Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
5. dec 2009

no, nejake fotky uz mam v albume, este pridu dalsie 🙂

vavenka
autor
5. dec 2009

Idem kuk 😉

vavenka
autor
5. dec 2009

Tini hrozne vam to aj s mangelom pristane, vyzerate stastne 🙂
Slni krasna babika, tak nech je dobra a zdrava aby si sa rychlo mohla dat do kopy 🙂

zuzub
5. dec 2009

tini Paťulko je zlatý, peknučká rodinka ste 😉

vavenka
autor
5. dec 2009

Zuzub ako sa mame? Hmm, uz 19tka, leti nam to, co? Ved uz sme v podstate v polovici, uvedomujes si to? 😎

zuzub
5. dec 2009

juuj vavenka, ozaj už to akosi celkom aj ubieha 😀
baby dnes mám pečúci den, už od rána vypekám,zajtra máme veľkú oslavu, moja babinaala 75rokov, tak sa teším 🙂

vavenka
autor
5. dec 2009

Zuzi no to uz hej, my sme nasej robili v lete 80tku, tiez mala tortu s 80tkou cislom, ta sa jej pacila najviac 😀 😀 Este je sice ako tak ciperka, ale uz na nej vidno ze sa pomaly ale isto vracia do detskych cias, predpokladam ze v 85ke bude uz ako babka zo slunce seno jahody 😀 😀 😀

slniecko4
5. dec 2009

ahojte babuľky,všetkým vám ďakujem za gratulácie,som fakt šťastná,že ju mám. 🙂 Je nádherná,len začala štrajkovať,keď už mi konečne rozťahala prsník,tak dostala žltačku a ju vzali pod tú lampičku,čiže,kým mi ju prinesú,spinká,aj ráno o polšiestej,aj teraz o poldesiatej,za hodinku ju nezobudím a oni ju dokrmia z fľaše.Tak dúfam,že neskončím na umelom mlieku,ale to nejak rozkojíme..
vy babenky ako sa máte? pozerám,že vám tie tehu týždne pomaly,ale isto ubiehajú.. 🙂 Onedlho už aj vaše bábiky obzeráme v albumoch.. 🙂
čo porábate cez víkend?

vavenka
autor
5. dec 2009

Slni urcite sa to vsetko rozbehne... A silnu ma zltacku?

No my dnes ideme pre vianocny stromcek do Baumaxu a potom chcem ist do TEsca sa pomotat na malinke veci, ci nemaju nejake akcie 😉
Vcera som vyprazala rezne, mam k nim opekane zemiacky, takze nevarim, a vecer sme pozvani na mikulassku party, sa hrozne tesim - majitel podniku (asi 120 kg) bude snehulienka a jeho partak (taky 50 kg suchtar) bude cert 😀 😀 dufam ze bude sranda 🙂

Joj to hej, prvy trimester sa mi vliekol, ale teraz uz nestiham sledovat ako to leti 🙂 a za tento tyzden mi hrozne narastlo brucho, az nechapem, uz normalne kabat nezapnem !!

slniecko4
5. dec 2009

vave,tak to máš pekný program.. 🙂 hlavne ten večer ti závidím,to bude dobrá sranda.. 😀 a už vieš,čo budete mať,že idete na malinké veci? Či len také neutrálne farby?
No a nebudem hovoriť,že taký rezeň a opekané zamiačky by som si aj ja dala,my od pondelka do piatku sme mali každý deň to isté,zemiakovú kašu a mäso s omáčkou,v pondelok na večeru,v utorok na obed,v stredu na večeru,vo štvrtok na obed a v piatok na večeru,akurát namiesto tej zemiakovej kaše nám dali cestovinu.. 😀 vynikajúca strava,papaj dobre,kým môžeš.. 🙂
a kde máš to veľké brucho? 😲 veď v albume máš také rozkošnučké.. 😵

dzou
5. dec 2009

jeeeeeee slni ty uz mas babetkooooooooooo ja som nevedela obcas som sa spytala co je s tebou ale nikdy som nezastihla ci mi niekto odpovedal... gratulujem 😵

slniecko4
5. dec 2009

dzou,hej,konečne,prenechala som ti miesto,tak šup na to. 😵

dzou
5. dec 2009

jeeeeeeeee a aka je kraaaaaaaaasna 😵 no podarila sa vam 😀
jaj no do mojej ovulky ma este aj niekto predbehne 😀 teraz som len 6dc ale tak budem sa snazit o 106 prevziat tvoje miesto 😀

tinika
5. dec 2009

kočky dakovam, poobede alebo zajtra este pridam, teraz vyvaram plienky a ideme este doupratovat detsku izbu a papat obedik

dzou
5. dec 2009

jeeeeeeej aj tinika je tu 😵 ako sa mas? patko je kraaaaaaasny tiez 😵

slniecko4
5. dec 2009

dzou,neboj nič.. 🙂 nechali sme vám tu dve miesta,ja aj tinika. 🙂

vavenka
autor
5. dec 2009

Slni no ved pisem ze teraz posledne dni mi tak vybehlo 😀 😀
Tak nic moc, strava v nemocke, esteze ze ja mam nemocnicu pod nosom, tak mi bude herec nosit z domu 🙂 aj ked, mne asi nezaskodi dietka, lebo uz som rozkysnuta jak knedla, a to mam to priberacie obdobie estelen pred sebou 😀 😀
Dzou tak treba nakupit afrodiziaka a poctivo sa trtulit 😅 😅 😅 na silvestra dufam zahlasis // 😅 😅
Tini kolko mas latkovych plienok? Ja asi budem musiet kupit, len netusim kolko, takych 20 bude dost?

slniecko4
5. dec 2009

vave,ja mám 40 látkových. A bruško mne začalo rásť až od 6 mesiaca,dovtedy sa všetci len pýtali,odkiaľ som tie prsia nabrala. 😀 ale ináč,v porodke v pondelok na večeri sa ma jedna pýtala,či som rodila v nedeľu a ja na ňu,reku,šak bruško mám,ja až zajtra idem rodiť.. 😀
dzou,tak presne,na silvestra s dvomi //,december pekný mesiac,vianoce,čas krásny,tak len v postieľke tráviť voľné chvíle.. 🙂

vavenka
autor
5. dec 2009

Slni no to hej, malinke krasne brusino si mala, stastna to zena 🙂 Ja mam teraz pomaly uz take ako ty v 36tt 😀

slniecko4
5. dec 2009

vave, 😀 ale vieš čo,z niektorých báb tu v pôrodke som zostala prekvapená,čo sú už po pôrode a im zostali brušká,že ja by tipla,že ešte len sú pred pôrodom. neviem,od čoho to závisí..

vavenka
autor
5. dec 2009

Slni no asi od typu postavy, tvaru maternice, niekomu sa babatko ulozi skor v do stran, niekomu vystupi do predu, asi aj od metabolizmu, kolko sa ti nauklada do zasob a tak 😀 Co mam kamosky maminy tak tiez im zostali bruska, ale postupne to ide dole, ako sa stahuje maternice a chudnu 😉

tinika
5. dec 2009

Vave neviem kolko ale ja davam normalne takze dost mam, keby ze davas pampersky tak stač imenej ale neviem kolko, podla toho kolko budes mat tak často budes prat hihi ja vyvaram akurat hihi
dzou mam sa fajn, ja normlane fičim na takom rezime ze mi nechyba spanok, v noci zyvam a tak ale rano ked začnem dačo robit idem akoby nič hihi
a maly od rana vyspava, hlavne ze v noci buntosil betar jeden

tinika
5. dec 2009

uz sa naviackrat preberal tak mozno uz o chvilu vstane, som si odsala mliečko skoro 80 hura tak dame mu papat

dzou
5. dec 2009

diki baby no afrodiziaka mam ale akurat v podobe vitaminov 😀 pre mm selen ACE a zinok a pre mna take speci co sa daju kupit tu v UK tak snad na silvestra pijem mineralku 😵 mrcha ma prist akurat 30 tak to stiam zistit 😉

slniecko4
5. dec 2009

tini,akú máš odsávačku? a používaš normálne plienky? ja huggies jednorázovky.
dzou,tak dáš vedieť výsledok na silvestra.. 🙂

tinika
5. dec 2009

kocky, skusene maminy, poradte este taku vec. maly sa budi ale potom občas este zaspi, mam ho uz prebalit a o nsa preberie a dat papat, abo čakat kym spusti veeelky rev a prebalovanie bude trvat dlhsie 😀 bo začne rozhadzovat ručičkami nozičkami 🙂 ?

dzou
5. dec 2009

jasne 😵 slni a ty si este v porodnici?

tinika
5. dec 2009

slni v nemocke aj my sme mali pampersky a doma vačšinou normalne latkove, len ked ideme k lekarke a tak tak davam pampersky a odsavacku mam chico ci jak sa to pise svagrina vravela ze jej vsetko mlieko slo mimo ta odsavala ručne, ale jej maly uz davno pije s prsnika a ja som si nasla system a ide mi to fajn bez nej by som bola stratena. hoci ruky bolia dost ale vzdy je to rychlejsie ako ručne

slniecko4
5. dec 2009

tini,ale ručná je,nie elektrická?

slniecko4
5. dec 2009

dzou,ešte hej,v utorok v noci som rodila,zajtra mi majú vybrať svorky po cisárskom.. idem na oed a pak kojiť,tak pa zatím.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre