Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
6. dec 2009

a uz mam len pol kila navyse, len neviem kde tie kila zmizli ked mam brucho take velke ☹

katka444
6. dec 2009

ahojte 🙂 krasneho mikulasa zelaaaam 🙂 🙂 🙂

tinika
6. dec 2009

ahoj kati aj tebe, dalsie fotky som hodila

katka444
6. dec 2009

idem kuknut

katka444
6. dec 2009

krasnucký ste vsetci traja 🙂 a Paťko aký pohodák, podlozy si rucicku a spinka 🙂

a pouzivas kosielky, ci len dupacky? a je lepsia perinka? alebo v pohode aj v tej zavinovacke je na pevno?

tinika
6. dec 2009

jo ale budi sa v noci, mrnci aj ked je prebaleny ,napapany neviem čo s nim
kosielky pouzivam a svetriky a striedam s body ako sa mi chce. perinka je teplučka a maly ma stale studene ručky, cez den je v zavinovačke vačšinou a aj tam je napevno

katka444
6. dec 2009

😲 😲 😲 podlozi s y

to mam z toho twixu od mikulasa, co som zjedla na ranajky 😀

tinika
6. dec 2009

hihi ja som včera večer napisala ze čizmi
ta peto na fb hned opravoval za mnou

katka444
6. dec 2009

no asi si budete musiet obaja zvyknut na nejaky ten rytmus. to este chvilku potrva. mozno chce byt aj v noci hore, tak ako cez den. a papate s prs? treba len stale prikladat a prikladat.

tinika
6. dec 2009

no rano sme papali s prsnika jedneho ale nie vela, ale aj tak pokrok, ja mam aj tak este malo mliečka stale, a to pijem čaj jak salena

katka444
6. dec 2009

jezus zase tam mam chybu 😀

katka444
6. dec 2009

ono aj tym prikladanim sa ti rozbehne. len to netreba vzdavat.

tinika
6. dec 2009

hihi ani som si nevsimla hihi a ja ti odpustam, no nič idem vybalit vecicky čo nasi este doniesli a poukladat kym maly spinka

tinika
6. dec 2009

sa snazim aspon na chvilu ho prikladat, aby sme neboli nervozni obaja
ty pocuvaj ja tam chybu nevidim asi mi uz sibe hihi

katka444
6. dec 2009

to je fajn, ze nevydis. aspon sa nem musim hanbit 🙂

ja sa uz tesim, ked mi svagrinka donesie vecicky a budem si ich obzerat a triedit 🙂

a kocik ste asi este neskusali, co?

tinika
6. dec 2009

teraz vidim hihi
hej vyskusali v piatok bo sme boli po uradoch ta sme sa vytesovali, mm tak pristal boli zladeny, bo ma tiez cierno modru vetrovku hihi

tinika
6. dec 2009

VIDIM nie VYDIm hihi ale tam hore furt nevidim

katka444
6. dec 2009

a aky mas prvy dojem s kocika?

vavenka
autor
6. dec 2009

Pozeram ze pravopisne okienko je tu 🙂
Tini ja som citala, ze dokonca az do roka babatka - ak si ziada fyzicky kontakt, tak ho treba mat, ked chce byt na rukach, alebo s tebou v posteli, tak ho treba nechat, na vychovu este bude dost casu,......

tinika
6. dec 2009

katka som uplne spokojna, lahucko sa manipuluje, ručka sa da nastavit mne nizsie manzelovi vyssie zatial som uplne spokojna, uvidime ako ho este budem do pivnice davat

zuzub
7. dec 2009

pekný pondelok 🙂 ako sa máte?

katka444
7. dec 2009

ahojteee,
dneska mam nejaky blby den. najradsej by som isla domov do postele. nic sa mi nechceeeeeeee

katka444
7. dec 2009

v sobotu sme boli s mm kuknut v jednom obchode s kocikmi. mali tam camarello q12 a espiro GTX. espiro sa mi teda pacil viac. bol ale mensi. vanicka len 71 cm dlha. ale bol lahsi ako q12. ten sa mi zdal dost tazky a to sportova cast u q12 ma neoslovila. tak neviem 😒 . rada by som vydela nazivo bexu. ten sa mi teraz celkom pozdava. len ho musim vidiet.

tinika
7. dec 2009

bre ranko
evi a ostatne maminky, prebalujete deturence pred kojenim alebo po? lebo v nemocke kazali pred, ale maly potom uz nechce z prsnika bo sa unavi. Ked ho najprv nakojim tak aj papa, hoci neviem kolko, ale zrejme malo bo dokrmujeme este ale uz aj to je uspech
inac včera v noci mi odisla odsavačka mm o polnoci siel kupit novu do lekarne a az ked sa vratil ta sa pyta ze kdy to vlastne vypil to pivo 😀 hrozne
inac maly aj ked si odgrgne tak sa občas povracka aj po 5 minutach prečo?? neviete poradiť? občas sa cítim taka nemozna matka 😢

zuzub
7. dec 2009

kati ja tiež uvažujem nad tým Espiro GTX, u nás ich teraz behá veľa po sídlisku 😀 a ved nevadí, že je menšia vanička, my budeme mať letné bábätka tam nepotrebuješ ani fusák ani nič skôr by ma zaujmal aký veľký je šporťák.....

vavenka
autor
7. dec 2009

Ahoj Tini,
moja klud, urcite to ide vyborne, tie pocity su asi normalne, vsetko bude dobre 😵 😵 😵
Kamoska prebaluje tiez pred krmenim, lebo ked s chlapcami potom naraba (az po krmeni), tak sa zvyknu povracat.... Po popani vacsinou odgrgnu a zadriemu.....
A myslim ze aj to grckanie je asi normalne, mozno ma maly reflux, to novorodeniatka zvyknu.... Uz u teba bola detska lekarka? Rob si poznamky a vsetko sa popytaj lekarky, ked pojdete na poraddnu......

tinika
7. dec 2009

vave my sme boli u lekarky a ideme zajtra zas tak sa popytam. No som kludna, len ma mrzi ze to s kojenim neide tak lahko ako som si myslela. Som začala tak kojit ze malečho rozbalim aby sa lepsie prikladal a papa len mam pocit ze potom sa uz len hra a vypije malo mliečka, ja ked odsajem tak tiez mam max. 70 a mal by vypit tak 80-90.

zuzub
7. dec 2009

asi to chce pri tom kojení len trpezlivosť neboj tinika pôjde to lepšie, ved Paťko má len niečo vyše týždna 😉

snazivazuzi
7. dec 2009

Ahoj Tinika,
gratulujem k málému Patrikovi, je velmi zlaty, veeeeky fesák to bude! 🙂
Ako sa más? Vsetko OK? Nemám cas vsetko citat, tak sorry ak si uz o tom pisla.... mliecko más? Nic neboli? Jazva je v poriadku?

katka444
7. dec 2009

tini tiez si myslim, ze lepsie prebalit pred kojenim, lebo po zvyknu babtka hned zaspinkat. tak aby si ho uz nerusila. najlepsie bude ked sa nato vsetko popýtaš pediatra.

zuzub, mne praveze radia radsej vacsiu vanicku, ze ak sa bude chciet babo vozit este aj po pol roku vo vanicke, tak je na zimu lepsia ta vanicka. niektore, ked isli akurat po pol roku do zimy, tak sa vozili aj do 9 mes. vo vanicke. hm, tak neviem. keby mi niekto povedal, ci to nase babo oblezi vo vanicke, alebo bude chciet uz len sedkat. 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre