprchovat dvakrat denne asi bo teple obklady a masaze cez den velmi nepomoholi a po sprche samo tieklo
bru noc

katka444
4. dec 2009

ahojte,

vavenka sono nebolo, lebo mi robil min. tyzden to morfo. a mam z neho taky pocit, ze dalsie sa chysta spravit az to v 30 tt. nejako ma strasne vela pacientiek. aj vcera bola furt plna cakaren. aj sestricka sa uz stazovala. 😖 tak to vidim ze nem stiha. keby este kazdej aj sono mal robit.
ale asi pojdeme na 3D 🙂 si to chceme vybavit za rozumnu cenu.

vave a gratulujem k pohybom.

vavenka
autor
4. dec 2009

Kati dakujem 🙂
No tak ja mam potom stastie, moja gyndroska do mna vzdy kebn strci palec na koze, ci je krcok zavrety a hned laham na postel a sonujeme 🙂 ja si ani neviem predstavit na co by som tam chodila, kebyze mi nepozrie stupla 🙂 tlak si viem pomerat aj sama 😝 V podstate okrem tejto mesacnej prestavky, ja som malu videla kazde dva tyzdne, aj teraz to tak bude - 16 mam morfoloicky a zas 4.1. poradna 🙂

Tini tak asponze po sprche sa ti pustilo.... A myslis ze Patko sa uz nenauci sat? Lebo to je dost o drzku, v kuse odsavat.... Teraz papa malinko, ale tak o 2 mesiace ti uz na posedenie spase aj 200..... Akurat vcera mi dvojickova kamoska hovorila ze jej chlapci (2,5 mesiaca) by mali zjest denne 800 ml.... Tak si vies predstavit, ze o dva mesiace si budes liter denne odsavat? 😕

evitkamalicka
4. dec 2009

ahoj dievcata 🙂 ....miminka v bruskach posluchaju?

vavenka
autor
4. dec 2009

Caau Evit, moje ano, len sa nam kotuha vcera neukazalo, malo pupucnoikovu medzi nozkami 🙄 🙄 🙄
A tvoje? 😉 ako sa citis?

evitkamalicka
4. dec 2009

celkom dobre, len ked mam prazdny zaludok tak mi je zle, takze musim castejsie a po menej jest

vavenka
autor
4. dec 2009

Evit presne aj ja, este doteraz to mam, ked ostanem hladna tak ma az napina.... Takze furt mam daco pri sebe, aspon nejaku napolitanku v kabele ked niekam idem...
Pri Adamkovi si nemala nevolnosti, zvracanie a tak?

maxii
4. dec 2009

jeeej vave, gratulujem k pohybom 😀 😅 😅

kati, aj ja predsa len uvazujem nad tym 3D, este nie som rozhodnuta, ale dnes sa o tom este raz porozpravam s mangelom....zeby sme to este do vianoc stihli...aj ked 21.12. mam poradnu a to mi isto spravim take rychle sono, ale len 2D ona robi...

inak vcera vecer som nemohla zaspat co ma mala tak stuchala v bruchu....so sa az smiat musela 😀 😀 vkuse ked uz som uz uz zaspavala tak take stuchance do boku brucha ze az 😀 😀 otocila som sa, a zas na druhu stranu to iste 😀 a tak dokola...za taky mesiac uz to bude asi aj boliet 😕 😕 😅

katka444
4. dec 2009

ahoj evit-tehulka 🙂

inak pribrala som za mesiac dalsie 3kg. sestricko hned, ze nejako moc. ale tiez nemozem ostat hladna, lebo mi je potom zle. spolu som uz pribrala 6 kg. ak to pojde takto dalej, to priberiem kolko 😖

maxii
4. dec 2009

moje nevolnosti nastastie (kop klop) zmizli uderom toho 13teho tyzdna...dovtedy mi bolo mizerne, ale odvtedy aj ekd som hladna nic mi nenilen potom viac zjem 😀

maxii
4. dec 2009

hehe kati aj ja mam 6 kg hore 😀 ked s avecer vazim tak mam hore 7,5kg 😕

katka444
4. dec 2009

ahoj maxi, ale na tebe sa to strati. a ja som bohvieaka chuda nebola ani pred tehu. tak ked mii este aj cosi po porode ostane, tak to isto pojde tazko dole.

katka444
4. dec 2009

aaaaaaaaale to je jedno. vsak vybehame s kocikmi 🙂
maxi kedy idete kupovat kocar?

zuzub
4. dec 2009

ahojte 🙂 vavenka, gratulujem k pohybom 😉 ja stále nič ☹ už mám normálne obavy, ved už budem v 19tt....budúci štvrtok mám poradnu tak dúfam, že bude všetko ok

vavenka
autor
4. dec 2009

Ahoj Maxii 🙂

Takze mala uz riadne vystraja v brusku 🙂

Kati neries kila, ja uz mam 5 navyse, a to som mesiac pozadu....Mne je jedno kolko priberem, uz som zmierena s tym ze to bude vyse 20 kg.... Ja len dufam ze nepopraska koza... Kila zhodis, ale so striami uz nespravis nic 😖

maxii
4. dec 2009

zuzi neboj bude...mozno mas placentu vpredu a ta tlmi pohyby ze ich necitis, ale isto uz cochvila zacnes 😅

kati po vianociach to vidim realne ze zacneme obzerat kociky.....vy??

vavenka
autor
4. dec 2009

Zuzi aj ja som mala obavy, ale neboj nic, este stale mas na pohyby cas.... Su baby ktre az 22tt zacali nieco pocitovat... Je to hrozne individualne 😅

evitkamalicka
4. dec 2009

vavenka nie pri Adamkovi som nic take nemala

katka444
4. dec 2009

ahoj zuzub, nemboj, ja som si to naplno zacala uvedomovat len minuly tyzden. takze v pohode. a ked spatne rozmyslam, tak som to uz citila aj skor, len som si nebola ista.
maxi, ja som uz bola nieco obzret. a este sa chystame v sobotu s mm. potom este cez vianoce pokukam nejake recenzie na nete a po novom roku to rozbehneme naplno.

vavenka no ja strie nastastie este nemam ziadne, klop, klop. a myslim, ze pri babatkach veru zhodime. a mam doma DVD cviecenie pre tehotne na fit lopte. tak idem intenzivne cvicit. vcera som sa veru aj spotila. ale bolo to super. sedis si na lopte a cvicis a este sa aj spotis 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre