Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

levuscik
21. dec 2009

Dik vavenka, no zvyknem citit, ze kedy mam ovulku...no tento cyklus, sme prave v tom obdobi boli na takom wellness pobyte a nejako som necitila bolest-ktoru zvyknem citit pri ovulke.... no ale je pravda, ze bud som tam otehotnela, alebo prechladla-mokre plavky a tak.... Pockam este do stedreho dna a skusim testnut tesstom s citlivostou 10.

katka444
21. dec 2009

ahojte, zuzub drzim palce dnes na sono.

idem hodit bruch

katka444
21. dec 2009

bruch je tam, este si vas precitam

katka444
21. dec 2009

slni gratulujem ku krstu

katka444
21. dec 2009

este som pridala foto vanicky, co sme dostali a kupila som aj stlmujucu lampu ku postielke. svieti bud uplne slabunko ale aj riadne silno. ako bude treba. chcem to hlavne na noc, nech nepreberem drobca, ked rozsvietim.

tinika
21. dec 2009

kati krasne rastiete

katka444
21. dec 2009

tini vdada 🙂

tinika
21. dec 2009

kati nie je zač 🙂

mum_to_be
21. dec 2009

caute kocky! ako sa mavate? konecne uz mam vianocnu naladu. v piatok som bola na kontrole u gynekologa a potom som za hodinu a pol vybavila vsetky darceky!!!! parada. dnes som uz vacsinu aj zabalila, ked hviezda spinkala...
katka, brusko krasne poskocilo, uz je to ozaj take tehotenske, vsak? co tie pohyby, zvykas si na ne?
evitka, chcela som sa ta spytat, este kojis, aj ked si tehotna? a ako to zvladas? nebyvas velmi unavena?

vavenka
autor
21. dec 2009

Mum co to, uz sa chystate na druhe nebodaj? 😉
Kati krasne brusino, pozeram ze uz sa ti robi linea negra, aj ja ju uz mam od pupka po pisulu, a uz sa mi zacina trcat aj od pupka k prsiam 😅

Tak moj tato to uz ma za sebou, dnes ho operovali, akurat som ho vymakla ked sa prebral z narkozy, no nic moc pohlad, musea som ist prec ☹ aj tak som sa rozrevala ☹

A podarilo sa mi zdrcnut sa na chodniku, hned ma chlapik, co siel oproti dvihal, no ciste nemehlo som uz 😀

Zuzub de siii 🙂 🙂

tinika
21. dec 2009

kočky kedy ste prestali davat drobcov do perinky a ked je taka kosa čo mu mam obliect pod overal vsetko ak ho nedam do perinky? aby mi nezamrzol a s overalo do deky a fusaku či ako 😲 😲

vavenka
autor
21. dec 2009

Tini moja dvojickova kamoska dala prec perinky az ked im boli male, po takych 2 mesiacoch......

tinika
21. dec 2009

no sak len problem ze do autosedačky ho v perinke nepriputam, ta som chcela bo cesty su take teraz nebezpečne
kto pouziva antikolikovu flasku?

tinika
21. dec 2009

no pred polhodkou som dokojila maleho a uz mi tecie mlieko a pritom ked odsavam ta malo mam 😅

vavenka
autor
21. dec 2009

Tini no oni tiez riesili dilemu, ale tak autoSEDACKA je od slova sediet, a ich drobci este samozrejme nesedia, takze autosedacku nepouzivaju, sak to je strasny pohlad na take poskladane malinke babo v tom cude... Takze ich v aute maju vo vanickach a radsej zaplatia pokutu.... Tiez neviem kto vymysla taketo drbnute zakony 🙄

vavenka
autor
21. dec 2009

No kde je ta Zuzub 🙄 🙄 🙄

tinika
21. dec 2009

Vave sak to. Ja len ze s autosedačko sa lahsie prenasa ale zase v perinke je tensie oblečeny a u lekara sa mi lepsie vyzlieka

zuzub
21. dec 2009

dobrý večer, konečne sme dorazili domov, sme ešte boli u maminy, u kamošky a v mekáči, fuuu som sa ale najedla.
sono dopadlo výborne, sme zdravučký, krásnučky 😵 😵 😵 a v brušku sa nám ukrýva naše zlaté chlapčiatko 😅

zuzub
21. dec 2009

a zo sona máme 40minutové video a zajtra pridám aj nejaké fotos, a máme 348g a skoro 25cm, no prste kus chlapa 😀

bonsai
21. dec 2009

zuzub ..srdečná gratulácia k chlapčiatku..teda k malému chlapovi.. 😵

zuzub
21. dec 2009

ďakujem bonsai 🙂 ja som to od začiatku tušila, že to bude chalan 😀

bonsai
21. dec 2009

ja sa s našim bábätko tiež tak rozprávam ako keby bol chlapec..ale ja sa to dozviem neskôr..nám je to však jedno..len nech je to zdravé..sme radi, že sa nám po tak dlhom čase podarilo otehotnieť..a aj u teba je dôležité, že malý je zdravučký 🙂

zuzub
21. dec 2009

ved to, normálne to je najkrajší pocit, ked ti doki povie, že mimčo je v poriadku, ja som taká šťastná, najkrajší vianočný darček pre mna 🙂

nikka_
21. dec 2009

zuzub gratulujem k dalšiemu chalanovi do partie.. 🙂

tinika
21. dec 2009

zuzub aj ja gratulujem

zuzub
21. dec 2009

dik nikka 🙂

vavenka
autor
21. dec 2009

Zuziii no konecne 🙂 🙂 🙂
Tak gratulujem a tesim sa s tebou, takze predsa chlapciatko, nadchera 🙂 naozaj sa velmi tesim 😵 😵 😵
Riadny valibuk je to teda 🙂 a co meno? Mate uz?
Super, ze aj zaznam mas... Sa tesim na zajtrajsie fotose 🙂
Ja som si pozehlila dalsiu kopecku dupacov, uz tam mam len jednu, ale dnes som zas dostala od kamosky z anglicka nejake vecicky, tak zas budem mat co prat a zehlit, ale to pocka 😅 😅

zuzub
21. dec 2009

vavenka, dakujem 🙂 no meno zatiaľ nie, ale ja by som chcela Miška.
no s tými fotos to bude asi na dlhšie lebo neviem ako z videa urobiť fotos, ale dúfam, že mm sa na to mrkne ale asi až po vianociach.
inak keby ste vedeli čo tam ten malinký stvára, furt sa vrtel točil krútil, doki hovoril, že je riadne živý 😀 bradu si podopieral, oko šúchal a prežúval ústami bolo to zlaté 😀 a ručkami furt šermoval

zuzub
21. dec 2009

a čo sme teraz tie 4kamošky tehule všetky budeme mať chalanov 😀

slniecko4
21. dec 2009

kočenky,ahojte,
zuzub,blahoželám k chlapčekovi,babenky ostatné tehotné,sa vám tie týždne zvyšujú a zvyšujú,brušká rastú.. 🙂
tini,ja tiež dávam do autosedačky,ak ideme k lekárovi,som sa pýtala,koľko vrstiev má mať malé bábo,tak doktorka povedala,že dve,takže dávam dupačky s košieľkou,navrch som dala nohavice a mikinku a do overalu.k tomu rukavičky na ruky a hrubú čapicu.A keď vyberám von z auta,prekrývam aj tváričku dekou.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre