• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
autor
Aden tak to je skvele, sa tesim s tebou :slight_smile:
Aj ty mas monitor dychu? :wink: pozeram ze je z toho pekny biznis na slovensku :sweat_smile:
13. dec 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave mam, ale kedze mame tichy reflux, tak som ovela spokojnejsia ze ho mame. a zaroven ho vyuzivam aj ako vysielacku...
inak aj my sme uz mali poplachy, ale ja pri tom nestresujem, vzdy som ju len pohladkala po licku a ona pokrutila pusou a spala dalej. ja neviem ci boli falosne alebo nie, ale radsej to ani nechcem vediet....
13. dec 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aden no ved jasne......
Ja som len proste nejak vysadena na tuto vec :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: a do posielky by som to nedala ani keby som to mala zadarmo.....
13. dec 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave aj ja som bola... ked to bracho kupil pre synovca tak som nadavala ze mu strkaju hovadiny do postielky... ale potom som ho raz strazila vecer a nic som nerobila len som chodila pozerat ci dycha... blba fobia alebo neviem co... takze som si povedala ze to robim pre svoj kludny spanok...
ale jasne ze ti neberiem nazor, tiez si myslim ze je to davova psychoza a biznis...
13. dec 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:

ale nam prituhlo, brrr. uz nech napadne sniezik. vcera u nas poletovala taky vo vetre, tak som sa vytesovala.

tini juj zabudla som kuknut ten letak na to ockovanie. snad dnes ma to doma napadne.
14. dec 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile: aj u nás pekne mrzne -4, ale pekne svieti slniečko :sweat_smile: konečne mám pocit, že ozaj idú Vianoce, ved v zime má byť zima...
dnes sa chystám piecť medovníčky, tak som zvedavá ako to dopadne
14. dec 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, konečen mame zltu stolicu ale bolelo nas brusko v noci veeelmi a to som ho len kojila najprv
14. dec 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati svagrina davala tu čo su tri vakciny, doktor jej odporučal uz neviem prečo
14. dec 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini, super. gratulujem k zltej stolici :grinning: :slight_smile:

zuzub ja medovnicky podostavam. aj take to typicke vianocne drobne pecivo. od mami a svokry. ja sa chystam piest len puncove rezy a struhany tvaroznik.
14. dec 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati dakujem, len este musime popracovat na boleni bruska hihi
ja po včerajsku nemusim piect na vianoce, mam plny mrazak kolačova tôrt takze sa budem v pečeni vytesovat inokedy :slight_smile:
14. dec 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a gratulujem aj ku krstu :slight_smile:

a mali ste nejaku oslavu v restike, alebo len tak doma?
14. dec 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zase idem piecť tie medovníčky a dva druhy drobného pečiva, také zákuskové koláče ide piecť môjho bratranca žena, ona nám všetkým napečie a také vynikajúce to by som nikdy nedokázala :grinning:
a my pôjdeme asi tento rok 1x ku svokrovcom na východ, takže budem mať tak iné vianoce a moja svokruša pečie úplne fantasticky :slight_smile:
tini aj ja gratulujem ku krstu :wink:
14. dec 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,babenky..
tini,my ideme krstiť teraz v nedeľu,ako ti Patrik vydržal? Neplakal v kostole? Lebo toho sa ja bojím,že keď spustí,preplače celý krst.
14. dec 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj slni, neboj ved na krstoch su nato zvyknuty, ze male babo poplace.
14. dec 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, tak ja periem zehlim, som podostavala milion malych dupacov :slight_smile:
Tini a nepapala si nieco, z coho mohlo Patka nafuknut? :confused: Teda co kamoska koji, tak ona neje okrem kurata a ryze a bezbublinkovej vody snad nic :sweat_smile:
14. dec 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej,len si neviem predstaviť ten deň,v tej zime,ešte predtým narýchlo nakojiť.. A v reštike to už bude iná sranda. :slight_smile:
14. dec 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka teda to máš super :wink:
ja sa chystám budúci týžden do tesca, vraj tam majú mať nejaký veľký výpredaj tak som zvedavá.vave a ty máš teraz v stredu veľké sono, že? som zvedavá či ti potvrdia dievčatko :wink:
14. dec 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave jejda, aj ja sa z tesim, az dostanem od svagrinej. cez vianoce sa tiez chysam si to poprat. tak sa tesiiim.

slni, neboj zvladli iný, zvladnes aj ty :wink: a mozno bude petka spokojnucka a nebudes o nej ani vediet :slight_smile:
14. dec 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi no hej, uz pocitam dni, uz len 2x sa vyspim a ideme :grinning: :grinning:
Kati no bola som trohu sklamana, lebo predsalen, jej chlapci su uz skolaci, takze su to take starsie veci a nemoderne :sweat_smile: tak ale urcite aspon na doma sa zidu.... A hlavne som chcela postielku, a tamta je uz v dezolatnom stave, takze kupujem.....
A Zuzi dufam ze bue dievca, sme sa v Michalovciach zastavili v predajni KIK - vyborne ceny na male deti, a som kupila asi 6 kuskov - dupace, supravicka, tricko a take gebuzinky - jasne ze vsetko ruzove a kvietkovane a srdieckove :slight_smile:
14. dec 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave a máš tušáka,že to bude dievčatko,alebo ti to už doki povedal a čakáš len na potvrdenie?
14. dec 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka tak to už môže byť len dievčatko :grinning: ja by som chcela ked budeme na východe zájsť do jedného veľkoskladu,kde svokra chodí nakupovať, majú tam bábätkovské vecičky skoro všetko a výborné ceny a väčšinou slov. výroba.len dúfam, že budú mať otvorené medzi sviatkami zvykli mať tak som zvedavá
14. dec 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Slni tusaka nemam ziadneho, mne gndoska v 14tt povedala ze ASI dievcatko, a toho sa drzim :slight_smile: v 18tt mal stupel medzi nozkami pupocnikovu snuru, takze sme nevideli, tak dufam ze teraz mi potvrdia holku, som sa nejak namotala :slight_smile:
14. dec 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si musím počkať do pondelka 21.12. juuuj, ale taká som už zvedavá, musím mimču dohoviriť nech sa nám pekne ukáže :slight_smile:
14. dec 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj,holky,tak sa teším s vami,nech máte to,po čom túžite,aj keď,v podstate je to jedno,len nech sú zdravučké.. :slight_smile: Aj keď,vave,ja som veľmi šťastná,že máme dievčatko. :grinning:
14. dec 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maly pekne spal v kostole a mali sme obed v restike
hej som zjedla kapusty trocha čo bola ako priloha , som si neuvedomila
14. dec 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, verca mi spinka uz skoro dve hodiny! je to poklad, akoby vedela, ze maminka si potrebuje nieco porobit... :wink: ako sa mavate, dievcata?
14. dec 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mum ja sa mam fajn, maly tiez spnka tak som dala prat a robim si obedik
14. dec 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babenky :slight_smile:
my sa mame fajn, vcera sme skusali papat zemiacky s mamkinym mlieckom...no velmi nam nechutilo :slight_smile:
tini blahozelam ku krstu, buduci tyzden by sme mohli vybehnut von, teraz som este v KE
adenka...akurat dnes som na teba myslela, ze si sa dlho neukazala...aj ja som na FB :wink:
14. dec 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ingulik tesimsa, v utorok ideme na buduci tyzden na rehabilitaciu ta mozno ostanem v meste, len po dnesnej noci a dni sa bojim ako dlo vydrzi spat hihi bo buntosil
14. dec 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

tini mate bolesto bruska? a nie su to koliky? tu je o nich super clanok http://www.koliska.sk/

my sme dnes boli od rana vonku, bola som si dat urobit pas, vybavit konecne prispevok po narodeni a potom sme boli na vianocnych trhoch.. ale malinka bola uzasna, spinkala 3 hodiny, potom kukuckovala po svetielkach, napapala sa a zasa spinkala... no anjelik :dizzy_face:
14. dec 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok