• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
tini ja som pribrala 6 kg
10. dec 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kati ale sak nic sa nedeje :wink:

Aj ja uz mam 6 kg navyse :confounded: no dufam ze do 20ky sa zmestim :slight_smile: sviatky budu hooodne narocne na vahu :grinning:
Akurat mam v chladnicke cesto urobene na linecke kolieska, mam od Dzou na to recept hrncekovy, uplne ze jednoduchy, akurat co hodinku postat ma v chladnicke, som zvedava :slight_smile:
10. dec 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi, na 20tt fotime brucha? :wink:
Katka Maxii vy kedy date aktualne fotose?
10. dec 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja taketo drobne pecivo ani nejdem piect. to vzdy podostavam od mami a od svokry, co oni napecu.
ja sa chystam upiect len puncovy a struhany tvaroznik. mm ma tieto rad. inak on moc kolace neje.
10. dec 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kati no ja ich este nejdem robit na vianoce, to len tak, aby bolo doma sladke nieco, a ked pojdeme na vidiek cez vikend tak aby som nesla s prazdnymi rukami.... No ale robim ich prvykrat, takze neviem ci bude co odniest :slight_smile:
10. dec 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj tak, idete len maskrtit :slight_smile:
ale ty si sikovna, urcite sa vydaria. ibaze by ste ich do vikendu vykostovali :grinning:
10. dec 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim spravit nejake foto brusina. mam pocit, ze za posledny tyzden mi celkom dost narastlo.
10. dec 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz mam dozehlene :slight_smile: idem dačo spapat, bo som hladna :slight_smile:
no kocky ved 6 kg to je v pohode nie?
10. dec 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini no u mna ani nie, ved teraz to estelen pride :grinning: Ale tak ked budem priberat priemerne 3 kg za mesiac, tak akurat do dvacky sa zmestim :grinning:
10. dec 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aaa k zehleniu som sa este nedostala, radsej som spravila cesto na fajnotky, uz aj hodina bude o chvilu, tak idem krajat kolieska :slight_smile:
10. dec 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavenka, jasné, že fotíme bruches v 20tt :wink:
ja sa chystám trochu vypekať budúci týžden
10. dec 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No to su moje prve pokusy pekarske, takze sa moc nechvalim :slight_smile: Ale tie linecke su celkom ok...... Len som nemyslela ze 2 plechy napecem :grinning: :grinning: Vseobecne kuchyna nieje moje najoblubenejsie miesto :sweat_smile: :sweat_smile:
10. dec 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

sa mi snivalo, ze mame dievcatko a dali sme jej meno Kristínka :slight_smile: a bola veeelmi sikovna a hned vedela sediet :grinning:
11. dec 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, ja mam dnes home office tak som este v pyzame :grinning:

kati aj ja mam glukozu v januari, netesim sa :confounded:
takze Kristinka - pekne meno, a aka sikovna :grinning:

vave ja neviem kedy pridam aktualne fotos ked ziadne nefotim :grinning: :grinning: no ake su kolaciky? ja vobec neviem piect :angry: :sunglasses: :sunglasses:

tini ja mam hore 7 kg, ale nevidno ich :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile: kde ste všetky? čo už pečiete koláče na Vianoce? :grinning:
kočky ja som včera asi konečne cítila pohyby :dizzy_face: teda neviem isto, ale sa myslím...večer ked som ležala na chrbte tak pod pupkom akoby mi tam niekto "prdkal" :grinning: akože sorry za výraz ale to je také najvýstižnejšie.a je možné že pohyby cítim len 1x za den a ani nie každý den? :confused:
inak som vám ešte zabudla povedať, že od januára idem už do práce,sa normálne aj celkom teším :slight_smile: doki mi ukončil PN k 21.12. a do konca roka mám dovolenku.
maxii 7kg to máš v pohode, ked si chudučká sa to na tebe stratí.ja som celkovo 4kg pribrala, ale asi zatiaľ len do brucha lebo mi každý hovorí, že som schudla :unamused:
11. dec 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi hej to boli iste pohyby :sweat_smile: a zo zaciatku som ich ani ja necitila kazdy den....teraz uz hej, asi 3-5krat za den diskoteka :grinning:
11. dec 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxii, že diskotéka hihi to je dobré :grinning: inak ja mám pocit že to dieťa naše je nejaké kľudné lebo aj tom sone sa len tak trochu hýbalo, to bude nejaký vegeťák/-čka :grinning:
11. dec 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
zuzub to su urcite uz pohyby. ako pisala maxi, tiez som ich necitila zo zaciatku kazdy den a ked tak ovela menej x za de.

ja mam pocit, ze to nase mimi kopka pravidelne priblizne v tu istu hod. cez den.
11. dec 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati hej aj ja, vacsinou pred TV vecer, a potom ked chcem spat, a este pocas dna len to menej sledujem lebo vzdy nieco robim, ale vacsinou ich citim v sede alebo ked lezim na chrbte ci na boku.....
11. dec 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je fakt,že cez deň to ani nejak nesledujem a kedže je to také jemnučké tak ani to nepostrehnem.a zas ked si vezmete,ža teraz to mimčo prespí okolo 20-22hod tak to je aj celkom náhoda, že niečo cítim :grinning:
11. dec 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi super to je presne tak, skoro stale spia :grinning: no co, maju sa dobre ked mozu tolko spinkat :grinning:
aj my spime teraz kolko sa len da....
11. dec 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj ja uz sa tesim na sviatky. budem doma 3 tyzdne. tak si schuti pospiiiiiiiiiiiiiiiiiim :slight_smile:
11. dec 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa už teším tiež na vianoce, ja ich mám strašne rada :grinning: koláčiky, vianočná výzdoba, koledy a polnočná omša juuj te je strašne fajn, len to vždy tak strašne rýchlo prebehne...
tento rok ked som doma asi urobím aj skôr stromček :sweat_smile:
11. dec 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som tiez chcela spravit stromcek uz ten vikend pred vianocami. strasne sa tesim na tieto vianoce. hlavne preto ze miminko je uz u nas v brusku, tak som strasne stastna.
11. dec 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja Kati tiež tak podobne :grinning:
11. dec 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tiez tesim na sviatky, budeme si pomalicky upratovat prerobeny domcek a stahovat sa postupne :sweat_smile: tesim sa:slight_smile: a este na neterku a synovca pod stromcekom :grinning:
11. dec 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa tesim na Vianoce, konečne sme rodina :slight_smile:
11. dec 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tini :slight_smile: ako sa mate?
11. dec 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kati da sa dnes celkom kludna noc
11. dec 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky neviete poradit,? od kedy sme v novom furt mam dajaku havad v byte, najnovsie mole, nasla som v skrini alen neviem z čoho. ako sa ich zbavit?????
11. dec 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok