Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

janulik.j
9. jan 2010

ahojte babulky moje 😉
Hl. vam chcem vsetkym zazelat stastny Novy rok, aby ste boli vsetky zdrave aj vase deticky ci uz su na svete alebo v brusku, vela radosti a dovodov na smiech...
My sme stale bez netu na novom, ale snad uz coskoro budeme mat aj tam net. na net sa dostanem len na chvilu, ked sme u svokrovcov a to akurat pozriem mail a MMB samozrejme 🙂
Inak sa mame fajn Kubko je sintrik, ale mame z neho hroznu radost. Teraz mu islo 8zubkov naraz, tak sme trochu ponocovavali, ale 6 je uz vonku, tak snad budeme zas ok. ale akosi nam kubka prehana, tak nefjem ci to z tych zubkov al. ma nejaku virozu. v pond. budu vysledky z vvyteru u dr. tak uvidime. ale inak sme zdravi a na novom sa nam dobre byva, takze spokojnost 😉
Dievcence casto na vas myslievam a je krasne vidiet ako vam rastu dietky a tehulkam bruska. aj tak tomu stale niekedy nemozem uverit, ze sme vsetky maminy al. niektore uz coskoro budu 😉
Tak sa drzte a snad uz budem chodit castejsie. papa

tinika
9. jan 2010

ahoj janulik, nech uz drobec ma zubky von a ja tiez este občas rozmyslam ako to super vyslo, ze aj kocky čo mal problem, uz su tehule a dufam, ze uz su z najhorsieho von a budu sa o chvilu tesit s malych drobcov ako my 😀

zuzub
9. jan 2010

adenka, dakujem, ma zaujmala cena lebo cez net sa dá objednať za 333€ tak to sa nám kvôli tomu neoplatí trepať do Poľska.

ingulik
9. jan 2010

ahojte babule 🙂
ako sa mavate?
pozeram, ze riesite kociky...no my sme v sportaku od 5 mesiaca, lebo mala je velka a vo fusaku bola jak sardinka v hlbokom...uz aby bolo zase leto, to obliekanie ma ubija a ani Nikuska z toho nie je nadsena...
adenka...Nika slinta od troch mesiacov a este stale nema ani jeden zubok, hoci mam pocit ze uz jej presvitaju na dolnych dasienkach...tak uvidime 🙂

adenka
9. jan 2010

ahoj ingu..aj my uz z kocika vyberame obuvakom ale drahy zatial nechce o sportaku ani pocut... 😠

zuzub
9. jan 2010

fííha kočky tak to je teda a ja som si myslela, že krpček bude do takého 8mesiaca v hlbokom 😒

adenka
9. jan 2010

zuzi v lete mozno ano, ale v zime ti kpou miesta zaberie fusak, zimne oblecko a podobne.. v lete das drobca do bodynka pirkryjes plienkoou a mas...

zuzub
9. jan 2010

no čo tak bude musieť ísť na zimu do šporťáku.adenka a akú máte farebnú kombináciu?

ingulik
9. jan 2010

ja som tiez chcela aby mala bola co najdlhsie v hlbokom, ale ked mi revala kazdu prechadzku tak som to vzdala, dala som fusak, malu do overalu a sup do sportovej casti kocika a je to lepsie...aspon myslim ze mala sa tak lepsie citi, moze sa viac hybat...a nereve kazdu prechadzku, len obcas...tinika by mohla porozpravat ako minule revala a prestala az ked sme sli domov 😉
no kocky prajem dobru noc, idem kuknut film a spat 😔

adenka
9. jan 2010

zuzi zeleno-sedu

ingu aky mate fusak do sportaku??

tinika
9. jan 2010

ingulik neboj, aj nas bude plakat ked bude vačši 🙂 teraz mu stači čajik a spi dalej

katka444
10. jan 2010

ahojte, tak v piatok som volala za vysledky z testu na cukor a je to ok

a v uturok ideme na 3D. tak sa tesim 🙂 🙂 🙂 🙂

adenka
10. jan 2010

ahojky,

katka super ze mate dobre vysledky 🙂 ... jeej 3D...ked vas tak citam hned by som si to zopakovala 😅

zuzub
10. jan 2010

ahojte 🙂 kati mna caká cukor 4.2. už sa "teším" 😝
ja sa na 3D nechystám u nás stojí 55€ a za to radšej kúpim niečo pre malého

katka444
10. jan 2010

ahojte, nam sa podarilo 3d vybavit po znamosti, takze bude za dezert a kavu 🙂 ale pssst, je to tajne 😀 snad ma tu nik nevymákne

tinika
10. jan 2010

kati tak som zvedava na foto potom ja som platila niečo okolo 20 eur za 3d

vavenka
autor
10. jan 2010

Achojteeee 🙂

taaak sme spat z Tatier, bolo fajn, len pocasie moc nevyslo, prsalo tam ako v aprili.... Ale vcera sme dali prechadzku taku dlhsiu a kedze zvysok ostava do stredy, tak sme domov sli vlakom, to bol pre mna najvacsi zazitok 🙂 chata bola uplne ze super, aj parta, sme fajne pokecali baby, chlapi co to popili, ale secko ramci moznosti, takze super 🙂

Ako sa tu mate? Inak sfotim brucho potom, za posledne 2 tyzdne mi tak narastlo, ze az nechapem!!! Som zvedava na zajtrasiu rannu vahu 😀 😀

zuzub
10. jan 2010

ahoj vavenka 🙂 aj ja zajtra sfotím brucho.porovnáme kto má väčšie 😀
tini ty si od koľkého tt chodila na cvičenie pre tehule? ja by som tiež chcela chodiť.

tinika
10. jan 2010

zuzub ja uz presne nepamatam, ale začiatkom septembra a to som bola 7 mesiac, som skor o tom nevedela ta preto az vtedy ale stačilo a aj tak som fučanie nevyuzila len prednasky hihi

zuzub
10. jan 2010

ja by som chcela ísť 1x teraz v utorok, zajtra idem volať či majú voľné

tinika
11. jan 2010

bre ranko, my mame tazku noc za sebou, maly nespal do 2 ale poto uz do pol 5 napapal a spal do 9

zuzub
11. jan 2010

dobré ránko 🙂 no tini tak malý mal nočnú,no nič moc....
ja mám tento týžden poobednú tak som ešte doma, idem teraz doobeda konečne zbaliť vianočný stromček 😀

katka444
11. jan 2010

ahojte, tak ja som po 3 t opat v praci 😝 . tak sa mi hrozne nechcelo rano vstavat. o polnoci som este cucala na hodinky.

cakam na brucha 🙂

katka444
11. jan 2010

my sme stromcek zrusili vcera.

a este ma potesili v mojej skole. robim si to doktorandske a minister zrusil akreditaciu na moj odbor, tak ma presuvaju na druhy ale ten uz je len 4-rocny (ja som mala 5) a ja som prave 4 rocnik. ha ha, takze su vtipny nemam sancu to stihnut. a uz vobec nie ked idem o 3 m rodit. a tie stresy, vsak by som aj predcasne z toho porodila. ak sa mi nepodari vybavit prerusenie studia, tak veru neviem co budem robit.

zuzub
11. jan 2010

ahoj Kati, no čo tak prerušíš a potom doštuduješ aj kámoška tak spravila teraz ked ma malá rok a pol začala znova školu 😉

vavenka
autor
11. jan 2010

Ranko 🙂

Kati jednoznacne prerusit, ak ti nedaju vynimku, to ti musia povolit.... Ale tak naserka, to si viem predstavit....
A ty chces ostat potom na skole, alebo uz niekam do komercnej sfery? Myslim ked si spravis phd.....

Dievcata ja dnes este nefotim, len na skok som dosla, idem ku kamoske a potom pedikura 🙂 sa tesim na masaz noh konecne 😀

A aj ja som uz dotrepala krabice na ozdoby z kumbalu, ale teraz nestihacka, mozno vecer 🙂

Tak pekny den vam prajem

katka444
11. jan 2010

ved hej, len v septembri na zapise, ked saom sa informovala o preruseni studia, pretoze v aprili rodim, tak mi bolo povedane, ze o prerusenie sa ziada vzdy na zac. skol. roka, cize v septembri. tak ja spokojna, ze teda nenastupim do toho 5.roc. a min. na rok prerusim. a teraz si nejaky pajac na ministerstve vymyslel, ze to musim ukoncit uz v 4. roc. tak len dufam, ze prerusit budem moct aj teraz.

zuzub
11. jan 2010

tak ked to takto zmenili hádam sa to bude dať Kati, šak čo ty za to nemôžeš že rodíš v apríli... inka je to ale fakt sila 😒

katka444
11. jan 2010

to ti teda poviem. to boli soky, ked som sa to dozvedela. ale vsak aspon tym stvrtakom by mohli dat nejaku vynimku. ved sme s tym vobec nepocitali. kebyze som v nejakom 2.roc, tak nepoviem. no sila. bordel ako v celom state.

a brusko kedy sfotis?

zuzub
11. jan 2010

tak a u nás je definitívne po vianociach, výzdoba sprataná 😀
idem sfotiť bruches,len sa potom nezľaknite aké ho mám veľké 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre