Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
13. jan 2010

bez, ale vajicko mame uz, sme zdedili, tak nam netreba kupovat. inak je v super akcii za 295 e a na nete je za 350-385

zuzub
13. jan 2010

tak to sa vám oplatí a ten hnedy chcete?

katka444
13. jan 2010

iba ten hnedy maju za tu cenu. ale je pekny. mali tam este aj s takou olivovou farbou namiesto hnedej a ten nebol taky pekny. vsak dam ruzovu deku a bude.

zuzub
13. jan 2010

jasne, mne sa páčia také neutrálne farby.
my ideme kočík kupovať tyrkisovo-šedú kombináciu ale ta sa mi veľmi páči, v skutočnosti je ešte krajšia ako na obrázku

katka444
13. jan 2010

vy chcete ten v-max, vsak? ten tam tiez mali. sedo zeleny ale sa mi zdal inak sity ako ten co je na nete.

zuzub
13. jan 2010

hej, hej V-max je to 3 kombinácia a za dobrú cenu.

katka444
13. jan 2010

inak este na sone nam dr. povedala ze mame 1000 g a termin jej presne vysiel na toho 13.4. 🙂 a krasne bolo vidieť chodidlo. jedno malo 4,6 a druhe 4,8 cm 😵

vavenka
autor
13. jan 2010

Hojte, Kati pekny zaber, fiiha, takze uz ma kilecko mala? Super 🙂

JA som bola na tu glukozu dnes, v pohode sa to dalo vypit, nic hrozne to nebolo, a kedze sme sa dohodli so shaarkou, tak nam tie 2 hodky aj celkom zbehli, sme ich prekvakali 😀 😀

Idem si trochu zdriemnut, nejak niesom zvyknuta stavat o siedmej 😀 😀

maxii
13. jan 2010

caute maminy 😀

ja som bola tiez dnes na glukoze, fuuuj..a.le dalo sa,len tie pichane do prstov ma boleli jak slak!!! to infuzka je nic oproti tomu!!! v piatok budem vediet vysledky

dnes ideme aj my na 3D, taaak sa tesiiim 😉

katka, krasna foto, dnes aj ja take daco uvidim 😀 😀 a blahozelam k princeznej teda....tusim tu vedu baby - girl power !! 😀 😀 😀

tinika
13. jan 2010

ahojte
vave stretko so sharkou tak to ste mali super 🙂

kati nadherna princezna 😉

my sme boli dnes s klbami, vsetko ok, ked bude mat 3 mesiace kontrola dovtedy balit na siroko. a tak sme sa presli a poobede sme boli zase von, bolo dnes celkom teplucko

adenka
13. jan 2010

ahojky,

ingu, tini, evus, pridala som si vas na FB...je tam este niekto?

katka krasna fotka 😵

vave aj shaarka je tehula??? to som nevedela.... 😵

tinika
13. jan 2010

adenka a ja ze kto ziada o priatelstvo hihi len vdaka tvojej dominike mi to doslo hihi som ta nespoznala 😀

tinika
13. jan 2010

na profilovej fotke samozrejme som ta nespoznala inac taku hojdačku mame aj my ako vy, kamsoka nam pozicala 😉

tinika
13. jan 2010

čim to je? čim menej maly papa odo mna, tym dlhsie v noci spi a to z flase nevytaha viac ako ked pil aj odo mna. Myslim ze uz dlho kojit nebudem, akosi taha menej a menej ☹

vavenka
autor
13. jan 2010

Joooj som zas neodolala a nakupovala 🙂
Aj nejake dupace, ale secko v dobrej zlave, ale uz aj noznicky na nechty, kefku na vlasy, pampers mali akcio, tak som kupila vlhcene obrusky a tak 🙂 jaj aj podbradnicky som kupila, idem pofotit zas 😉

Aky ste mali den?

Aden hej, aj shaarka je tehula, a mame +- rovnaky termin 😀 😀

Caau maxii, ze sa ukazes kua, de sa flakas cele dni? 😉

tinika
13. jan 2010

vave len nakupuj, ja som nekupovala hned a potom som stresovala hihi či to stihnem pozhanat vsetko

vavenka
autor
13. jan 2010

Tini 🙂

SAk hej, sa utesujem tym ze kupujem vacsinou zlavach 😉 juj a som poskulovala aj po vianocnom oblecku, uz na dalsi rok, krasne veci mali vo vypredajoch, ale nakoniec som odolala.... Ale tak este nieje vsetkym dnom koniec 😀

zuzub
13. jan 2010

čaute 🙂 vavenka, nič si z tohonerob aj ja som nakupna maniačka 😀 zajtra pofotím čo máme nové pokúpené 😉 ja sa len tým utešujem že s malým nebudem mať kedy behať po obchodoch a nakupovať tak radšej kúpim dopredu

katka444
13. jan 2010

ahojte, tak mame kocik 🙂 🙂

som sa s nim zabavkala asi 2 hodky, ako s hrackou

zuzub
13. jan 2010

kati tak pofoť kočik a hod do albumu

vavenka
autor
13. jan 2010

Kati supeerrrr, aj ja uz kcem !!
Pofotila som par ulovkov dnesnych 🙂

katka444
13. jan 2010

zatial jedna fotka, lebo mi strasne pomaly nacitava fotky. ale ho mam pofoteny z kazdej strany. tak zajtra pridam.

toto je sportovacast s opierkou v sede https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

katka444
13. jan 2010

dakujem za pochvaly nasej princeznicky 🙂

katka444
13. jan 2010

vave krasne vecicky. a co je to zabalene pri tej kefe na vlasky ?

adenka
13. jan 2010

tini nooo tak som rada ze si na to prisla kto som 😀 ... pocuj a ozaj saje menej? nie je to tak ze uz saje silnejsie a tym padom je to aj kratsie? my sme mali stavy ze dominika papala aj pol hodinu..teraz 2 minuty a je to... aj ja mam pocit ze papa strasne malo lebo niekedy jej po 2 hodinach musim sama nukat ale potom si zas zapyta kazdu pol hodinu...

vave kraasne veci...take dupky na cele telo su na nezaplatenie...ja ich mam velmi rada na noc...

katka tesim sa na dalsie fotky kocika, zatial vyzera super 😵

mum_to_be
13. jan 2010

ahojte! katka, kocik mate velmi pekny! a princeznicka je podarena!!!
vavenka, brusko je paradne! aj sa ti podarilo pozhanat nieco minule v tom polsku?
cau zuzub, a ty mas co nove?

vavenka
autor
13. jan 2010

Kati dikes 🙂
No na tej fotke je kefa na vlasky s hrebenom, noznicky na nechty, umelohmotne lyzicky a maxi balenie vlhcenych pampers obruskov......

vavenka
autor
13. jan 2010

Mum este som nebola, mozno buduci tyzden sa tam uz dostanem 🙂

zuzub
13. jan 2010

vavenka tie ružové dupky sú super 😉
a tie podbradniky z tesca máme aj my len nie ruzové 😀

tinika
13. jan 2010

adenka no je pravda, ze ked mam naliate prsia viac, ta potaha chvilu a fakt su prazdejsie, ale niekedy mam pocit akoby sa nenaliali a su prazdne a on sa potom zlosti a vypluva ta mozno aj to je pričina

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre