Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

slniecko4
14. dec 2009

babenky mamičky,ktoré máte dievčatká,sa chcem spýtať,malinkej mám z pošvy vytierať ten biely povlak,či nechať? lebo som sa nespýtala doktorky,musím vo štvrtok,ak nezabudnem.

adenka
14. dec 2009

slniecko ja to nerobim..ja jej vnutro vytieramiba ked sa pokaka a ma tam hovienka

tinika
14. dec 2009

adenka neviem či koliky či bolesti ale proste plače strasne moj zlatučky

adenka
14. dec 2009

tini to mozu byt koliky. nam pomahal espumisan

tinika
14. dec 2009

aden a to nie su tabletky??
ja mam nejake kvapky proti kolikam tak som mu začala davat pred jedlom večer

adenka
14. dec 2009

tini su aj kvapky pre dojcata... mas sab simplex? aj ten je celkom dobry..

nikka_
14. dec 2009

Ahojte kočky ani nepamatam kedy som tu bola naposedy

Tini gratulujem k maličkému?? Ako sa máte?? aký bol pôrod? ste zdravučký??

tinika
14. dec 2009

nikka ahoj dakovam mame sa fajn, len občas bolenie bruska a zo začiatku problemy s kojenim. Porod no začala som normalny a skončila na cisarskom ale to uz zabudnute 😀
aden mam infacol

vavenka
autor
14. dec 2009

Cau Nikka, ako zijes? Ty sa pochval, ako vam to ide s Damkom? Kokso ze uz vyse roka ma,.... Pekne 🙂 Zbehlo to jak voda 🙂

tinika
14. dec 2009

Fakt ten vas ma uz ročik waaw to strasne letiii

vavenka
autor
14. dec 2009

Tini ty co este nespis? 😀 😀 Ako maly?

tinika
14. dec 2009

vave od 6 čo so ho okupala spi ako zabity ta čakam na krmenie uz a zase nedychal trikrat pipala podloza a akurat sme s mm riesili či fakt nedychal, ze asi kym sme dobehli ta to pipanie ho prebralo

vavenka
autor
14. dec 2009

Tini no je to stres, ta podlozka.....
Mne sa nechce verit ze by pomaly kazde babo nedychalo, ale tak uz je to len na tebe ci to pouzivat alebo nie...
A presne na to sa kopec zien stazovalo, ze to pipa kade tade.....

Takze nakrmis a ides spat? 🙂 no ale pekne spinka maly, od siestej.... Tak len tak dalej... A brusko uz ho preslo?

Ten syndrom umrtia je velmi ojedinela a specificka vec, vo velmi malom percente sa vyskytujuca na slovensku, pricom su vacsinou ohrozene deti z nizsich socialnych pomerov, deti fajciarok, predcasne narodene deti a deti z viacplodovych tehotenstiev..... A ked citam ze len tu v tejto teme, ze to pipalo tebe, slniecku, adenke - tak mi to fakt pride ako blud, ze zrazu tolko deti nedycha.....

zuzub
14. dec 2009

dobrý večer,ja som smutná som volala s mm, že bol v BA na pohotovsti a má zápal priedušnice ☹ v sobotu večer mu nebolo veľmi dobre, ale že to bude až také zlé juuuj.v stredu príde domov do ZA,dúfam,že sa čoskoro vylieči 😔

vavenka
autor
14. dec 2009

Zuzi ☹ tak ale stastie v nestasti - ze nieje s tebou, aspon ta nenakazi.....
Prajeme mangelovi skore uzdravenie 🙂

zuzub
14. dec 2009

dakujem vavenka, ja by som aj tak bola radšej keby bol doma...a zápal priedušiek asi nie je nákazlivý, či hej? 😕

vavenka
autor
14. dec 2009

Zuzi no to neviem, ale ked kasle.....

zuzub
14. dec 2009

hádam sa do stredy torchu prelieči kým príde domov, jaaj to je hrozné teraz všetky tie choroby, chrípky a neviem čo 😠
a čo vavenka už si poprala a požehlila? 😉
mne sa zase nedá spať, a sa stavím, že už od piatej rána zas budem hore

vavenka
autor
14. dec 2009

Zuzi ani ja teraz nemam spania, posledny tyzden neviem zaspat a rano skoro som uz hore....
Poprala som zatial vecicky (este ich nemam vyzehlene), zajtra sa chystam vyprat perinky a plienky, ale tiez nebudem zehlit, idem k dvojickovej kamoske okolo obeda a budem tam cele popoludnie 🙂

zuzub
14. dec 2009

tak to sme vave s tým spaním na tom rovnako...
počuj ty už normálne vo veľkom chystáš výbavičku 😉
dnes som bola kuknúť u nás v robote a bola tam akrát jedna kolegyna čo je na materskej a mi hovorila, že kebyže mám dievča, že mi po svojej malej posunie nejaké vecičky...len ked ja mám tušáka, že to bude chlap 😅

vavenka
autor
14. dec 2009

Zuzi no nechystala som sa tak skoro, ale tak co mi svagrova dala veci po jej detoch z povaly, tak boli take zatuchnute, niektore aj zaspinene, ze som ich proste musela rovno do pracky strcit 😅 😅 Takze z nudze cnost... V kazdom pripade je to velka pomoc, hoc aj nie su tie dupace najnovsie, ani najmodernejsie, ale tak na doma a na noc je asi jedno co male pocura 🙂
Idem ja off, uz ma bolia oci, cely den som pred pocitacom.... Tak zajtra 😉

tinika
14. dec 2009

zuzub skore vyzdravenie mangelovi
vaven no neviem fakt, ale radsej nech ma to rpehana s tym pipanim ako niečo presvihnut, maly uz napapany, len skoda ze on tak dlho spi furt len večer, v noci uz ma kratsie intervaly tak bru noc

vavenka
autor
15. dec 2009

Bre ranko 🙂
Taaak zaspala som mozno o tretej a uz od siedmej kuvikam.... Budem pri dvojcatach jak mrtvola 😀
Tini ale ved jasne, ja to nikomu neberiem, kazdy nech sa zariadi tak ako chce, ja by som mala urcite infarktove stavy, kebyze podlozka zapipa... A hlavne ked si to racionalne vezmem - tak mi to pride ako blud.... A preto som hodne proti tomuto "vynalezu"..... Ale ktovie, mozno sa male narodi a prve co pojdem utekat kupit po porode, bude podlozka, lebo budem mat paranoju 😅 😅

Co mate dnes v plane? Ja uz zajtra mam to morfo, uz sa nefiem dockat 🙂

zuzub
15. dec 2009

dobré ránko 🙂 ja som išla spať o dvanástej a od 6hod som už hore.
ja dnes pokračujem v pečení koláčikov a poobede sa idem opekniť na kozmetiku 🙂 a zišli by sa mi ešte dokúpiť nejaké darčeky, ale neprišla mi ešte pnka 😒

vavenka
autor
15. dec 2009

Ahoj zuzi 🙂
Ani mne este neprisli prasule 😖
Jooj kozmeticka - dobry napad, aj ja by som si dala povedat, len ta moja odisla asi pred polrokom do Bratislavy a odvtedy som bola u jednej, a ta nebola dobra ☹

zuzub
15. dec 2009

ja chodím k jednej už 10rokov 🙂 sme už skoro také kámošky
inak tá pnka teda chodí hrozne každý mesiac inak, nevieš kedy máš čakať akurát, že ti ju majú vyplatiť do 20.mne prišla raz 11 a potom zase 16.

zuzub
15. dec 2009

vavenka už máš aj ty 20tt tento týžden by sme mali sfotiť bruches 😀

vavenka
autor
15. dec 2009

Zuzi no ja si ratam novy tt uz od nedele, podla velkosti babatka 😉 hej, zajtra pofotim, ked dojdem z poradne 😉
A co, priberas? 😉

zuzub
15. dec 2009

hej brucho mi rastie, vlastne aj ja to mám posunuté podľa veľkosti bábätka, začínam nový tt vo štvrtok a podľa PM v sobotu

vavenka
autor
15. dec 2009

Inak mne sa posledne dni tak ako keby vsetko ustalilo, uz ma ani prsia tak nepalia, aj mam pocit ze ustalo napatie v bruchu... Dufam ze to nic zle nevesti.......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre