Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
31. dec 2009

bre ranko , pekny silvester prajem

vavenka
autor
31. dec 2009

Ahojte 🙂
Mum mala je rozkosna 🙂
Dievcata aj ja prajem vydareneho silvestra a v novom roku hlavne vela zdravicka, to ostatne potom pride samo 🙂
PF 2010 🙂

zuzub
31. dec 2009

ahojte, prejem vám veselý silvester, a nech sa dobre začne nový rok 2010, hlavne veeeeeeeeeeeeeeeľa zdravia pre vás a vašich najbližších 🙂
a inak čo dnes porábate?
ja od rána varím a podvečer ideme silvestrovať ku kámošom na byt tak sa už tešíííím 😀

slniecko4
31. dec 2009

pekného silvestra všetkým babenkám a všetko dobré do Nového roku 2010. 🙂
vave,zvládame to,aj manžel pomáha,hlavne v noci,tak je to fajn. 🙂
tini,to za akú dobu ti Paťko toľko pribral? Lebo naša tak 300g za týždeň priberá,teraz pribrala 310g.

evitkamalicka
31. dec 2009

aj ja vam prajem veseleho silvestra a stastny Novy rok

tinika
31. dec 2009

slni no na poradnu sme boli niekedy začiatkom decembra a teraz v stredu takze cca mesiac

adenka
31. dec 2009

ahojte
prajem vam krasneho silvestra a stastny novy rocik 😵 😵 😵

maxii
1. jan 2010

Vsetko dobre v Novom Roku 2010 vsetkym maminkam, tehulkam a detickam 🙂))))

My sme silvestrovali doma, pohodicka pri spolocenskych hrach a telke, a po polnoci po ohnostroji sme sli spat 🙂

bonsai
1. jan 2010

dievčatá, želám vám v novom roku veľa, veľa zdravíčka, šťastíčka a lásky..radosť z deťúreniec..nech rastú do krásy ale hlavne nech sú zdravé 🙂

zuzub
2. jan 2010

ahojte, fiiiha sme to tu poriadne zanedbali 😀 ako sa máte v novom roku? a silvester bol aký? my sme mali super 😅 len môj mm mal ťažké ráno na nový rok 😀

katka444
2. jan 2010

ahojte 🙂

zelam vam do noveho roku zdrave, krasne a poslusne deticky a lahky a rychly porod 🙂

vavenka
autor
2. jan 2010

Ahojte, aj ja sa pripajam, vsetko dobre a v novom roku, hlavne to zdravie, ostatne sa snad dostavi samo 🙂
My sme sa mali ok - v ramci moznosti, dnes sme konecne dorazili domov, mala ma uz riadne okopava, tak si to vychutnavam 🙂 🙂 a zas sme sa zastavili v KIK, tak som kupila nejake handrose 🙂 uz nich pomaly nebudem mat kam davat 😀

dzou
2. jan 2010

ahojte kocky aj ja sa konecne pripajam k vinsovaniu vsetkeho dobreho do noveho roka 😉 nech sa vsetkym splnia ich snicky 😉
tinika pozerala som fotecky Patrika strasne je zlatyyyyyyyyyyy 😉

zuzub
2. jan 2010

my sme sa boli poobede na hodinovej prechádzke, vonku super snežilo,hotové vianoce 🙂
mna krpček tiež kopká ale väčšinou len večer ked sedím alebo ležím cez den ho nejak necítim ešte tak ráno a niekedy aj 1-2dni skoro nič 😒
7.januára idem na poradnu tak som zvedavá
vavenka hod aj do albumu nejaké vecičky čo si kúpila nech sa aj my potešíme 😅

dzou
2. jan 2010

tak tak vavi hod nejake fotecky 😉

vavenka
autor
2. jan 2010

Zuzi nooo uz je toho fakt hodne, este som nefotila nic, budem az ked budem sama doma, aby si polovicka neklopala na celo 😀 😀
A hlavne ze ho citis, vsetko zavisi od toho ako je maly polozeny, kde mas placentu, ako to cele tam mas usporiadane.... Moja by sa mohla upokojit, niekedy az do slabin mi vystreli bolest, ked sa tak riadne zamrvi, ked bude take sidlo aj mimo maternice, tak dakujem pekne 😀 😀
A uz aj polovicka to citi, ked vymakne kopanec s rukou na mojom bruchu 🙂

dzou
2. jan 2010

jej vavi to musi byt super tak to citit 😵 a kedy ides zase do poradne?

zuzub
2. jan 2010

ja zatiaľ až také kopance nemám 😒
chcem aj ja pofitiť vecičky čo som pokúpila pred vianocami a v tom veľkosklade.a inak v pondelok nastupujem do roboty 😝 som zvedavá ako si zvyknem, či sa po týždni nebudem už pýtať PN 😀

tinika
2. jan 2010

ahojte baby

dzou dakujeme 🙂

my sme mali dnes navstevu - spolužiačky zo strednej boli pozriet maleho a mne pogratulovat k mojim septembrovym narodkam 😀 😀 kedze sme stahovali tak nebol čas a potom som to uz nechala tak ale oni chceli ze ma prepadnu a zagratuluju 😀 😀

dzou
2. jan 2010

tini to je zlate ze narodky zo septembera 😀 ...
no neni zac fajkt je zlaty hlavne v tom overale modrom 😵

tinika
2. jan 2010

dzou veru uz tri roky oslavujem nejak s opozdenim, v r. 2007 kvoli svadbe a svad. ceste, v r. 2008 zase kamoska nemohla ta sme kvoli nej prekladali a teraz zase kvoli stahovaniu hihi

vavenka
autor
3. jan 2010

Caute 🙂
Dzou poradnu mam zajtra, nejak mi to teraz rychlo zbehlo, ale uz sa tesim 🙂 A ty ako si na tom?
Inak ako sa mame? Ako pribudaju maminy, stale menej a menej sa tu pise..... Ale tak asi pochopitelne 😅

zuzub
3. jan 2010

čaute,Vavenka pekný domček 😉

vavenka
autor
3. jan 2010

Cau zuzi 🙂
Hej sme dnes boli pofotit, tak som tu jednu fotku supla, dam ju potom prec 🙂
Zuzi a tesis sa do roboty?

zuzub
3. jan 2010

aj sa teším aj neteším 😀 hlavne dúfam, že bude menej roboty ako bolo pred Vianocami 😒
a už nebudem mať čas cez den koníkovať 😖

tinika
3. jan 2010

ci beka, katka ty uz 26? sak ty o chvilu 30tt

katka444
3. jan 2010

cafte,

tini veru uz 26, sama tomu neverim 🙂

katka444
3. jan 2010

uz mam poprate a pozehlene plienky aj perinky a vecicky sa este susia. nieco take nove budem musiet este pokupit, lebo tie vecicky su predsa len uz take obnosenejsie.

uz aby sme isli na to 3D, nech viem na 100% ci baba, ci chlop. a budem kupovat.

ja idem v utorok na test na cukor a 14teho mam poradnu.

katka444
3. jan 2010

vsak za take 3 mesiace, uz mozem kludne rodit 😅

slniecko4
3. jan 2010

čaute babenky,ja tu tiež,len sa učím na skúšku,tak len tak sem-tam nakuknem,čo máte nové.. 🙂 ale to učenie mi ide ako v lete na saniach,skôr nebolo kedy kvôli malej,tak skúška v utorok a ja dnes začala s učením a ako natruc malá štrajkovala do tretej poobede,potom trošku zaspinkala,teraz sa napapkala zas,tak uvidíme,či zaspinká,alebo štrajk bude zas. ☹ a mama odpadne od únavy nad knihami.. 🙂
vave,pekný domček,o takom som ja vždy snívala,k tomu veľká záhrada a psík.. 🙂
dievčatá,tie týždne vám ubiehajú,čochvíľa aj vy detičky máte doma.. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre