Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
20. dec 2009

dobré ránko 🙂 opäť nám trošku nasnežilo 😅
ja sa dnes chystám zdobiť stromček, už sa nan teším 🙂 dnes ani nevraím, máme zo včera od mojej maminy kapustnicu , takú predvianočnú 😀

vavenka
autor
20. dec 2009

Bre ranko 🙂
Ja som prave dotlacila miesane vajicka so sunkou a cherry paradickami a idem si roztiahnut zehliacu dosku 🙄
A tiez nevarim nic, drahy dufam onesie dobrotky zo zabijacky, svokra by mohla poslat aj nejaky ten reznik 😅 😅
Idem sfotit bruch 😉

tinika
20. dec 2009

ahojte nedela nenedela, ja uz mam tiez pozehlene, nebol čas cez tyzden ani včera 😀

vavenka
autor
20. dec 2009

Ahoj Tini, ja som si tiez hodinku postala pri doske, teraz mam oddych, nevladzem uz tak dlho stat, predsalen, mam zivotne vahove maximum, a este to porastie 😀 😀

tinika
20. dec 2009

no vave od kedy som bola uz dost tehu tak som sedela pri doske a sedim aj dnes hihi

zuzub
20. dec 2009

ja som tiež práve dožehlila 😀

zuzub
20. dec 2009

vavenka krásne bruches 😀

zuzub
20. dec 2009

chvíľu oddýchnem a ide s ana vianočnú výzdobu a stromček 😵

zuzub
20. dec 2009

stromček vyzdobený, radosť naň pozerať 😵

zuzub
20. dec 2009

dnes tu vediem jaký monológ 😀 😀 😀

vavenka
autor
20. dec 2009

Zuzi to niiic 🙂
Si sikulka dnes, ides jak pila 😉
Ja som bola za tatom v nemocnici, uz aj drahy dosiel zo zabijacky, a prave sa mi serviruje klobaska 😀

tinika
20. dec 2009

ja sa chystam na stromček zajtra

tinika
20. dec 2009

vave kde ty mas tyych 6 kg? sak ja som mala v takom tt dvakrat taky bruch a menej kil hihi

vavenka
autor
20. dec 2009

Tini no to nevieeem 🙂 ale tak ja mam vyhodu, ze ked priberam, tak rovnomerne, takze tak.....A mozno len iny typ postavy? 🙂

zuzub
20. dec 2009

tini mne sa vidí,že ja mám také podobné bruches ako si mala ty 😀

vavenka
autor
20. dec 2009

Zuzii, sak ty ho mas mensie ako ja 🙂 a vobec, sak to je jedno, hlavne ze mame babatka v poriadku 🙂
Zuzi ty zajtra ides, nie?

zuzub
20. dec 2009

hej zajtra ideme aj s mm na ten ultrazvuk, jaaj aj sa teším aj bojím 😕 ideme až na 14.30

vavenka
autor
20. dec 2009

Zuzi nebooj, ale rozumiem....U mna je najhorsia ta minutka ked si lahnem na stol a Dr hlada tym scanerom po brusku babatko..... Az ked vidim ze sa hybe, resp srdiecko, tak si vydychnem 😀

Ja som prave upiekla take nieco ako bublaninu, celkom sa podarilo - polovica s marhulovym kompotom a polovica s bananom 🙂

zuzub
20. dec 2009

vavenka, hej to je asi najdlhší čas u dokiho 😀
ja chcem ešte zajtra večer upiecť jeden zákusok, tak dúfam, že sa mi bude chcieť 😝
a kedy máš vavenka najblžšiu poradnu?

vavenka
autor
20. dec 2009

Zuzi tusim 4.1. mam poradnu, aj sa tesim ze idu sviatky, aspon mi to rychlo zbehne 😉

zuzub
20. dec 2009

ja mám 7.1, tak to máme vave v jednom týždni 😅
a čo meno ste už vybrali?

evitkamalicka
20. dec 2009

jeeej, aj ja idem 7.1. 😅

vavenka
autor
20. dec 2009

Zuzi no zatial nie, ja tajne dufam ze bude Lujza 🙂 aj ked drahy zatial ani pocut 😀
Evit serus, jak sa mate?

zuzub
20. dec 2009

ahoj evi, no vidíš tak to pôjdeme spolu 😅 inak ako?

zuzub
20. dec 2009

šak vave, nahlásiš v porodnici Lujzu a bude 😉

vavenka
autor
20. dec 2009

Zuzi no tak na to asi nebudem mat srdce....
Pevne verim ze do porodnice pojdem s odobrenym menom 😉

evitkamalicka
20. dec 2009

mame sa super, akurat sme si uvarili fajne jablcko so skoricou bo dako nemam na nic normalne chut, ide mi teraz len ovocie

zuzub
20. dec 2009

tak tie stavy nechutenstva mám ešte v pamäti akoby to včera bolo 😀

vavenka
autor
20. dec 2009

Joj tak ja som take nezazila 😅 😅 ale kym nevygrciavas este aj minulotyzdnove jedla tak je dobre 🙂

zuzub
20. dec 2009

veru ja som asi len 2x grcla, a stačilo a zle mi bolo skoro stále...inak aj teraz mi je ešte občas, šak čo sa mi v piatok skoro stalo, išla somautom do obchodu a po ceste mi tak prišli hrozne zle, že som skoro už už grckala, som len rozmýšľala kde stihnem zastaviť, ale nakoniec som to ustala, mi to preško ked som zastavila na parkovisku a som chviľku ešte sedela v aute, fuuuj hnusný pocit to bol 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre