Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
13. dec 2009

Aden tak to je skvele, sa tesim s tebou 🙂
Aj ty mas monitor dychu? 😉 pozeram ze je z toho pekny biznis na slovensku 😅

adenka
13. dec 2009

vave mam, ale kedze mame tichy reflux, tak som ovela spokojnejsia ze ho mame. a zaroven ho vyuzivam aj ako vysielacku...
inak aj my sme uz mali poplachy, ale ja pri tom nestresujem, vzdy som ju len pohladkala po licku a ona pokrutila pusou a spala dalej. ja neviem ci boli falosne alebo nie, ale radsej to ani nechcem vediet....

vavenka
autor
13. dec 2009

Aden no ved jasne......
Ja som len proste nejak vysadena na tuto vec 🙄 🙄 🙄 a do posielky by som to nedala ani keby som to mala zadarmo.....

adenka
13. dec 2009

vave aj ja som bola... ked to bracho kupil pre synovca tak som nadavala ze mu strkaju hovadiny do postielky... ale potom som ho raz strazila vecer a nic som nerobila len som chodila pozerat ci dycha... blba fobia alebo neviem co... takze som si povedala ze to robim pre svoj kludny spanok...
ale jasne ze ti neberiem nazor, tiez si myslim ze je to davova psychoza a biznis...

katka444
14. dec 2009

dobre ranko 🙂

ale nam prituhlo, brrr. uz nech napadne sniezik. vcera u nas poletovala taky vo vetre, tak som sa vytesovala.

tini juj zabudla som kuknut ten letak na to ockovanie. snad dnes ma to doma napadne.

zuzub
14. dec 2009

dobré ránko 🙂 aj u nás pekne mrzne -4, ale pekne svieti slniečko 😅 konečne mám pocit, že ozaj idú Vianoce, ved v zime má byť zima...
dnes sa chystám piecť medovníčky, tak som zvedavá ako to dopadne

tinika
14. dec 2009

ahojte, konečen mame zltu stolicu ale bolelo nas brusko v noci veeelmi a to som ho len kojila najprv

tinika
14. dec 2009

kati svagrina davala tu čo su tri vakciny, doktor jej odporučal uz neviem prečo

katka444
14. dec 2009

tini, super. gratulujem k zltej stolici 😀 🙂

zuzub ja medovnicky podostavam. aj take to typicke vianocne drobne pecivo. od mami a svokry. ja sa chystam piest len puncove rezy a struhany tvaroznik.

tinika
14. dec 2009

kati dakujem, len este musime popracovat na boleni bruska hihi
ja po včerajsku nemusim piect na vianoce, mam plny mrazak kolačova tôrt takze sa budem v pečeni vytesovat inokedy 🙂

katka444
14. dec 2009

ozaj a gratulujem aj ku krstu 🙂

a mali ste nejaku oslavu v restike, alebo len tak doma?

zuzub
14. dec 2009

ja zase idem piecť tie medovníčky a dva druhy drobného pečiva, také zákuskové koláče ide piecť môjho bratranca žena, ona nám všetkým napečie a také vynikajúce to by som nikdy nedokázala 😀
a my pôjdeme asi tento rok 1x ku svokrovcom na východ, takže budem mať tak iné vianoce a moja svokruša pečie úplne fantasticky 🙂
tini aj ja gratulujem ku krstu 😉

slniecko4
14. dec 2009

ahojte,babenky..
tini,my ideme krstiť teraz v nedeľu,ako ti Patrik vydržal? Neplakal v kostole? Lebo toho sa ja bojím,že keď spustí,preplače celý krst.

katka444
14. dec 2009

ahoj slni, neboj ved na krstoch su nato zvyknuty, ze male babo poplace.

vavenka
autor
14. dec 2009

Ahojte, tak ja periem zehlim, som podostavala milion malych dupacov 🙂
Tini a nepapala si nieco, z coho mohlo Patka nafuknut? 😕 Teda co kamoska koji, tak ona neje okrem kurata a ryze a bezbublinkovej vody snad nic 😅

slniecko4
14. dec 2009

hej,len si neviem predstaviť ten deň,v tej zime,ešte predtým narýchlo nakojiť.. A v reštike to už bude iná sranda. 🙂

zuzub
14. dec 2009

vavenka teda to máš super 😉
ja sa chystám budúci týžden do tesca, vraj tam majú mať nejaký veľký výpredaj tak som zvedavá.vave a ty máš teraz v stredu veľké sono, že? som zvedavá či ti potvrdia dievčatko 😉

katka444
14. dec 2009

vave jejda, aj ja sa z tesim, az dostanem od svagrinej. cez vianoce sa tiez chysam si to poprat. tak sa tesiiim.

slni, neboj zvladli iný, zvladnes aj ty 😉 a mozno bude petka spokojnucka a nebudes o nej ani vediet 🙂

vavenka
autor
14. dec 2009

Zuzi no hej, uz pocitam dni, uz len 2x sa vyspim a ideme 😀 😀
Kati no bola som trohu sklamana, lebo predsalen, jej chlapci su uz skolaci, takze su to take starsie veci a nemoderne 😅 tak ale urcite aspon na doma sa zidu.... A hlavne som chcela postielku, a tamta je uz v dezolatnom stave, takze kupujem.....
A Zuzi dufam ze bue dievca, sme sa v Michalovciach zastavili v predajni KIK - vyborne ceny na male deti, a som kupila asi 6 kuskov - dupace, supravicka, tricko a take gebuzinky - jasne ze vsetko ruzove a kvietkovane a srdieckove 🙂

slniecko4
14. dec 2009

vave a máš tušáka,že to bude dievčatko,alebo ti to už doki povedal a čakáš len na potvrdenie?

zuzub
14. dec 2009

vavenka tak to už môže byť len dievčatko 😀 ja by som chcela ked budeme na východe zájsť do jedného veľkoskladu,kde svokra chodí nakupovať, majú tam bábätkovské vecičky skoro všetko a výborné ceny a väčšinou slov. výroba.len dúfam, že budú mať otvorené medzi sviatkami zvykli mať tak som zvedavá

vavenka
autor
14. dec 2009

Slni tusaka nemam ziadneho, mne gndoska v 14tt povedala ze ASI dievcatko, a toho sa drzim 🙂 v 18tt mal stupel medzi nozkami pupocnikovu snuru, takze sme nevideli, tak dufam ze teraz mi potvrdia holku, som sa nejak namotala 🙂

zuzub
14. dec 2009

ja si musím počkať do pondelka 21.12. juuuj, ale taká som už zvedavá, musím mimču dohoviriť nech sa nám pekne ukáže 🙂

slniecko4
14. dec 2009

juj,holky,tak sa teším s vami,nech máte to,po čom túžite,aj keď,v podstate je to jedno,len nech sú zdravučké.. 🙂 Aj keď,vave,ja som veľmi šťastná,že máme dievčatko. 😀

tinika
14. dec 2009

maly pekne spal v kostole a mali sme obed v restike
hej som zjedla kapusty trocha čo bola ako priloha , som si neuvedomila

mum_to_be
14. dec 2009

ahojte, verca mi spinka uz skoro dve hodiny! je to poklad, akoby vedela, ze maminka si potrebuje nieco porobit... 😉 ako sa mavate, dievcata?

tinika
14. dec 2009

ahoj mum ja sa mam fajn, maly tiez spnka tak som dala prat a robim si obedik

ingulik
14. dec 2009

ahoj babenky 🙂
my sa mame fajn, vcera sme skusali papat zemiacky s mamkinym mlieckom...no velmi nam nechutilo 🙂
tini blahozelam ku krstu, buduci tyzden by sme mohli vybehnut von, teraz som este v KE
adenka...akurat dnes som na teba myslela, ze si sa dlho neukazala...aj ja som na FB 😉

tinika
14. dec 2009

Ingulik tesimsa, v utorok ideme na buduci tyzden na rehabilitaciu ta mozno ostanem v meste, len po dnesnej noci a dni sa bojim ako dlo vydrzi spat hihi bo buntosil

adenka
14. dec 2009

ahojte,

tini mate bolesto bruska? a nie su to koliky? tu je o nich super clanok http://www.koliska.sk/

my sme dnes boli od rana vonku, bola som si dat urobit pas, vybavit konecne prispevok po narodeni a potom sme boli na vianocnych trhoch.. ale malinka bola uzasna, spinkala 3 hodiny, potom kukuckovala po svetielkach, napapala sa a zasa spinkala... no anjelik 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre