Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
21. dec 2009

Cau Slni, ako sa vam vodi? 🙂

Zuzi no super, tak treba este jedneho fafrnka a mate basketbalovy tim 🙂 🙂

Ja to mam zas tak podelene, draheho kamosi co su, tak az na jeden par, vsetci maju dievky - moja bude najmladsia, a zas ja co mam kamosky a kamosov este zo stredoskolskych cias, tak maju chlapcov - pocnuc mojou dvojickovou kamoskou, ta ma rovno dvoch 😀 😀

tinika
21. dec 2009

slni zabava potom vyzliekat drobca u lekara čo? a potom obliekat, ale mam taku zlatu doktorku ze v klude si pri nej poobliekam a ked som bola prvykrat tak mi ona kecala čo a ako tak sestrička mi ho obliekla sama od seba, mohla som sa sustredit na reči 🙂

tak ake je zatial skore dievky vyhravaju?

tinika
21. dec 2009

a mimochodom uz aj ja mam stromček ozdobeny, tento rok modro-strieborny na trikrat som robila čo maly buntošil cele poobede dufam ze to bude v noci lepsie

awooojky
21. dec 2009

AHojte dievcata chcem sa len nieco spytat

awooojky
21. dec 2009

Zajtra idem na odber krvy k praktickému lekárovy, vravel ze spravíme preventívny rozbor krvy aj moču, a chcem sa spytat, či by mi mohol aj potvrdit tehotenstvo

awooojky
21. dec 2009

asi som to trosku zle vysvetlila ale dufam ze ste ma ako tak pochopili

vavenka
autor
21. dec 2009

Awooj teoreticky by mohol, ale neviem ako to funguje, ci ma na to "opravnenie" 🙂 ved sa ho opytaj 🙂 tak a tehotensky test si si nerobila?

awooojky
21. dec 2009

no ano robila, na dvoch som mala // ta druha bola slabucka ale bola tam aj na jednom na obed aj na druhom na druhy den. ale na ten dalsí, som si spravila este jeden ale tam uz bola len jedna/ . tak som z toho troska vedla. lebo kramy stale nikde stále sa cítim rovnako tak neviem. a doktor ma dovolenku objednal ma az za 3 týzdne tak neviem teraz, alen tak mi to napadlo

vavenka
autor
21. dec 2009

Awoojky tak si kup nejaky normalny test - mamatest napriklad a sprav si testik z ranneho mocu .... Poobede ked robis sa moze stat ze uz mas zriedeny moc a vysledok nemusi byt objektivny....
Ale zas na druhej strane, ak je s tehotenstvom vsetko v poriadku, tak ciarka by mala silniet, a nie sa stracat 😖
A to si si robila stale rovnaky test? Myslim rovnakej znacky/citlivosti?

awooojky
21. dec 2009

prvé dva boli rovnakej znacky ten tretí inej, ale citlivost mali rovnaku mala som mamatest, tie prvé dva, ten tretí neviem ani ale tiez z lekarne

zuzub
22. dec 2009

ahojte, pridala som fotos náško krpčeka do albumu 🙂
a asi bude Miško 😉

tinika
22. dec 2009

zuzi krasne fotecky

vavenka
autor
22. dec 2009

Ahojte 🙂
Zuzi super fotose 🙂 tak som zveava ako na tie fotky budu reagovat zasrosi, my sme take nemali 🙂

mum_to_be
22. dec 2009

caute kocky! zuzub, super fotky, hlavne to chodidlo nema chybu! vavenka, vasa kraska je tiez super, je to taka fotka, ze podla mna sa da aj posudit, na koho sa podoba. super. my pomalicky pomyslame na druhe. ale chcela by som este veroniku kojit aspon do jari (aby sme sa vyhli chorobam), tak preto zistujem.

slniecko4
22. dec 2009

ahojte,no ako kočky pred vianocami? my už stromček ozdobený,napečené,keďže ešte máme krabicu zákuskov z krstín,tak leňošíme pri telke a kojíme. 😀 Večer nás čaká dlhé žehlenie.
tini,máš pravdu,návšteva u lekára je super,kým drobca naobliekaš ako cibuľu.. 😀

ingulik
22. dec 2009

ahojte kocky, tak nam stromcek stoji v obyvacke al nemame este ani ozdoby kupene, tak snad dnes alebo este zajtra daco kupime...ked nie, bude len svietit 🙂

tini ja davam pod overal body, puncosky, svetrik a nohavice a tak do overalu...a potom este do fusaku, ale mala je uz v sportovom kociku tak to je ine... a co sa tyka autosedacky...mae babo je tam v podobnej polohe ako bolo v brusku, takze je to oukej a je to urcite bezpecnejsie ako mat babo na rukach, lebo ked auto prudko zabrzdi, je babo lepsie istene....a perinku som ja pouzivala len v porodnici, doma vobec lebo horucavy boli...a antokolikovu flasku tiez pouzivame na cajik aj mliecko...

dnes som bola tu v PO na trhy vianocne, no nejak ma vianocna atmoska nechyta, hlavne ked si predstavim ze odzajtra ma liat a po snehu bude len blato

tinika
22. dec 2009

INgulik prepač, ale som zabudla sa ti ozvat, mm zobral P na pol dna ta sme boli po obchodoch este ale sme aj tak nič nekupili a tiez ma stve pocasie

katka444
22. dec 2009

ahojte,

zuzub gratulujem k chlapovi 🙂 a mate super fotecky 🙂

zuzub
22. dec 2009

dobrý večer, ďakujem kočky za pochvaly 🙂
dnes som bola v tescu, ma chytil nákapný ošial majú tam super výpredaje tak som malému pokúpila, som platila vyše 40€ ale toľko veci čo som kúpila.... mm mi hovrí ked som sa s tým dovalila domov, že nejak veľa si toho kúpila kde to dáme? 😀 😀 😀 inak normálne problém zohnať niektoré chalanské veci a hlavne také tie veľkosti 0-3,a 3-6

tinika
22. dec 2009

Zuzub ja som toho vela nepokupila a aj to mm vravel ze sa obava ze niektore veci ani neoblečie bo vyrastie a to ese nevedel kolko podostave a pozičane budeme mat 😀

zuzub
22. dec 2009

my práve skoro nič nedostaneme, takže mi ostáva len kúpiť 😒

tinika
23. dec 2009

zuzi aspon sa mozes vytesovat, ja by som kupovala, ale zbytočne, uz teraz vyrastol z nejakych veci a mal ich na sebe raz. Budem kupovat ked bude vačši

vavenka
autor
23. dec 2009

Bre ranko 🙂
uz mate vianocnu naladu? Mne sa nejak nic nechce, samozrejme by mi trebalo este skocit do obchodu na ovocie a pecivo, ale mam z toho hodne mindrak, sa teraz predierat popri regaloch 🙄 🙄
Tak ale uz som sa prekonala, postelne sa uz kruti v pracke 😉

zuzub
23. dec 2009

dobré ránko, ja som balila darčeky,,,ale inak nič nestíhna, zajtra doobeda odchádzane k svorkovcom nemám nič pobalené, a dnes nám treba ešte absolvovať 2 návštevy, juuj mohol by mať ten den trošku viac hodín 😀
ale počasie ma teda fakt sklamalo, tu nám čvachtá a je 9 stupnov!!! 😲

tinika
23. dec 2009

aj ja idem balit darčeky a čakam navstevu - spolužiačku zo strednej

tinika
23. dec 2009

a k počasiu - to ze uz nie je -10 to ma tesi, ale ta čvachtanica nie. mohlo byt troska mrazivo a snizkovo

vavenka
autor
23. dec 2009

Ale vcera bolo super, tak okolo -1, krasne snezilo a bolo prijemne 🙂 sme si s mamkou dali prechadzku fajnu.....
A vecer sme boli na navsteve u kamosov, co maju polrocnu Stelu 🙂 zlatunka bola....

petulig
23. dec 2009

ahojte dievcence
zajtra sa sem uz nedostanem tak Vam vsetkym prajem krasne Vianoce, plne pohody, vela darcekov. My co uz mame svoje poklady doma tak si to s nimi prvykrat uzime. A zvysok pekne oddych na gauci 😀

evitkamalicka
23. dec 2009

ahojky,

aj my vam vsetkym prajeme krasne a pokojne Vianoce

majulienka32
23. dec 2009

ahojte,

Prajeme prijemne prezitie vianocnych sviatkov, hlavne vela zdravicka.. uzite si to s detickami, a aj s tymi v brusku.. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre