Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
7. dec 2009

prave sme dopapali z prsnikov a uz hajame hura ja sa tak tesim, tentokrat bez prikrmu

zuzub
7. dec 2009

no vidíš tini, pôjde to neboj 😉

danka24
7. dec 2009

vavi dakujeme .. 😵 😵 klarka poslucha papa a spinka a usmieva sa 😀 zlatunka .. taka mamina cicka 😉 😀
no my sme tiez kociar kupovali v pl ale v nowom sanzi v obchode v babylande .. tam maju veelky vyber kociarov a fakt suprove ceny a mas aj zaruku normalne .. ten babyland je v areali merkury marketu a hned vedla je aj real 😉 odporucam ist tam a v tom reali nakupis plienky za lacno o polovicu lacnejsie nez u nas.. 😉

vavenka
autor
7. dec 2009

Dani tak super, dakujem za tipa.....
A tesim sa ze sa mate dobre, ty sa ako citis? Vsetko v poriadku? Mliecko mas?

tinika
7. dec 2009

dani gratulujem k babetku, pekne meno ste vybrali 😉 a je nadherna

danka24
7. dec 2009

vavi 😉 uz sa mam dobre uz aj sedim normalne a nekrivam 😀 a mliecko mam skusame vsetko mozne aby sa tvorilo ...
tinika dakujem aj my blahozelame k babatku a prajeme vam vela zdravicka a vela mliecka .. skus zaprazenu polievku si robit alebo vtacie mlieko papkat a vela pit a budes mat mliecka 😉

vavenka
autor
7. dec 2009

Dani tak to je skvele 🙂
Ja uz sa neviem dockat 16teho, ideme na morfologicky, uz by som hrozne chcela mat potvrdene pohlavie 😅
Kolko kg ti ostalo?
Inak dievcata dnes som s hrozou zistila ze uz mam 6!! kg navyse, musim obmedzit sladke 😠

zuzub
7. dec 2009

ja som zvedavá vo štvrtok na poradnu koľko som pribrala ale tak tipujem 3-4kg 😒

danka24
7. dec 2009

vavi asi 4kg 😉

danka24
7. dec 2009

no vavi budem drzat palce urcite bude vsetko v poriadku a som zvedava na pohlavie 😀

vavenka
autor
7. dec 2009

Dani no tak to mas bomba, o mesiac si na tom lepsie ako pred porodom 😀
Dakujem, no asi si vies predstavit aka som uz nedockava 😀 😀
Minuly tyzden som mala poradnu, vsetko je ok, stupel mal 200g, tripple dopadli na vybornu, male sa vrtelo jedna radost, takze toho sa nebojim, teda uz si nepripustam vobec ze by sa nieco malo pokazit, len minule sme mali pupocnik medzi nozkami, takze musim pockat.....

zuzub
7. dec 2009

ja som zvedavá na toho nášho krpčeka, či sa nám ukáže kto vlastne je, teraz vo štvrtok, musím mu dohovoriť 😅

vavenka
autor
7. dec 2009

Zuzi no to by si mala 😅 😅 Takze stvrtok ides? Juj aj ja som zvedava..... A citak mas na co? 😉

zuzub
7. dec 2009

hej vo štvrtok mám poradnu, som zvedavá, myslím, že chalan, ale už začínam aj trošku pochybovať 😀

tinika
7. dec 2009

dani pijem čajiky pre kojacie maminky, mliečko ja nemozem, ale diem robit vajičkovu poliekvu zapraškovu 😉

tinika
7. dec 2009

evi mam maleho prikladat aj kazdu hodinu ked sa zobudi? Alebo ako často? Bo v nemocke vraveli ze 2-3 hodiny ale ta oni tam maju iny rezim

tinika
7. dec 2009

zuzi natieram si brucho - strie, lebo ma to svrbi stipe

danka24
7. dec 2009

tini ja malu prikladam stale ked chce.. 😉

vavenka
autor
7. dec 2009

Dani a v noci spinka?
Joj ja uz by som najradsej mala stupla tiez pri sebe, tak uz polovicu v brusku mame za sebou, sa mi to ale zda este stale strasne daleko 😅 😅

tinika
7. dec 2009

dani ja tiez ale ked on potom vypluva, plače hlada ale nechce, ked mu dam cumel zaspi uz

ingulik
7. dec 2009

ahjte babule 🙂
ja len na skok, tiez nie je moc casu...ani nestihnem precitat co ste popisali
tini...ja tiez malu prikladam kedy chce, niekedy aj kazdu hodinu...a cumel nechce ani keby neviem co bolo, ypluva ho stale 🙂

tinika
7. dec 2009

ingu ale moj vypluva klobucik zrejme ked uz nechce a cumel vypluva tiez, len ked plače ta ho ukludni trocha

tinika
7. dec 2009

inac od porodu čo som mala hnačky mam teraz take zapchy, raz denne sa mi podari ist a trapim sa jak ...

vavenka
autor
7. dec 2009

Tini no to mas este super, ja ked sa mne podari 2x do tyzdna tak sa tesim, raz denne je skvele nahodou 🙂

tinika
7. dec 2009

vavi sak hej, len ja idem 10x ze uz uz a nic a take tlaky ze az 😀

pipimiska
7. dec 2009

ahojtee 🙂
tini presne ja to tiez prezivam,idem aj desat krat,tlaky poriadne a von nejde..ale pred 4 dnami co som bola na poradni mi gyndos predpisal gel dufalac ten je na riedenie stolice a na zapchy a mozu ho aj tehotne aj kojacie zeny 😉 aa klop klop klop je to lepsie

bonsai
7. dec 2009

katka444..ďakujem..ale až teraz sim sa dostala k PC..dosť neskoro..ale to vieš..už chystám nejaké tie dobrotky na vianoce..a teraz toho nestíham tak veľa..

vavenka
autor
7. dec 2009

Cau pipi, tak uz si sa prehupla za polovicu 🙂 ako sa mas?
Tini no to hej, tie tlaky mavam aj ja, ale uz som si zvykla ze idem maximalne raz za tri dni 😉

Ingu ahooj, to uz pomaly polroka mate?? Kokso pekne 🙂 Sa nenazdame a ide rodit Katka s Maxii.....

ingulik
7. dec 2009

vavi...veru leti to strasne...
my uz pomaly skusame bananik...chuti nam...chystam sa dat malej nejaku zeleninku najblizsie... 🙂
...Nikusha spinka, tak ja idem kuk na superstar...pekny vecer
🙂

pipimiska
7. dec 2009

cauu vavi,nooooo prehupla 😵 dik mam sa fajn,len som strasne z lenivetaa 😝 aaa tesim sa na vianoce,len neviem co drahemu 😉 na kapustnicu sa tesim,jaaaj 😵
aa dnes som bola u hematogogicky a secko v poriadku 😵
a ty aako kope kope? 🙂 vypitaj si od dr ten duphalac,ja uz 4 dni chodim pravidelne a bez tlakov 😉 😉
ina ty jak si na tom s mocakom?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre