Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
11. dec 2009

Ahojte 🙂
Zuzi ja som na tom podobne, sice take prdkanie v bruchu citim uz tyzden, ale tiez si niesom °100% ista ci su to pohyby 🙂 A presne ako pises, nie kazdy den - napriklad v stredu vobec som necitila, vcera podvecer ano, teraz ako som si sadla k telke tak trochu citim - ale ci je to ono - ruku do ohna by som za to nedala 😀 😀
Juj uz nech je streda, sa uz celkom tesim, na morfologicky....
aaa vcera sme kupili stromceeek 🙂 aj svetielkujucu kometu do okna a dedomrazovsky svietnik, uz nam vcera horel 🙂 Sa tesim jak mala, vcera som ukecavala spolubyvajuceho aby sme uz buduci tyzden zdobili, tak sa tvaril celkom privetivo, jupiiii 🙂

zuzub
11. dec 2009

tini kúp niečo v drogerke proti moliam a daj do srinky s potravinami

katka444
11. dec 2009

vave, ze splubyvajuceho 😀

hm, tini neviem co je dobre na mole. skus sa opýtať v obchode

tinika
11. dec 2009

hej asi to tak vyriesim, zuzub dik som uz chora z tych hovadin ☹
My mame v nedelu krstiny, sa tesim uz pojdeme kludne na prechadzky

vavenka
autor
11. dec 2009

Tini my sme mali toto leto potravinove mole, som vyhazala komplet potravinovu skrinu - aj este neotvorene muky a tak, tie kotuhy vsade sa mi dostali a kuklili sa..... Teda ale my sme ich mali dost.... Ked si nasla zatial len par, tak si preber celu skrinu, popozeraj - hlavne muka, cukor, struhanka a take veci presne ako Zuzi pise, sme kupili take gelove stojany ci co to je, proti moliam, a klop klop... Tak raz za mesiac nejaku najdem, na stene si hoviet, ale tak v potravinach ich nemam, to je podstatne - ovtedy mam otvorene muky/struhanky bud presypane v uzatvaracich flasiach, a ked sa mi nezmesti tak v chladnicke 😀

zuzub
11. dec 2009

my sme tiež mali kedysi a presne všetko sme vyhádzali

vavenka
autor
11. dec 2009

Dokonca aj v caji som nasla ve kukly, brrrr... A ja pritom neznasam hmyz, vrestim furt ked nieco okolo mna preleti/prelezie - to neviem ako budem existovat v dome 😀 😀

tinika
11. dec 2009

NO sak my sme v starom byte nemali nič aj ked uz občas som azbudla vyhodit niečo po zaruke, akonahle sme sa prestahovali, nasli sme husenicky biele po strope, tri dni trvalo kym som zistila odkial sa nabrali. A v skrini mam jednu muku, cukor, sol a čaje, cestoviny a nikde som nič nenasla a muka nie je otvorena, tiez mam v tachych dozach.

zuzub
11. dec 2009

ja chcem aby sme stromček urobili budúcu nedeľu, máme síce len taký malý umelý, ale to neva ked sa budúci rok presťahujeme do 4izbáku tak si kúpime poriadny živý stromček, jupiii už sa teším 😀

tinika
11. dec 2009

mi mame tiez umely, ale celkom velky, normalne som musela spekulovat kam ho dame bo v obyvke nie je miesto pri okne tak len na jedno miesto sa da dat a to bude musiet hava vydrzat ze jej pelech premiestnime 😀 abo bude pod stromčekom spat 😀 😀

vavenka
autor
11. dec 2009

Juuj Tini presne, tymi husenicami sa to zacalo, ked si na to spomeniem az ma trasie 😀 😀
Ja som potom nasla kukly vsade - dokonca aj v pohari normalne v policke..... Ble..... No nic, len vypratat celu linku,

tinika
11. dec 2009

kocky idem robit zemiakovy šalatik kym je maly kludny papa zaital

bonsai
11. dec 2009

ahojte..vave, ďakujem za super popis...včera som sa objednala u Dr. Muránskej či ako sa volá..ešte pred sviatkami idem na tie kombinované testy...a ináč, chcela som sa spýtať..dávno som tu nevidela shaarku..čo je s ňou? ..ak viete 😉

vavenka
autor
11. dec 2009

Bonsai Shaarka sa ma dobre, vacsinou je v teme " ako otehotniet a zaroven sa nezblaznit" 🙂

katka444
11. dec 2009

ja som uz po obede a len tak odfukujem 😝

zuzub
11. dec 2009

ja som dnes nejak bez chute 😝 na nič nemám chuť, ale zato včera som mala "žravú" náladu 😀

bonsai
11. dec 2009

jáj tak..lebo aj tu chodievala...my máme dnes z práce taký vianočný večierok či popoludnie..nemáme to v KE, ale v Družstevnej, čo ma trocha rozčuľuje..ale dáko to zvládnem..adoptujem si fľašu minerálky a bude.. 🙂

tinika
11. dec 2009

inac kocky ja som taka happy ze mame nanny podlozku, dnes rano mi pipala ked sa mm sprchoval, som sa tak zlakla som zobrala maleho na ruky a uz bolo dobre

zuzub
11. dec 2009

som sa ta tini akurát išla pýtať či ste kupovali ten monitor dychu, a koľko vás vyšiel?

bonsai
11. dec 2009

tini..čo je to za nanny podložku?..je to niečo na báze dýchania?

tinika
11. dec 2009

bonsai je to monitor dychu hej
zuzub cca 80 eur ale nelutujem ani cent, dnes to piplo uz druhykrat, alep rvykrat asi len som zle maleho polozila ale dnes spinkal celu noc a rano to zapipalo tak som si vydychla ze mozem kludne spat fakt len odporučam

tinika
11. dec 2009

mamky davali ste očkovat drobcov proti tej rotavírusovej hnačke?

katka444
11. dec 2009

tini kamaratka mi odporucala to ockovanie. ja asi dam zaockovat. plati sa zato?

tinika
11. dec 2009

hej kati plati, dali nam dva letaky, su dva druhy vakciny, to iste len ina firma vyraba, prva stoji 2x60 eur a očkuje sa dvakrat a druha stoji 3x38 a očkuje sa trikrat. Cenovy rozdiel zanedbatelny ale neviem ktoru si mam vybrat, asi tu 2x aby maly netrpel trirkat ale pokial pamatam tak to sa papa a nie injekciou dava

katka444
11. dec 2009

ta kamoska mi dala k tomu letak tak kuknem doma ktore to je.

tinika
11. dec 2009

jo tak kukni ja tiez chcem dat zaočkovat aj ked to nie je lacne ale čo uz pre zdravie drobca neurobime ze?

ingulik
11. dec 2009

tini ja som davala ockovat malu 🙂 je to lepsie ako potom sa trapit s hnackami a nebodaj skoncit v nemocke...

tinika
11. dec 2009

JOjo ingu aj ja si to myslim
idemem na poucenie tak zatial papa

tinika
11. dec 2009

NO tak sme doma a niesom o nič mudrejsia ten farar si tak mumlal ze polovicu som nerozumela , som zvedava ako zvladneme krst ☹

ingulik
11. dec 2009

tini, neboj zvladnete...my sme este nemali 🙂 a teraz uz ani nebudeme mat az na jar krstiny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre