Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

dzou
5. dec 2009

a to tam mas aj net? no aka vymozenost 😀 takze si teda rodila cisarom... no hlavne ze ste obe ok a teda som citala ze petka ma zltacku tak zelam skore uzdravenie 😉

vavenka
autor
5. dec 2009

Dzou dik za upozornenie 😉

Ja sa chystam na jednorazovky, latkove plienky len tak na odgrgnutie a na siroke balenie, aby bola v nohavickach... No ved uvidim, kupim 20 a ked bude malo tak sa dokupi 🙂 myslim ze ked len ako podbradnik sa plienka pouziva, tak ani vyvarat netreba, vsak?

tinika
5. dec 2009

slni veru ručná

tinika
5. dec 2009

😀 vave ja vyvaram vsetky bo nemam tri kose aby som to triedila 😀 😀 ale ked bude vačši uz nebudem v yvarat a hodim do pracky na 90-ku

vavenka
autor
5. dec 2009

Tini no to je jasne, ked ich mas aj ako klasicke plienky, tak teraz treba vyvarat....
To kolko denne tak spotrebujes?

tinika
5. dec 2009

vave kedy ako a občas davam pampers ked uz maly velmi hadze nozickami ze sa mi nedar ho zabalit 😀 jak dnes v noci napr. no tak v podstate podla toho kolkokrat vstane a ide papat tak ho prebalujem a vačšinou je minimalne popiskany

tinika
5. dec 2009

kocky som sa prave povazila napana a uz mam len 2 kg navyse oproti tomu čo som mala pred porodom, len neviem prečo mam potom take veeeelke brucho, som si včera bola kupovat nohavky na krstiny čo nemam čo obliest hihi

vavenka
autor
5. dec 2009

Tino to mas super, asi si zhodila z nejekaj inej casti tela 😉 a ked splasne brusko, tak budes ako modelka 😅 😅

tinika
5. dec 2009

no od modelky est budem mat daleko ale zda sa mi ze mam mensi zadok 😀

zuzub
5. dec 2009

inak vám poviem, že tie jednorázové plienky, to je aké uľahčenie života žien 😀 😀 😀

tinika
5. dec 2009

zuzub hej, ale napr. moja neter ich velmi neznasala a navyse sa dlho učila na nočnik

vavenka
autor
5. dec 2009

Zuzub no to ano, dakujem dnesnej dobe za taketo vymozenosti 🙂
Tini no jasne, ked ma dieta s tym problem tak nic ine nezostava, len latkove, ale tak dufam ze to nebude nas pripad 🙂

tinika
5. dec 2009

no som utz blba v nemocke ze moze cumel na ukludnenie, na nete ze nemoze do 6tt no kto sa ma z tych rad vyznat, kazdy hovori inac, kaslem na to

zuzub
5. dec 2009

kto vie čo vymyslia o pár rokov 😕

tinika
5. dec 2009

zuzi ako tak sledujem trendy v inych oblastiach tak sa asi vratime spat hihi zrazu stare je dobre 😀

vavenka
autor
5. dec 2009

Tini no to by som netvrdila 🙂 tie novodobe latkove plienky su uplne ine, ale stale ich treba prat, susit, zehlit....
Je ale pravda ze tieto jednorazovky su riadna zataz na zivotne prostredie... Co uz...

ingulik
5. dec 2009

ahojky baby...
vave ja som strie nemala vobec...pouzivala som elastiQ
slniecko blahozelam, mala je krasna 🙂

vavenka
autor
5. dec 2009

Ingu tak prepac 🙂
Ale niektora pisala proste ze 2 tyzdne pred porodom jej brusko popraskalo 🙂

tinika
5. dec 2009

ingu ja som tiez pouzivala ten krem plus este jedne na striedačku a aj tak som strie mala ☹

katka444
5. dec 2009

zuzub, ten denník tehulky je parada. ten 2. mesiac to akoby som to do bodky písala ja 😀 😀 😀

katka444
5. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀

tak ten denník ja perfektný. dobre som sa pobavila 😀

tinika
5. dec 2009

som prihodila dalsie fotky a este budu
aky dennik???

evitkamalicka
5. dec 2009

tinika krasne fotecky

katka444
5. dec 2009

jeeej slniecko gratulujeeeem a hlavne veeeela zdravíííííííííííííčka obom 🙂

katka444
5. dec 2009
tinika
5. dec 2009

evitka dakovam

katka444
5. dec 2009

tinika, patrik je nádhernučkýýýýýýýýýýýý 🙂

tinika
5. dec 2009

kat dakovam zajtra este prihodim fotecky čo mam v mobile papa

vavenka
autor
6. dec 2009

Prajem peknu nedelu, aky bol mikulas?
My sme boli na tej party, som sa uz davno tak dobre nezasmiala 🙂 aaa vyhrala som v tombole zehlicku a bola tam vyborna torta a vela inej papkanicea paradny program, mikulas ako sa patri 😉

tinika
6. dec 2009

ahojte aj ja prajem krasneho mikulasa, moj mm bol včera nakupovat a doniesol mi mikulasa a ja este ani čižmy nevybrala hihi ja pre neho nič nemam tak povedal ze som doniesla smolka z nemocnice 🙂
smolko sa v noci často budi, poplačkava, hoci je prebaleny, napapany, ked ho zoberieme na ruky zaspi, ale to ho učit nechcem, neviete inu fintu? A rano sme papali trocha s prsnika, beriem to ako uspech

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre