Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
17. feb 2009

A ja som mala zase utopenca 😀 😝

evus
17. feb 2009

kati dik,uz su zjedene 😉

vavenka
autor
17. feb 2009

A ja som mala zas chlieb s pastekou 😀 😀
Evus co mas dnes v plane? Ako sa ma manzel?

tinika
17. feb 2009

evus mnam a s cim boli spagetky?

evus
17. feb 2009

vavenka...co uz len mozem mat v plane 😅 ,len okolo drobcov,manzel sa ma hadam fajn,som rada,ked pride domov a trosku ma vymeni,vcera ked sa vratil,som zdrhla do obchodu,trosku sa vyventilovat a nakupit potraviny,vratili som sa domov,Karin mala celu tvar bielu od kremu na Miskovu ritku,maly lezal na gauci,reval ako najaty,usoplenu mal polovicu tvare a mangel hned na mna vybehol,ze na co mi je mobil,ked ho nechavam doma a to som bola v obchode cca 15minut 😀 ,no proste ti chlapi nic bez nas nezvladaju

tinika,klasika,morca-della a syr

tinika
17. feb 2009

klasika je dobra 😉

katka444
17. feb 2009

evus, ta parada. mame sa naco tesit 😀

evus
17. feb 2009

kati veru 😀 ...len tak to vyzera,ze maly bude taky mamickar,lebo hned ako ma zbadal prestal rumazgat a usmev od ucha k uchu 😀

vavenka
autor
17. feb 2009

Evus 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Normalne som si ho predstavila ako beznadjne stoji nad malym 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka444
17. feb 2009

evus a cudujes sa ked cely den vidi len teba a manzelika len ked prave ide spinkat. kedy chodi manzelik domov z prace?

evus
17. feb 2009

vavenka,aj hadam do revu mu bolo 😀 ,stal nad nim a hucal mu nieco o tom,aky je skaredy ked ho ocko nosi na rukach a on sa mu za to odplati revom,no proste groteska,hned na to si rupol pol deci a bolo dobre 😀 ...ja by som musela kazdy den chodik naprata,ked som tu cely den sama s detmi 😝 😀

kati vsak to,vzdy ked sa vrati mangel z roboty tak ho vitame s malym s usmevom a malemu vzdy vravim,ze aha Misko,poznas toho uja,co prave prisiel??? 😀 chodi domov ako kedy,teraz toho maju vyse hlavy,tak rano chodi o siestej a vracia sa o siestej inokedy robi od siestej do desiatej,ale na buduci tyzden ma cely tyzden volno takze juchuuuuuuuuuuuu

zuzub
17. feb 2009

evus si ma celkom dobre pobavila 😉

vavenka
autor
17. feb 2009

Evus chudacisko, az Ti ho luto bolo, co? Ale urcite tak usmevne hihi 🙂
Zas ale na druhej strane makaju Ti nasi chlapi na celu rodinu, takze nemozeme im to mat za zle....
Ozaj ako je to u vas este bezdetnych? Mate "jednu penazenku"? Alebo kazdy svoje peniazky? My to zatial mame rozdelene, kazdy mina to co zarobi, nakupy sa riesia raz jeden raz druhy, drahy plati inkaso a ja nedoplatky....

zuzub
17. feb 2009

vavenka u nás je to podobné manželík spláca pôžičku a poplatky za byt a z môjho platu "žijeme", zatiaľ sa dá ale budúci rok na jar chceme prerábať byt tak uvidíme 😕

evus
17. feb 2009

zuzub 😀 😉

vavus,je to pravda,ze maka na nas,lenze zas kolkokrat mu poviem,zeby som si to s nim aspon na jeden den vymenila,lenze je to zariadene raz dobre,keby mali chlapi rodit a starat sa o deti,tak by sme sa domov z prace vracali k totalne unavenym,vynervovanym a zubozenym chudacikom a postupne by nase ludstvo vymrelo 😀 😝 ,hold zenam 🙂

katka444
17. feb 2009

my mame kazdy svoje peniazky. manzelik dava na byvanie a ja kupujem vsetko ostatne - potraviny, drogeriu,atd. ale ked sa mu trebars nazbieraju listky stravne tak urobime za ne nakup. ked sa nieco velke kupuje, tak raz to vyplati on, raz ja. kto ma kolko na ucte, podla toho 😀 a stane sa ze aj manzelik obcas zatiahne nakup. takze je to na striedacku, ako pride.

vavenka
autor
17. feb 2009

No tak to niesme potom divni 🙂 Aj ked, ja vobec netusim nic o financnych tokoch mojho chlapa, dokonca ani neviem kolko zaraba 🙂 ani neviem ci si nieco setri, no strasne, hrozny tajnostkar je 😀 aj ked niezeby som kvoli tomu nevedela spat samozrejme, zatial som maximalne sebestacna 🙂

evus
17. feb 2009

vavenka a mozno zijes s milionarom 😝 😀

vavenka
autor
17. feb 2009

Evus no to pochybujem 🙂
Raz som sa ho pytala tak nenapadne ze ako je na tom s vyplatou, tak mi povedal ze mi to povie az ked bude zarabt 100 000 mesacne 😀 samozrejme este v SKK 🙂

evus
17. feb 2009

vavus a este si sa zrejme nedockala 😉

akurat mi volala mamina,vravela ze v dedine umrela jedna znama na rakovinu,mala 36rokov a tri male deti ☹

katka444
17. feb 2009

evus ☹

tinika
17. feb 2009

My ked sme boli este slobodny a byvali na firmemnom byte, tak mi manzel daval nejake par 1000 na stravu, ostatne mal kazdy pre seba. Potom ked sme začali byvat sami, tak to bolo este chvilu tak a ucty na polovicu a teraz ja platim net, telefony, on inkaso a uver za auto. Poistku kazdy svoju a stravu vačšinou ja, ked nemam dava on.

domka28
17. feb 2009

ahojte...dakujem vsetkym za podporu...dnes som na internom....tak am tam vytocili....bezcitna doktorka...

tinika
17. feb 2009

a čo sa týka jeho "finančných tokov" 😀 😀 tak mam veľmi dobrý prehľad, vypis z účtu pozeram len ja, jemu je ukradnuty, mam pristup na jeho účet cez homebanking s tym, ze ak by som chcela presunut prachy, tak potrebujem jeho mobil (ktory je mimochodom moj - pisany na moju firmu 😀 😀 ) ale vidim kedy vybral peniazky čo platil. Nosi mi bločky a tak. To viete profesionalna deformacia, ja si to zapisujem, hoci nie vsetko, lebo ne vzdy nam daju bloček, ale tak cca aby som mala sajnu na čo nam ide najviac peniazkov, kde sa da usetrit... Ale na to som este neprisla ,kde sa da usetrit. Jest musime, obliekat sa musime, občas treba ist aj pozit, ucty platit treba. No neviem z čoho budeme zit ked budem na materskej. A ja presne viem kolko manzel zaraba. Dava mi aj vyplatne pasky, ukazal mi aj dekret o zvyseny vyplaty 😝

tinika
17. feb 2009

evus to je smutne. Ja som sa včera dozvedela ze kolegyni zomrel ocko, mal cukrovku, pred dvoma tyzdnami mu amputovali palec na nohe a ...

evus
17. feb 2009

kati,veru,je to smutne...

doteraz som si myslela,ze maly je volajaky lenivy,ze sa nechce pretacat az doteraz,lezi si holou ritkou na gauci a zrazu bum,skrutik sa a ako klbko spadol z gauca 😅 ...kua som sa zlakla,ale nastastie nic mu nie je ,len sa zlakol,som ja za matku 😠

katka444
17. feb 2009

evus neboj, este sa napada 😉

tinika
17. feb 2009

evus neboj, nie si prva ktorej sa to stalo. Hlavne ze sa nič nestalo. Este sa buchne vela krat kym vyrastie z neho lamač zenskych src 😉 🙂

evus
17. feb 2009

baby vsak ja viem,ze sa este napada,ale hned som sa zlakla,ci sa mu cosi nestalo

tinika
17. feb 2009

evus sak to je prirodzene. To ja ked som u nasich a nasa mala sa rozbehne tak ja sa bojim, uz ju vidim ze nabura do dačoho a svagrina v pohode, uz zvyknuta

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre