Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
16. dec 2009

Evus no vyzera to dost komplikovane 🙂

A teda len fotky tam davas? Ci? A kolko vyjde taka kniha?

adenka
16. dec 2009

vave ja som to objednavala cez happyfoto.sk a tam si stiahnes soft na upravu fotiek a mas tam kopec pozadi a efektov ako vies tie fotky do nej vlozit. je to velmi pekne a vies davat aj komentare

vavenka
autor
16. dec 2009

Ach jaj, dakujem dievcata, pozriem si to....

Urcite si take dam spravit z fotiek malej - dufam 🙂 🙂

evus
16. dec 2009

vavenka,ty si tu knizku tvoris sama,alebo za pomoci asistenta,tam v tom programe to vsetko mas,vobec to nie je koplikovane,je to lahke,len sa tomu treba trosku povenovat a je to krasna vec ako darcek na pamiatku...cena zalezi od toho aka knizka to je,od vazby,poctu stran,ja som davala robit A4 tvrdu vazbu 26stran a vysla ma na 27euro.

adenka
16. dec 2009

vave cez happyfoto ma vysli 2x 16 stranova kniha 26 eur aj s dorucenim domov... je to vo formate A4

evus
16. dec 2009

adenka, 😲 tak vela????

adenka
16. dec 2009

evus ale 2, takze jedna vychadza 9,90 + postovne...

vavenka
autor
16. dec 2009

Hej, je to super, len mna take veci vzdy napadnu neskoro 🙂
Som chcela dat svagrinej robit kalendar s fotkami jej chlapcov, jasne ze som si na to spomenula teraz cez vikend a dosli by az po vianociach 🙄 🙄 Takze som to nechala tak.....

evus
16. dec 2009

aden,jaaaaj 😀

adenka
16. dec 2009

vave no ja som aj objednala nacas a predvcerom som poslalavyhrazny mail ze kde su a potom som zistila ze som to zabudla potvrdit 😠 😠

evus 🙂

vavenka
autor
16. dec 2009

Aden no tak to nepotesi ☹ ale na taku knizku sa oplati pockat si 🙂

Akej farby mavate stromcek? Myslim vyzdobu 🙂 My sme mali 3 roky dozadu cerveno- zlaty, ale rozmyslam ze toho roku by som nieco doplnila.... Ale tak nemam teraz na to, aby som komplet zmenila secko, tak som rozmyslala ze nieco doplnim... Myslite ze zelena by sa k tejto kombinacii hodila? Alebo aka? 😅

adenka
16. dec 2009

vave aj my mame zlato cerveny, ale tento rok sa mi hrozne paci hneda a bronzova a tiez biela... takze asi nakupim hnede a broznove, to viem doladit, a buduci rok dokupim zvysok... akurat ani srnka netusi kam to po vianociach dam... 😒 😅

tinika
16. dec 2009

my sme cumloveho maznačika dostali od kamosky, takeho modreho slonika hihi
a darčeky uz mam skoro vsetky :
mm dostane taku somarinu čo sa nahreje a priklada na bolave miesta bo ho furt boli plece
svagrovci od mm chcu korunky, svokra so svokrom dostanu drogerku, nasi chceli pohare na vino plus nejaku drogerku, bracho a svagrina tiez drogerku, ale sme sa dohodli ze po vianociach tie čo budu zlacnene nech zbytočne nekupujeme drahe, bo povodne ze nic si nekupime, ze potrebujeme korunky aj my aj oni, ta aspon tak symbolicky, drogerku človek aj tak kupuje. a neterka dostane zvieratkovy ruksak, mikinku, rolak a satky a synovec supravu a tričko s dlhym rukavom a ja som dostala od mm dnes uz plagat, uz je na stene v pracovni hihi len somar sa stale odlepuje, uz som ho kus aj potrhala a este si vazu vyberiem nejaku bo som zistila ze tu čo mam je derava dakde bo preteka, takze uz nemusim vymyslat čo chcem, bo ma nič nenapadlo hihi

zuzub
17. dec 2009

dobré ránko 🙂 napadal nám sniežik 🙂 som zvedavá či bude aj na vianoce 😅
ja som minulý rok menila ozddoby na stromčeku, máme teraz také hnedo-medené a predtým sme mali tie slameničkové, my máme len taký menší stromček lebo šak v jednoizbáku sa veľmi nemôžeme rozťahovať 😀
včera som od 15.30 do 19h piekla už som bola KO.
darčeky už mám tiež viacmenej pokúpené len ešte nejaké drobnosti mi treba dokúpiť

tinika
17. dec 2009

ahojte aj my mame bielučko huraaa

ingulik
17. dec 2009

ahojte aj my mame sniezik a ja som konecne vymyslela mm darcek....fondue na cokoladu 🙂

zuzub
17. dec 2009

foto bruches v 20tt som pridala, Vavenka aj ty sfoť

ingulik
17. dec 2009

zuzub...pekne brusino 😉

zuzub
17. dec 2009

dik 😉
hmm fondue na čokoládu, to je dobré 😅

ingulik
17. dec 2009

som sa vcera inspirovala v relacii Bez servitky a mm je na sladke tak snad ho to potesi, len este neviem kde to zozeniem 🙂

tinika
17. dec 2009

zuzub krasne brusko
ja uz mam upratane, este kupelnu a mam pokoj, no sice treba zehlit, dopozerat skolenie a uctovat, ale ta niečo uz mam z krku 🙂

evitkamalicka
17. dec 2009

ahoj babule, tak u dr. vsetko ok a uz mame aj srdiecko, foto nasho maleho fliacika v albume 😵

tinika
17. dec 2009

evi gratulujem

katka444
17. dec 2009

ahojte babule, nejako nestiham. dnes som bola sluzobne mimo.

zuzub krasne brusino 🙂 a napisem ti ten recept na puncove rezy, ale asi az zajtra, bo musim zas bezat, ok? 😉

vavenka
autor
17. dec 2009

Evitka gratulalog 🙂
Zuzi krasne brusino, ja sfotim zajtra, dnes som bola cely den mimo a akurat som sa dobre natlacila, tak by to nebolo objektivne 😀

ingulik
18. dec 2009

bre ranko...halo kde st vsetky? co uz predvanocne nahanacky zavladli, ze tu nikoho niet.... 😨

vavenka
autor
18. dec 2009

Ingu cau, ja som pred nedavnom rozlepila oci, tak len taksa zatial motkam 🙂
Ako sa mate? AKo Veronika? Secko ok?

katka444
18. dec 2009

ahojte, ja som dnes posledny den v praci. jupiiii, cakaju ma 3 tyzdne vegetu 🙂

katka444
18. dec 2009

a kupila som si dnes tyc a zaves do vane, aby som sa mohla postojacky osprchovat, lebo uz sa v tej vani nejdem poskladat. blbo sa z nej zdvíha 😅

maxii
18. dec 2009

ahojte 😀

kati to blahozelam 😀 ja som bola vcera posledny den, dnes mam homeoffice a v pondelok tam skocim len na chvilu lebo mam poradnu tak aj tak idem do mesta...

dnes sa chystam na prechadzku s havinom troska a aj upratovat....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre